4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (493)
  • oylar (79)
  • medya (5)
5

493. canımın ta içi bu bb krem. beyaz tenliyim ve natural bana koyu geldi ama üstünde natural yazmayanla çok iyi anlaşıyoruz. hafif yapılı, müthiş kokulu, spfli ve indirimlerde gayet uygun fiyatlara iniyor. watsonsa girme sebebim <3 makyaj bazı bile kullanmıyorum bu bbyi kullandığımda. üstüne birazcık transparan pudra ve aydınlık makyaj hazır, tavsiye edilir

14 ağustos 16:34

492. Bir paket bitirdim. Rengi, kapatıcılığı gerçekten güzel ve çok uzun süre idare ediyor. Fakat karma cildimde yazın parlama yapıyor. Ve en önemlisi, gözenekleri tıkadığını düşünüyorum. Yıllardır roaccutane bile kullanmama rağmen alnımda geçmeyen kapalı komedonlar, ben bu ürünü kullanmayı bıraktıktan sonra geçmeye başladı. Bunu kullanmadığımdan beri cildim çok daha iyi durumda. Bazı yerlere kapatıcı uygulayıp çıkıyorum dışarı ne bb ne cc krem gerekir oldu. Kapalı komedonlarımın sebebi direkt olarak bu ürün olmasa da, uyguladığım tedavilerden sonuç alamamamda etkisi olabileceğini düşünüyorum. Şu sıra Pure Beauty'nin Pink serisindeki so Blur Cream'ini merak ediyorum. Kullanan varsa yorumlarını bekliyorum.

11 ağustos 10:19

491. ten rengime tam uyan,yağlı cildim de yazıldığı gibi kurutma yapmayan benim için mükemmel bb krem.sadece indirimde 17tlye bile almışlığım var,indirim dönemine denk getirirseniz çok uyguna alabiliyorsunuz.ben her gün kullandığım zamanlarda bile 6 ay kadar yetirebilmiştim kendini bence bu yüzden fiyatına göre çok iyi.ama pure beauty markasının cf olup olmadığından emin değilim,eğer bunu net olarak öğrenebilirsem stoklamaya devamm:)

7 ağustos 00:04


490. cildimi ışıl ışıl, sağlıklı hissetmemi sağlayan, içeriği temiz, güneş koruyuculu bb krem. kesinlikle çok seviyorum ancak benim için tek negatif özelliği kalıcılığının pek olmaması. sabah işe giderken sürüyorum öğleden sonra eser kalmıyor maalesef.

6 ağustos 17:44

489. Uzunca bir süre kullandığım ve çok memnun kaldığım fondöten. Yüzüme ağırlık vermeyen ender bb kremlerdendi. Ancak watsons'dan alışveriş yapmamam sebebiyle kendisiyle vedalaşmak zorunda kaldım.

6 ağustos 10:34

488. buradaki yorumları okuyarak almıştım. kullandığım ilk bb kremdi. gerçekten çok sevdim. kapatıcılığı güzel, cildimi çok canlı gösteriyor. tek sorun cildim yağlı olduğu bir iki saat sonra biraz parlama yapmasıydı ama pudra kullanarak onu da hallettim. her gün kullanmama rağmen bana uzun süre gidiyor. bittiği zaman yeniden alacağım bir ürün. 

6 ağustos 01:19

487. Geçen sene tüm sene boyu kullandığım bb krem. Cildim çok kuru olduğunda cildimle tam olarak bütünleşmiyordu. Normal zamanlarda yüzümü nemlendirdiğimde yüzümle gerçekten bütünleşip kendi cildimmiş gibi duruyordu. Grileştiğini bloglarda okuyana kadar anlayamamıştım dikkat edince gri durduğunu görebiliyorsunuz ama benim sorun ettiğim birşey değildi. Yalnız sanırım uzun süre kullandım ve benimki bozuldu çünkü bunu sürdüğümde artık sivilce çıkmaya başladı o yüzden attım. Aynısından almaya gittiğimde CC olanını keşfettim. Yoluma onunla devam ediyorum . CC nin nemlendirmesi pek yok . Mesela bb bu konuda kesinlikle daha iyiydi.Yüzü iyi nemlendirdikten sonra görünüm olarak CC kesinlikle daha güzel. Işıl ışıl heryer..

5 ağustos 21:58


486. Bir ara ne meşhurdu öyle. Şimdi adını anan blogger-vlogger yok pek. Ben seviyordum ama bunu. Kapatıcılığı fena değildi, rengi de grimsi olsa da yüzle bütünleşiyordu bir şekilde. Böyle bahsedince alasım  geldi tekrar.

5 ağustos 18:37

3

485. Uzun zamandır kullandığım bb krem.Yuksek spf içerdiği sayesinde başta severek kullanıyordum ama son zamanlarda fikrim değişmeye başladı.Kutuyu dik koymamama rağmen açtığımda tüm kapak krem bulanmış oluyor sebebini anlayabilmiş değilim.Üzerine stay matte pudra ile gercekten guzel bir görüntü veriyor ama gün içinde yüzümde vıcık vıcık bir hale geliyor.Bunun yerine renkli bir güneş kremi arayışına girdim şu sıralar.

5 ağustos 14:03

484. Uzun zaman önce kullanmıştım gerçekten o zamanlar çok başarılı bulduğum bir üründü yapısı şu an nasıl bilemiyorum. Elimde o kadar fazla cilt ürünü bb krem, cc krem, fondöten var ki yeni bir ürün daha almak istemiyorum. Hiçbiri olmasaydı ama seve seve tekrar tekrar alıp kullanacağım bir ürün olurdu.içerik olarak da muadillerine oranla daha temiz.

5 ağustos 12:25