4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (337)
  • oylar (26)
  • medya (5)

337. Çok seviyorum ama asıl aşık olduğum an, flormar face & body fondöteniyle birlikte kullandığım an oldu. Gözüme daha hafif ve daha az yoğun geldi. Zaten karışınca pure beautynin o yoğun krem formu da açıldı ve gün boyu yüzümde olduğunu bile unuttum.

18 mart 19:22

336. Missha bb kremden önce kullandigim ve memnun kaldığım bir üründür.missha bb kreme verilecek para yerine ondan çok daha etkili, doğal bir görünüm sağlayan, nemlendirmesi ve kapatıcilik konusundaki başarısı ile uygun fiyatlı bu bb kremi almak her yönden insana avantaj sağlıyor. Tekrar alma konusunda tereddüt etmeyeceğim ve benim için doğal bir makyaj görünümü elde etmek için vazgecemeyecegim bir üründür.

16 mart 15:36

335. Yüzde çok doğal duran, -nadiren- yaptığım hafif makyajlarda sürekli elimin gittiği güzel ürün. Çekinerek almıştım kendilerini. Fakat kullandıktan sonra bayıldım. Yağlı cildime bir türlü uygun bir bb krem bulamamışken bu ürünle tanışmak çok güzel olmuştu. Bu kadar güzel yoruma rağmen günlük makyajda bir türlü elim gitmiyor bu ürüne ama. Bir köşede, hafif makyaj günlerimde kullanılmayı bekliyor.

15 mart 19:30


334. Kuru ciltli ve beyaz tenliler için biçilmiş kaftan. Yapısı mat olmadığı için kuru cildi nötrlüyor ancak kore ürünü olmasından ötürü koreli kadınların beklentilerine göre yapıldığını düşünüyorum.(gizlinot: donuk ve gri beyaz cilt) Yüzünüze boca etmediğiniz sürece gayet doğal duran bir ürün, bronzer ve allıkla yüze renk vererek kullanınca tadından yenmiyor. 

14 mart 01:46

333. bunu kullanabilmek için kesinlikle alt pembe tonlu ve beyaz tenli olmanız gerekiyor. alt sarı tonlu beyazlara ve açık buğdaylara kesinlikle uygun değil. ben alt sarı tonlu beyaz olduğum için yüzümde çamur gibi durdu, hastalıklı korkunç bir görünüm! kardeşime verdim, onun cildi çok beyaz ve alt tonu da pembe olduğu için cildi hemen uyum sağladı, porselen bir görünüm de veriyor bu arada.

13 mart 18:52

332. yağlı ciltlere uygun olmadığına benim de katıldığım bb krem. bir kere aldım başka da elimi sürmedim zaten watsons ürünü daha da almam. bir kere o zamanlar rengi de tekti ve grimsi tuhaf duruyordu. yüzümde de asla sabitlenmiyor direkt telefona, ele nereye değerse transfer oluyordu. yok bebeğim kusura bakma seni hiç sevmedim. 

13 mart 14:53

331. ben de ilk çıktığı zamanlarda alanlardanım. o kadar övüldü o kadar herkeste vardı ki gittim aldım. rengi resmen çamur arkadaşlar. yeni çıkan renklerini bilemem o zaman tek renkti. yağlı cildi olanlar asla almamalı. cildim ürünü kusuyor resmen nasıl denediysem olmadı. kış aylarında bile denedim belki yazın sıcaktan öyle olmuştur diye ama yok. yağlı ciltliler uzak dursun kısaca.

13 mart 13:22


330. Lisede 1 şişe fondöten bitirdikten sonra bana mucize gibi gelen bb krem 4 kutu falan kullanmışımdır. Spf özelliğinden dolayı yazın altında güneş kremi sürmeye de gerek kalmıyor. Hala Farmasi bb kremle dönüşümlü olarak kullanıyorum. 

13 mart 12:38

329. Bu bb krem ilk çıktığı zaman, markayı daha önce hiç kullanmadığım ve kore ürünlerine ilgi duymadığım için hiç oralı olmamıştım. Herkes bu ürünü kullanıp memnun kalırken benim elimde çok fazla ten ürünü olduğu için gidip almadım. Şimdi 8 mart indiriminde gidip yanlış rengini almışım:d ben ürünü ilk duyduğumda tek renkti o kadar geride kalmışım yani. koyudur bu ben napsam diye düşünürken (gbkz: sinem sorgeç) adında bir youtuber buldum. Söylediğine göre bu ürünün çıkan ilk rengi gri alt tonlu bir ürünken sonradan çıkardığı natural rengi sarı alt tonluymuş. Bu da cildi ilk renkten daha sağlıklı gösteriyormuş. Kargom geldiğinde ürünü hemen denedim bileğimde koyu durdu allaaahhh. Yüzümde ise çok koyu durmadı. Hatta hiç koyu durmadı gibi. Bu entryi renk hakkında açıklama yapmak için yazdım. Gün içerisindeki performansını da editlerim. 

13 mart 12:30

328. Cildim çok problemli değil, sadece renk eşitleme ihtiyacım oluyor ama cc kremleri de çok ince yapılı bulduğumdan bb kullanıyorum. 1 sene öncesine kadar ben bu üründen başka cilt ürünü kullanmıyordum. Sonra n'olduysa başka bir bb krem aldım ve kutularca bitirdiğim, hiç de sorun yaşamadığım pure beauty bulgarian rose bb krem ile aramıza mesafe girdi skjdajsd

Şimdi hiç elim gitmiyor, indirimde görsem de nedense almayı düşünmüyorum.

2015 gibi tüm youtuberların önerdiği, öve öve bitiremediği bir üründü. Hala öneren var mı bilmiyorum...

Sizce eskisi kadar iyi mi süslüler? Ben o zamanlar makyaj bilmediğim için mi bana iyi geliyordu yoksa? Geri dönmeli miyim emin değilim.

9 mart 11:05