girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • medya (0)

18. izmirli süslülere dev hizmet. (gizlinot: şaka şaka, bilen vardır kesin) alsancak starbucks reserve karşısında 'melo cheesecake' diye küçüçük bir dükkan var. ve orda hayatınızın en güzel muzlu pudingini yiyebilirsiniz.

12 mart 22:43

17. Dr oetker'in Hindistan cevizli pudingini hiç bir yerde görmüyorum artık, üretimden kaldırıldıysa üzer. Neyse ki Antep fıstıklı kakolusu hala var marketlerde, o da efsane. Bazı markaların karamelli pudingleri oluyor büyük migros'larda onlar da favorim.

Geçen gün güllü puding aldım, Pakmaya markası. Gül manyağı biri olarak (kokusu, gül reçeli, güllacı vs) buna pek bayılmadım. Hani kötü değil ama tekrar almam.

12 mart 15:15 12 mart 15:16

16. muzlu ve çileklisini çok sevdiğim tatlı. yapma şeklimse ayrı ayrı pişiriyorum daha sonra muzlusunu kasenin yarısına döküyorum üstüne etinin kakaolu bisküvisini ufalıyorum (gizlinot: burçak gibi büyük olan) daha sonra üstüne çilekli olanı döküyorum. yine en üstüne ufaladığım bisküvilerden koyuyorum. çok lezzetli oluyor..

12 mart 15:07


15. Ben bunu pişirmeden önce ülkerin sade kare bisküvilerini ufalayıp kaselerin dibine koyuyorum. Pudingi de üstüne döküyorum. (gizlinot: supangle gibi oluyor ) hem normalden daha çok kase çıkıyor hem de biraz daha doyurucu geliyor bana

12 mart 00:39

14. Ev sevdiğim pratik tatlı. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kıvam almaya yakın içine bi paket sütlü çikolata kırıyorum, allah affetsin çok güzel oluyor. Çocukluğumdan beri çikolatalı ve kakaolusu dışında yemiyorum yapay geliyor. Bi de bi kere dalgınlıkla suyla yapmıştım korkunç olmuştu. Üstündeki katmanı seviyorum ve yemeden önce pudingime lönk lönk çılgın hareketler yaptırıyorum.

12 mart 00:24

13. Sıcak sıcak ocaktan yeni çıkmış haliyle daha çok seviyorum. Bir de bisküvi olacak yanında muhteşem ikili. 

11 mart 23:50

12. tencere dibini siyirirken ayri bi zevk aliyorum. Boyle nasil desem kasedeki butun pudingler sizin olsun bana tencere dibi yeter :(

11 mart 23:46


11. burada yazılanların aksine kabuk bağlayan kısmını çok sevdiğim pratik, sütlü tatlı.

11 mart 23:41

10. harley quinn'in biricik aşkı ,sevdiceği olan joker'e hitap şeklidir.

genelde sondaki g harfini söylemez.

batman "çattık" diye düşünerek kaşlarını çatar. (gizlinot: swh)

11 mart 22:38

9. kendisini sevdiğim kabuğundan nefret ettiğimdir. dilime değdiğinde midem kalkıyor. eğer pudinginiz kabuk tutmasın istiyorsanız, tencereyi soğuk su dolu bir kaba oturtup soğuyana kadar karıştırın. iyice soğuduktan sonra kaselere paylaştırırsanız kabuk tutmuyor.

ama kabuğunu sevenler için dev hizmet, kase yerine yemek tabağı gibi genişliği fazla olan bir kaba koyarsanız bol miktarda puding kaymağınız olur. afiyet olsun.

11 mart 18:09 11 mart 18:15