4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (445)
  • oylar (64)
  • medya (5)

445. İlk ve tek bb kremim tüm bb kremler gibi sürüldüğünde yüzde gri dursada biraz bekleyince oturuyor. elime misshanın sample bb kremleri de geçmişti lakin bunun yapısı duruşu çok güzel hatta bir kaç arkadaşımın övgülerine de nail oldu. fakat sabitlenmiyor oluşu acı bir gerçek. şu sıralar bitmek üzere, kendisiyle aramda özel bir bağ oluştu ama watsons olayı yüzünden de belki bir gün tekrar buluşuruz qüsel qıs 

28 haziran 23:15

444. Tenime koyu geldiği için beyaz bir pudrayla rengi dengeleyip bir zamanlar severek kullanmış olduğum, şimdiyse bende deli gibi sivilce yapan üründür.

27 haziran 12:32 28 haziran 21:59

443. Bu bb kremi missha dan sonra kullanınca bir ikileme girdim açıkçası çünkü bazı yönleri baya bir benzer geldi bana. Mesela ikiside gri alt tonlu, ikiside benim cildimde parlama yaptı, ikisininde sürüldüğünde cilde canlı bir görüntü verdi, kapatıcılıkları bir bb ye göre gayet yüksek vs vs amaa gel gelelim bu ürünü indirimde 20-25 tl ye alırken missha indirimde 60-65 tl ye alınıyor. Ben hangi ürünü kullanırsam kullanayım dolabımda bir pure beauty bb ve cc si durur. Her zaman kurtarıcı, uygun fiyatlı, cildi aydınlatan, ciltle bütünleşen bir ürün. Biraz parlama yapıyor evet onun için pudralı kullanıma daha uygun ve buda yazın sıcağında kullanımı zorlaştırabilir. Bence gerek performansı ile gerekse fiyatı ile düşünürsek denenmesi gereken ürünler listesinde olmalı diyorum süslüler :*

24 haziran 00:31


442. Çok uzun süredir birlikteliğimizin olduğu BB krem. O doğallık o kapatıcılık... :) Ayrıca kokusu çok güzeldir.

23 haziran 02:23

441. yaz ayları için ağır bulduğum bb krem,

hem malum firmayı boykot ettiğimden hem de cilte bütünleşmeyip uzun süreli kullanımda yüzümde minik sivilcelere neden olduğu için kullanmayı bıraktığım üründür.

23 haziran 00:07

440. Bebeğimsi bb krem. Diğer marka bb kremlere göre daha kapatıcı. Kokusu da güzel. Allık vs. Diğer bb kremlerin üzerinde durduğundan çok daha güzel duruyor.

23 haziran 00:03

439. Açılın 3 yıldır bunu kullanıyorum! Evet bir şeyler söyleme vakti geldi. 3 yıldır her makyajımda bunu sürüyorum fondöten kullanmıyorum. BB kremlerin vaatlerinin çoğunu yerine getirmiyor aslına bakarsanız. Kore ürünü olmasına rağmen cildim beyazlamadı, tonu açılmadı. Yuzumdeki kızarıklıklar yok olmadı, makyajsızken cilt tonumun eşit olmasını sağlamadı. Ayriyeten "renkli nemlendirici" sıfatını da çok az taşıyor. Artık makyajımın altına nemlendirici sürüyorum bunu kullanırken. Cildim niye pul pul of ya halbuki renkli nemlendirici bu falan diyordum. Cildim direkt bunu sürünce başta nemli ışıltılı duruyordu ancak 30-45 dk sonra pul pul o cakey görüntü oluşuyordu . kuru ciltliyseniz altına nemlendirici sürmelisiniz. Artı yanları spf 42 olması, aydınlık bir görüntü vermesi, ince yapılı olması, renkli olması sebebiyle yuzunuzde kaldığı sure boyunca fondöten gibi ciltteki ufak pürüzleri kapaması ve fiyatının uygun olması. İnce yapılı güneş korumalı fondöten denebilir bu ürüne. Tedavi falan etmiyor çünkü.

22 haziran 20:46 22 haziran 20:49


438. ışıltısı, doğal görünümü ve kapatıcılığıyla yıllardır fondoten kullanmamama sebep olmuş ürün.

ancak natural rengini beğenmedim.

22 haziran 13:43

437. en kapatıcı bb krem olabilir. yapısının su gibi oluşu sayesinde asla ağırlık yapmıyor. teninizle bütünleşiyor. spf içeriyor. en en en ideal ten ürünüm. bende sivilce vs yapmadı. o kadar övüyorum yani asla bir eksi yönünü görmedim süslüler. fondötene kafa tutuyor mübarek..

22 haziran 11:00

436. güneş koruması iyi olan, kapatıcılığı günlük kullanım için yeterli ve yüze güzel bir canlılık veren bb krem. ancak ne zaman sürsem yüzümde mutlaka minik sivilceler çıktığını görüyorum. sivilceye meyilli cilde sahip olanlar uzak dursa iyi olur.

21 haziran 11:41 21 haziran 21:19