girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • medya (3)

7. Puma benim için yıllardır bakıp bir türlü beğenemediğim bir markaydı. Hatta antipatim vardı diyebilirim. Yakın zamanda önce basketbol ayakkabısının günlük kullanıma uygun halleri sonra da suede heart’ları dikkatimi çok çekti. 

Önce vikky platform basketbollarına baktım. Rugan olanlarının hem içi hem de rugan olması dolayısıyla dışı çok sertti. Dışarıdan güzel duruyordu ama ayağım içinde rahat edemedi. Özellikle ayakkabının dil kısmı ayak bileğimin ön kısmını denerken bile oldukça rahatsız etti. Tabiki bu rugan olmasının etkisi. 

Dün suede heartlarına baktım bununla ilgili girdim kendi başlığı altında var.(gizlinot: Girdi no’mu bir türlü bulamadım, bu konuda yardım etmek isteyen var ise mesaj kutuma beklerim.) Özetle internetten gördüğüm gibi güzel bulmadım yakından.

Diğer markalardan da adidas’tan superstar, converse, nike airmax gibi deneyimlerim oldu. Hepsinin beğendiğim ve beğenmediğim yerleri var. Bir de pumayı deneyeceğim.

buradan başka bir ayakkabı aldım, modeli puma roma classic gum. Dışı deri ve yumuşacık. İçi de aynı şekilde rahat ve yumuşak. Tabanı kolay kolay kaymayacak cinsten, hem tırtıklı hem de kauçuk. Ayakta çok kibar duruyor. eğer kullandıkça ayak tabanımı da ağrıtmazsa çok sevdiğim bir ayakkabı olmaya aday. Beğenmediğim veya ekstra beğendiğim şeyler oldukça bu girdiyi editlerim. Fiyatı 369.90 (gizlinot: 370 değil, kimi kandırıyorlarsa artık)

Kullanınca gelen edit: ayakkabı çok rahat ve terletmiyor. Belimi vs ağrıtmadı. Tabanı kauçuk, dışı deri bir spor ayakkabı olması mükemmel, genelde inci vb yerlerde olur ve spor olmaz biliyorsunuz. Eğer çabuk bozulmazsa muazzam bir tercih yapmış oldum.

ilgili medya:
1
21 mayıs 14:35 24 mayıs 17:36

6. isviçre'deki bir mağazasından 12 franga -evet tekrar ediyorum on iki isviçre frangı- spor ayakkabısını aldığım marka. ayakkabı aşırı güzel, fiyatı aşırı güzel, giydikçe keyifleniyorum. (gizlinot: swh) (gizlinot: sizler için baktım demin, 45 tl ediyormuş bugünkü kurla)

30 ekim 2017 20:56

5. Pumanın whirwind serisinden aldığım bir ayakkabım vardı hayatımda giydiğim en rahat ayakkabı dahası hayatımda giydiğim en hafif ayakkabı öyle hafifki ayağınızda ayakkabıyı hissetmiyorsunuz tek kötü tarafı ayakkabı parçalandı:((gizlinot: Oysaki futbol da oynamıyorum)

9 ekim 2017 23:22 1 mayıs 22:35


4. sequence serisinden mor rengine aşık olarak aldığım ayakkabı. 6-7 ay yok şu pahalı yok şu şöyle şu böyle diyerek hiç bir ayakkabıyı beğenmezken bunu ayağıma giyer giymez tutuldum <3 bence çok rahatlar günlük bilekte pantolonlarla olduğu kadar spor için de gayet kullanılası. taban kısmını karbonat diş fırçası ikilisiyle halen bembeyaz tutmayı da başardım. yalı ya da barçın sporun internet sitelerinden takip ederseniz; nike, adidas ve benzerlerine göre çok daha alınabilir fiyatlara bulabilirsiniz. eğer bir tane daha puma alacak olursam kesinlikle trinomic serisinin süet olanlarından alırım (gizlinot: <3)

5 eylül 2016 12:18 5 eylül 2016 12:19

3. Önceden keko markası gibiydi sanki ama Rihanna ve Kylie Jenner gibi ünlülerle yaptığı reklam kampanyaları ve kendini yenilemesi sonucu güzel bir şey ortaya çıktı bence. The Trainer Black favori ayakkabım şu sıralar. Yükselişe geçen pumayı alkışlıyoruz.

5 eylül 2016 11:20

2. puma disc modeliyle, ayakkabı bağlamak eğilmek kalkmak gibi zaman kayıplarının önüne geçmiş, pratiklikte ve rahatlıkta ilk tercihim olan marka. görsellere 1 senedir ayağımdan hiç çıkarmadığım ayakkabımı ekliyorum. paralana kadar giyip sonra üst modelini alacağım.

5 eylül 2016 10:14

1. neden bilmiyorum bana apaçi markası gibi geliyor. Bugüne kadar hiçbir ürününü almadığım spor giyim ve ayakkabı markası.

ukte: (yazar: kinder suprise)

5 eylül 2016 01:01