4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (378)
  • oylar (53)
  • medya (5)
4

378. Renk eşitsizliklerini giderme ve sağlıklı bir cilt görüntüsü vermede oldukça başarılı ne zaman bitse yine elim buna gidiyor.Spf42 içermekte; yaz,kış kullanılası...

21 mayıs 22:47

377. Aşırı Memnun kaldığım bir bb krem. Bu yaz sürekli elimin altında olacak. Dövmemin üstünde denedim ama aşırı kapatıcılığı yok (link: https://www.bilgilogy.com/2018/05/pure-beauty-bb-cream-bilgilogy-blog.html resim)

16 mayıs 14:01

376. Natural olmayan (gizlinot: üzerinde natural yazmayan yazısız) normal versiyonunun bile rengini koyulaştırmışlar eksi puan kazandı benden çünkü kendisi ten rengime uyan nadir bb kremlerden biriydi, neden bu şekilde normal olanının bile rengini koyulaştırdıklarına anlam veremedim. eskiden aldığım bi tüple yeni aldığımı karşılaştırdım bariz 2 ton koyulaşmış yeni versiyonu. bunun dışında yapı duruş mükemmel sadece biraz bulaşma sorunu vardı onun da ben sürmeye abarttığım için olduğunu düşünüyorum. çok beyaz tenliler alırken mutlaka denesin yeni alacaksa. elveda pure beauty bundan sonra yoluma missha 13 ile devam edeceğim...

14 mayıs 05:11


375. yapısı gereği kusurları cc versiyonundan elbette daha iyi kapatan ancak sıcak günlerde yüzümde kalıp varmış hissiyatı yaratan krem. gereğinden fazla sürüyor da olabilirim, bilemedim.

13 mayıs 21:15

374. bir arkadaşım 2-3 kullanımlık kalan kutuyu deniyim diye vermişti. kuru ve normal ciltler için mükemmel olacağını düşünüyorum. çok güzel renk eşitliyor. bb kremlere göre lekelerin görünümünü baya iyi azaltıyor ve bence doğal görüntüyü kaybettirmiyor. ayrıca çok hoş çok doğal bir ışıltı katıyor cilde. kalıcığı bb kremlere göre fena değil. ama benim gibi sivilceye çok meyilli ciltler için çok uygun değil bence. ben de sivilce yaptı bir kaç tane. cildim hafif yağlanmasına rağmen öyle hemen çamur gibi olmadı. keşke sivilce yapmasaydı koşa koşa alırdım.

13 mayıs 20:53 14 mayıs 01:44

373. arkadaşlar bu bb kremi yüzüme sıvaya sıvaya kullandım gri ve ruh gibi gezdim. Ama sonradan farkettim ki bunu sürdüğüm günler gözeneklerim cok belli oluyordu ve kötü bir görüntü oluşuyordu. Ayrıca ve ayrıca yanagınızı yüzünüzü ne tisorte ne de telefon ekranına degdirmemelisiniz her yere bulaşıyor zira.. kullanmıyorum anneme verdim :(

13 mayıs 10:22

2

372. Cilt görünümünü iyileştirmeyi ve muhteşem kapatıcılığa sahip olduğunu vaadeden bb krem.Kırmızı sivilce izimi kapatmıyor.ne zaman kullansam kullandığım günün akşamında sivilce çıkarmama sebep oluyor.cilde verdiği aydınlık ve güneş koruma faktörü güzel ama yoluma sivilce çıkartmayan bir ürünle devam edeceğim.ben sevemedim.

13 mayıs 09:35


5

371. bir kaç sene önce günlük makyajımın baş aktörü olan bb kremdi kendisi. gerçekten övgüleri hakedecek kadar başarılı bir performansı olduğunu düşünüyorum. benim de kullanırken, cildim o kadar sorunsuz olmamasına rağmen bir kaç arkadaşımdan "yüzüne ne sürdün pamuk gibi duruyor çok güzel" iltifatı almışlığım var. gel gelelim bir kaç sebepten kendisiyle yollarımı ayırma kararı almıştım şimdi onları anlatayım.

birincisi, benim kullandığım dönemde sadece tek rengi vardı, eğer beyaz veya açık buğday tenliyseniz çok fazla sırıtmaz ama bir süre sonra benim suratımda aşırı derecede gri durmaya başlamıştı çünkü o rengi gerçekten gri alt tonlu. bir kaç sene önce izmir'de yaşıyordum ve yaz aylarında ister istemez bronzlaştıkça kendisini kullanamaz oldum. şunu söylemekte yarar var, içindeki güneş koruması ciddi derecede başarılı. yani yaz aylarında kollarım omuzlarım ve boynum çatır çatır bronzlaşırken, yüzüme ekstra bir güneş koruyucu sürmememe rağmen, yüzüm diğer bölgelere oranla hayalet gibi kaldı. aslında bu çok iyi bir özellik ama yüzümle rengi tam olarak uyuşsa bile vücudumla olan tezat beni rahatsız etmeye başladığı için kendisiyle yollarımı üzülerek ayırmıştım. sonra da bir daha geri dönemedim, neden bilmiyorum. şimdi buradan öğrendim farklı bir rengi daha gelmiş sanırım yaz ayları için ideal olabilir kesinlikle tekrar alırım diye düşünüyorum.

artılarına gelirsek de, bende kesinlikle sivilce yapmadı. biraz yoğun yapıda bir ürün ve kapatıcılığı orta diyebilirim. ayrıca dediğim gibi güneş koruması kesinlikle çok başarılı. ekstra bir güneş koruyucu krem uygulamanıza gerek bile kalmıyor çoğu zaman. cilde verdiği doğal ışıltılı efekt zaten şahane. biraz parfümlü ama bir süre sonra kokusu uçup gidiyor. şu ana kadar kullanıp da pişman olan birini çevremden görmedim. renk konusunu da hallettiklerine göre geri döneceğim gibi duruyor.

12 mayıs 14:06

370. Yapısını duruşu çok sevsem de ne yazık ki sivilce yapıyor.Hemde büyük ve kırmızı sivilce çıkartıyor.Bendeki natural rengiydi ve buğday tenimle çok güzel bütünleşiyordu.Sivilce çıkartmasaydı sonsuza kadar kullanabilirdim.Benzeri olan misshaya bakmayı düşünüyorum.

12 mayıs 11:40

369. Üzülerek söylüyorum ki natural olanı bende inanılmaz sivilce yaptı. Gri olana döndüğümde sivilcelerim yavaş yavaş söndü. Başta çok övülen bee beauty’nin gece maskesinden olduğunu düşünmüştüm, Hatta onun yorumunu bu yüzden yazamamıştım, ancak onu iki haftadır kullanmamama rağmen yeniden sivilcelenme sorunu yaşadım.

İki çeşidinin yapısı birbirinden farklı aman dikkat.

12 mayıs 06:43