4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (507)
  • oylar ()
  • medya (5)

507. Sivilce yaptığı için hakkında ileri geri konuşsam da bütün yaz havuzda ve denizde kurtarıcım oldu.Doğala en yakın renkte ve güneş korumalı bir de akmadı. Kışın olmasada yazları birlikte olacağız gibi.Hadi yine iyisin pure beauty 

2 saat önce

4

506. En sevdiğim bb kremlerimden artılarını saymakla bitmez ancak, seyahatte çantada taşımak için pek ideal değil sanırım. Sıcakta çantada kısa süre taşıdıktan sonra evde kullandığımda ürünün kıvamında biraz bozulma farkettim ertesi günde kokusu değişmişti.. bunu bildiğim için sadece evimde banyomda muhafaza ediyorum, çantaya atamıyoruz diye vazgeçemeyiz değil mi ?

dün 17:04

505. En sevdiğim bb krem. Ömrümün sonuna kadar bunu kullansam gözüm başka bi ten ürünü aramaz galiba.

Ten rengim çok açık olduğu için uygun ten ürünü bulmak gerçekten çok zor. (gizlinot: açık rengini kullanıyorum sanırım daha koyu rengi de çıkmış ) Bu ürün hem açık renkli hem de ten renginize göre renk alıyor. Yani çok esmerseniz açık kalabilir. Ama onun dışında genel olarak uyar diye düşünüyorum. Daha koyu rengi de çıkmış sanırım, ona da bakabilirsiniz.

Kapatıcılığı bence gayet iyi günlük bi ürün için. Azdan ortaya diyebilirim.

Yüzü nemli gösteren bi ürün. Yağlı ciltliyseniz hoşunuza gider mi emin değilim. Karmaysa da benim gibi t bölgesini pudralayarak kullanabilirsiniz.

Bu arada ambalajının yarısı boş gibi ilk alındığından itibaren. Ama 30 ml lik bi ürün için ambalajı zaten büyük. Büyük ihtimalle taşma olmasın diye büyük bi pakete koymuşlar. İçindeki ürünün yarısı yokmuş gibi düşünülüyor.

Ayrıca içinde 42 spf olması da özellikle yaz için artı bi durum.

dün 14:19 dün 14:21


504. dördüncü tüpü kullanıyorum. pul pul olmayışı, 42 spf içermesi, canlı ve nemli duruşunu seviyorum. natural tonu çıkınca açık olanla karıştırıp kullanmaya başladım. açık tonunda grilik, natural tonu da bana göre koyu olduğu için böyle tam oldu.Kapatıcılığı orta, kalıcılığı ise çok da güven verir değil. Pudra kullanmadığım için bunu sürdüğüm günlerde yanımda taşıyor ve ellerimle minik minik tazeliyorum.  Bu arada tüpü ilk kullanmaya başladığınızda, içi az gibi sanılsa da öyle olmadığını ürünü kullandıkça ve bir türlü bitmediğini görünce anlıyorsunuz. 

dün 02:04 dün 02:07

503. Işıltılı, güzel örtücülüğü olan bb krem. Aslında ciltte duruşunu çok seviyordum, nemli bir süngerle uygularım hep ama bu aralar cildimle bütünleşmiyormuş gibi hissediyorum. Kıyafetlerime bulaşma yapmaya başladı, tekrar almayı düşünmüyorum. 

17 eylül 21:46

502. ilk sürdüğümde cildimde çok güzel duran, aradan birkaç saat geçtikten sonra cildimin kustuğu bb krem. yüzüme çamur sıvamışım gibi bir görüntü yarattı. fakat birçok tanıdığım severek kullanıyor onlarda böyle bir etkisi olmadı. kötü bir ürün olduğunu düşünmüyorum. her kaliteli ürünün her ciltte güzel etki yapmaması normal. daha önce birçok kaliteli ten ürünü deneyip bu tür sonuçlar aldım. zor bir cildim var sanırım.

17 eylül 21:40

5

501. bu kriz ortamında fiyatına zam yemeyen (tü tü tü 41 kere maşallah) sevilen ürünlerden,stoklayalım süslüler. ben ivory kullanırdım hep ama neutral alacağım bu sefer,bakalım nasıl.

17 eylül 12:40


500. Bir bb kreme göre baya kapatıcı bir ürün bence. Rengi biraz açık ama sürdükten sonra ciltle uyumlu oluyor. Işıltı ve parlaklık veren bir ürün. Ama ben yağlı cildime rağmen sevdim. Gerçi bu ürünü makyaj uzuun süre cildimde kalacaksa ya da hava çok sıcaksa kullanmıyorum. Biraz da pudrayla muazzam parlama yapmadı bende. Bir bb krem almak istiyorsanız şans verin derim. Özellikle de kuru & normal ciltli iseniz kesin bakın.

15 eylül 01:15

499. bu yaz hep bunu kullandım. kapatıcılığı, kalıcılığı bir bb krem için mükemmel. evet pudrasız çok parlıyor. ilk sürüldüğünde çok beyaz ama allık falan sürünce iyice bütünleşiyor, çok doğal bir bitiş oluyor. bir de bende yüzümü kaşıma, yıkama isteği uyandırdı biraz. (bu ürüne özel değil, çoğu fondötende de yaşıyorum) bunlar dışında kötü yanını görmedim.

5 eylül 05:04

498. Tanistigimda cok şaşırdığım bir urun oldu boyle gri bir renk benim tenime nasil olacak derken hoooop tenimle butunlesiyor.Yapısı da güzel.Kapaticiligi da gayet başarılı,ortadan yükseğe.Ancak ben çok sevdim diye,nadir ürün beğeniyorum diye bu kadar paraya bomboş hava dolu şişe ayıptır günahtır.Hemen bitiverecek gibi tester gibi resmen.Bu yüzden sadece fondöten sürmek istemediğimde benimle.

3 eylül 14:28