sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (548)
 • oylar (119)
 • medya (5)

548. Yeni çıkan versiyonunu aldığım bb krem, öncesinde cc olanı vardı bende ama aşırı simli ve gri görünüyordu. Bir de bunu denemek istedim. 35 spf içeriyor aynı zamanda cilde bakım yaptığı söyleniyor. Renk olarak benim cildime uydu ama miktarını iyi ayarlamak lazım fazla sürünce grimsi ve yapay görünüyor. Benim bu ürünle sorunum sabitlenmemesi pudra uygulasam da bir süre sonra elime ve Telefona bulaşıyor. Çok uzun süre dışarıda kalacaksam kullanmıyorum, yazın kısa süreli dışarı çıktığım zamanlarda uyguluyorum. Cilt yapımdan ötürü kullandığım hemen her ürün yağlanma ve kusma yapıyor o yüzden normal karşılıyorum.

14 şubat 23:03

4

547. çok uzun süre kullandım. bir sürü tüp bitirdim. bana üniversite yıllarımı hatırlatıyor kendisi. benim cildimle çok iyi anlaşıyor, tüm yüzüme sürmek yerine belirli bölümlere yoğunlaşsam bile parça parça durmuyordu. fiyatı da uygundu hani. şimdi ne kadar hiç bilmiyorum. ama bir tavsiye vereceksem eğer az kullanın derim. içindeki gri tonu dağıtmak, dengelemek daha kolay olur böylece.

14 şubat 16:04

1

546. Süslü sözlük'te çok övülünce bir şans verdiğim ama cildimle asla anlaşamayan bb krem. Gözeneklerimi aşırı belirgin hâle getirdi, sürerken pütürlendi, parça parça durdu, koyu tenli olmamama rağmen rengi cildimle bütünleşmedi, elimle, süngerle ve fırçayla denedim sonuç hep hüsran oldu... 

14 şubat 08:27

4

545. cildi inanılmaz sağlıklı ve güzel gösteriyor. biraz sıvımsı ve sanırım gri alttonlu. aslında çok sevebileceğim bir ürünken, karmadan yağlıya bir cilde sahip olduğum için bende kusma ve oksitlenme yaptı. bu yüzden tekrar almadım. ama normal veya kuru bir cildiniz varsa şans verebilirsiniz.

14 şubat 00:14 14 şubat 02:58

544. dün aldım ama ben mi beceremedim yoksa ambalajı ile içeriği de mi değişti bilmiyorum. roaccutane kullanıyorum 5. aydayım. fondötenden kopmak için almıştım. altına nemlendirici sürdüğüm halde çene bölgemde ve yanaklarımın bazı kısımlarında çatlaklar, kuruluklar oldu. elimle uygulamıştım, ondan mıdır bilmiyorum. süngerle uygulamak istemiyordum çünkü sivilce lekelerim var, kapanmazlar gibime geliyor. roaccutane tedavim bitince umarım daha iyi anlaşabiliriz.

13 şubat 23:16

543. Yüksek koruma faktörü, ince yapısı, hemen hemen her alt tonlu cilde uyum sağlayabilecek renkleri, orta düzeyde kapatıcılık ve mis koku! Ayrıca ambalajının pembesine de ayrı bayılıyorum. Yıllardır alınır, kullanılır. Tavsiye de edilir çok sevgili süslü kardeşlerim.

11 şubat 23:43

542. Bu ürünle tanıştığım andan itibaren fondoten kullanmıyorum. Cildimde hiçbir şey sürülmemişimsi bir etki bırakıyor. Dokusu da ipek gibi. Hiçbir bb kremde denk gelmedim ben böyle bir dokuya. Fiyatı da uygun, mutlaka deneyin süslüler.

7 şubat 05:38

541. Çok sevdiğim ve bitirmek üzere olduğum bb krem. Kış günlerinde minik çatlamalar yapabiliyor nemlendirici sürdüğüm halde ancak rengi o kadar uyumlu ki cildimle rahatsız etmiyor. Ayrıca sivilceye de neden olmadı. İndirimden 20 liraya almıştım 6 ay kadar önce.

4 şubat 16:48 5 şubat 10:23

540. En en en sadık olduğum kozmetik ürünümdü. Şu ara Welcos kullandığım için yenilenmiş halini henüz denemedim ama değişmiş olması fikri bile anksiyetemi coșturuyor yalan yok.

31 ocak 12:50 2 şubat 02:34

539. Öncelikle paketiyle beraber bu ürünün içeriği de değişmiş artık iki renk bb kremi var markanın. Natural ve ivory. eski bulgarian rose adıyla satılan gri renkteki ürünün gelmeyeceğini söylediler. Ben seneler önce bu ürünü kullanmıştım renginden ve yapısından çok memnun kalsam da 3 aylık kullanımdan sonra bende sivilceye sebep olmuştu daha fazla kullanmayıp ürünü çöpe atmıştım. Şimdi spf in ve içeriğindeki yağ oranının azaltığını daha mat ve komedon karşıtı versiyonunu çıkardıklarını belirttikleri için tekrar edindim. Ürün 40ml ve spf 35 içeriyor, eskisi 30 ml ve spf 42 idi. Eski ürün buram buram gül kokardı yeni üründe gül kokusu yok hafif bir parfüm kokusu alıyorum. ürünü 3 kez kullandım ilk gözlemlerim rengi kesinlikle değişmiş eskisi gibi cilde uyum sağlasa da ilk sürdüğünüzde sarı dağıttığınızda ise pembe bir renk çıkıyor ortaya asla gri değil. Daha önce parmakla uygulardım bu sefer parmakla uyguladığımda ağır geldiğini hissettim. şimdi ise süngerle çok az uyguluyorum. Böyle çok daha hafif aydınlık ve kendi cildim gibi duruyor. Varlığı asla rahatsız etmiyor. Sonuç olarak yeni ürüne de bir şans verilebilir. Eğer sivilce ve yağlanma sorunu yaşarsam da tekrar editlerim. 

edit: haftada bir iki kez kullanmama rağmen kullandığım günlerde cildime iyi gelmediğini hissediyorum. yine de biraz daha kullanmaya devam edeceğim. cildi karma yahut hassas olanlar temkinli yaklaşmalı, kuru ve kalın ciltlerde sıkıntı olacağını sanmıyorum.

30 ocak 03:30 dün 15:18