4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (396)
  • oylar (62)
  • medya (5)
3

396. Sürüldüğü zaman ışıltılı bir görünüm kazandıran, ciltle bütünleşmesini sevdiğim , yapısı ince olup kapatıcılıgı bb kreme göre fazla olan bb kremdir. 

Ben de sivilce olmasına sebebiyet veren , paketin yarısının boş olduğunu düşündüğüm makyaj malzemesi

20 haziran 15:36

395. kuru ciltliyim kuruluklarımı göstermeyen kullandığım tek cilt ürünü sevdim kendisini. içi hava dolu gibi yazan yazara katılıyorum. kullanmadan önce aşağı doğru calkalamak gerekiyor

19 haziran 21:02

5

394. renk eşitsizliklerimi kapatıyor, çok güzel kokuyor. Benim cildim kuru ben ürünü çok beğenerek kullanıyorum, fakat süslüler benim ambalajda mı bi sıkıntı var yoksa kendisinden mi öyledir, biraz az gibi geldi bana. zaten minnacık bir şey bide içi hava dolu sanki.

19 haziran 20:57 19 haziran 21:28


393. sürdükten 1-2 saat sonra çok fazla parlaması haricinde benim memnun kaldığım bir ürün oldu. renk eşitlemesi, cildi canlı göstermesi günlük kullanım için uygun. bende sivilce problemi de yaratmadı.

19 haziran 12:25

392. 2 sene kullandım,duruşu oldukça güzel yüze canlı ve bakımlı bir hava veriyor ancak artık kullanmayı bıraktım uzun süre çene bölgesi sivilcelerimi stresten sandım,sık sık cilt bakımına gittim çeşitli uygulamalar yapıldı hop tekrar tekrar çıkmaya devam ettiler sonra uzun bir seyahate çıktım ve bu bb kremi yanıma almayı unuttum,inanır mısınız süslüler yüzüm aydınlandı,uzun zamandır hiç pürüzsüz olmamıştı.İşte bu sayede anladım sivilcelerimin sebebini.Şu an herhangi bir bb krem fondöten vs kullanmıyorum ve mutluyum. 

Üzgünüm pure beauty 

19 haziran 05:23

391. Alalı yaklaşık iki ay oldu ve neredeyse her gün kullandım. Bb deyince ben fondötenden daha hafif olsun istiyorum ama yüzde belirgin bir ağırlık yapıyor. İlk başlarda memnundum ama son zamanlarda sıcakların da etkisiyle sürülmez oldu. İnanılmaz parlama yapıyor. İlk başlarda da öyleydi gerçi ama şuan pudrayla vs kontrol edilecek gibi değil. İlk sürünce yapış yapış oluyor. İki saat kadar yüzüme oturuyor. Ondan sonra adeta yağ olup canlanıyor yüzümde. Kışın yüzüm kuruduğu zamanlar belki tekrar dönerim ama yaz için kesinlikle bana uygun değil. Yeni arayışlardayım.

18 haziran 20:39

390. Aah ah mükemmel bir kapatılıcılığı olmasına rağmen yüze tereyağı sürmüşsün hissi veriyor ve sivilce yapıyor... içimin ciddi anlamda gittiği titreye titreye çöpe atmak zorunda kaldığım ürünlerden birisi... sivilce yapıyor hem de böyle kocaman kocaman kızarık kızarık

18 haziran 20:29


389. Natural rengini ayıla bayıla kullanıyorum ıslak bitişi çok hoşuma gidiyor. Sayesinde fondoten kullanmayı bırakmış bulunmaktayım teşekkür ediyorum kendisine <3 Elimle uyguluyorum bu arada bu sekilde daha doğal bir görüntü elde ediyorum

18 haziran 17:47 18 haziran 17:48

388. yapısı çok çok kalın .resmen tereyağı sürüyormuşçasına bir his veriyor.yüzde çok belli oluyor.keşke almasaydım.

18 haziran 17:37

387. Uzun zaman boyunca tek tip olarak satışa koyulmuş, yaklaşık 1 yıldır da natural rengi raflara eklenmiş bb krem. sarı/nötr(gizlinot: alttonumu tam olarak bilmiyorum) alt tonlu esmer tenliyim; Üstünde hiçbir şey yazmayan yani uzun zamandır satışta olanı, benim yüzümde hafif gri kalıyordu ve yüzümü solgun gösteriyordu; koyu buğday ve esmer tenlerde natural rengin diğerine göre çok daha iyi durduğunu, rengin oturduğunu söyleyebilirim.

yüze hoş bir canlılık katan, orta kapatıcı -benim bb krem anlayışıma göre baya baya kapatıcı- bir bb krem. Uygulamayı fondöten fırçasıyla iyice yedirerek ve sonra nemli bir süngerle üstünden geçerek yapıyorum, sünger çok daha pratik ancak sadece fondöten fırçasıyla uyguladığımda kapatıcılığı daha fazla oluyor.

Ancak bu bb kremi kullandığımda yüzümde bir ağırlık hissediyorum. Bundan önce çok hafif, neredeyse hiç kapatıcı olmayan bir bb krem kullanıyordum ve yüzümde hiç ağırlık hissetmiyordum ama bu ürünü kullandığımda yüzümde bir ağırlık hissediyorum. Öncesinde nemlendirsem de, sadece nemli süngerle uygulasam da bu değişmiyor. Ama bu hisse rağmen yüzde kalıp gibi durmuyor, doğal bir bitişi var.

Ayrıca üstünde kontur/allık uygulaması yapmak için biraz beklemem gerekiyor çünkü hemen uyguladığımda alttaki bb krem hala ıslak olduğu için ürünler çamur gibi birbirine karışıyor.

Kapatıcılığı, spf bulundurması, doğal duruşu, verdiği ışıltıyla bıraktığı ağırlık hissine rağmen iyi bir bb krem; indirimli fiyatını hakediyor. 

18 haziran 16:16