4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (398)
  • oylar (63)
  • medya (5)

398. yapısı yoğun ve gerçekten de daha önceki süslülerin bahsettiği gibi yaz için biraz ağır. sanki böyle sakızımsı bi dokusu var sürerken falan, ancak kapatıcılığının çok yeterli olduğunu düşünüyorum sorunlu bi cilde sahip olsam bile. yüzde kesinlikle varlığını hissettiriyor bende. kırmızılıkları nötrlemekte gri alt tonlu olduğu için çok başarılı, ama bende burun çevresinde pullanma, cakey görünüm kaçınılmaz. bir de yağlı çenemde bir saat sonra falan innnnanılmaz parlama yapıyor, yazın pudra sürdüğümde de daha da bi rahatsız oluyorum. pek gri olduğu için ilk sürdüğümde yüzümle bütünleşmemiş, bi acayip duruyor ama 10 15 dkya çok güzel oturuyor. aşırı sivilceye meyilli ve hassas cildimde sivilceye yol açmıyor bence, ama kesinlikle yüzde ağırlık ve fazla parlak bi görünüm oluşuyor. burun kısmından hep soyulan, yok olan ten makyajım bunu kullandığımda yerinde duruyor gün sonunda. keşke biraz daha hafif yapılı olsa, bi de watsons'da satılmasa da hep alsam...

23 haziran 20:48 23 haziran 20:53

397. yaz ayları için ağır bulduğum bb krem,

hem malum firmayı boykot ettiğimden hem de cilte bütünleşmeyip uzun süreli kullanımda yüzümde minik sivilcelere neden olduğu için kullanmayı bıraktığım üründür.

23 haziran 00:07

396. Bebeğimsi bb krem. Diğer marka bb kremlere göre daha kapatıcı. Kokusu da güzel. Allık vs. Diğer bb kremlerin üzerinde durduğundan çok daha güzel duruyor.

23 haziran 00:03


395. Açılın 3 yıldır bunu kullanıyorum! Evet bir şeyler söyleme vakti geldi. 3 yıldır her makyajımda bunu sürüyorum fondöten kullanmıyorum. BB kremlerin vaatlerinin çoğunu yerine getirmiyor aslına bakarsanız. Kore ürünü olmasına rağmen cildim beyazlamadı, tonu açılmadı. Yuzumdeki kızarıklıklar yok olmadı, makyajsızken cilt tonumun eşit olmasını sağlamadı. Ayriyeten "renkli nemlendirici" sıfatını da çok az taşıyor. Artık makyajımın altına nemlendirici sürüyorum bunu kullanırken. Cildim niye pul pul of ya halbuki renkli nemlendirici bu falan diyordum. Cildim direkt bunu sürünce başta nemli ışıltılı duruyordu ancak 30-45 dk sonra pul pul o cakey görüntü oluşuyordu . kuru ciltliyseniz altına nemlendirici sürmelisiniz. Artı yanları spf 42 olması, aydınlık bir görüntü vermesi, ince yapılı olması, renkli olması sebebiyle yuzunuzde kaldığı sure boyunca fondöten gibi ciltteki ufak pürüzleri kapaması ve fiyatının uygun olması. İnce yapılı güneş korumalı fondöten denebilir bu ürüne. Tedavi falan etmiyor çünkü.

22 haziran 20:46 22 haziran 20:49

3

394. Sürüldüğü zaman ışıltılı bir görünüm kazandıran, ciltle bütünleşmesini sevdiğim , yapısı ince olup kapatıcılıgı bb kreme göre fazla olan bb kremdir. 

Ben de sivilce olmasına sebebiyet veren , paketin yarısının boş olduğunu düşündüğüm makyaj malzemesi

20 haziran 15:36

393. kuru ciltliyim kuruluklarımı göstermeyen kullandığım tek cilt ürünü sevdim kendisini. içi hava dolu gibi yazan yazara katılıyorum. kullanmadan önce aşağı doğru calkalamak gerekiyor

19 haziran 21:02

5

392. renk eşitsizliklerimi kapatıyor, çok güzel kokuyor. Benim cildim kuru ben ürünü çok beğenerek kullanıyorum, fakat süslüler benim ambalajda mı bi sıkıntı var yoksa kendisinden mi öyledir, biraz az gibi geldi bana. zaten minnacık bir şey bide içi hava dolu sanki.

19 haziran 20:57 19 haziran 21:28


391. sürdükten 1-2 saat sonra çok fazla parlaması haricinde benim memnun kaldığım bir ürün oldu. renk eşitlemesi, cildi canlı göstermesi günlük kullanım için uygun. bende sivilce problemi de yaratmadı.

19 haziran 12:25

390. 2 sene kullandım,duruşu oldukça güzel yüze canlı ve bakımlı bir hava veriyor ancak artık kullanmayı bıraktım uzun süre çene bölgesi sivilcelerimi stresten sandım,sık sık cilt bakımına gittim çeşitli uygulamalar yapıldı hop tekrar tekrar çıkmaya devam ettiler sonra uzun bir seyahate çıktım ve bu bb kremi yanıma almayı unuttum,inanır mısınız süslüler yüzüm aydınlandı,uzun zamandır hiç pürüzsüz olmamıştı.İşte bu sayede anladım sivilcelerimin sebebini.Şu an herhangi bir bb krem fondöten vs kullanmıyorum ve mutluyum. 

Üzgünüm pure beauty 

19 haziran 05:23

389. Alalı yaklaşık iki ay oldu ve neredeyse her gün kullandım. Bb deyince ben fondötenden daha hafif olsun istiyorum ama yüzde belirgin bir ağırlık yapıyor. İlk başlarda memnundum ama son zamanlarda sıcakların da etkisiyle sürülmez oldu. İnanılmaz parlama yapıyor. İlk başlarda da öyleydi gerçi ama şuan pudrayla vs kontrol edilecek gibi değil. İlk sürünce yapış yapış oluyor. İki saat kadar yüzüme oturuyor. Ondan sonra adeta yağ olup canlanıyor yüzümde. Kışın yüzüm kuruduğu zamanlar belki tekrar dönerim ama yaz için kesinlikle bana uygun değil. Yeni arayışlardayım.

18 haziran 20:39