yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (345)
  • oylar (64)
  • medya (2)
  2

  345. Ben bu kremi altına ne sürdüysem olduramadım. Yağlı cilt için kullandığım bir krem üstüne sürdüm, gayet yağlandırmayan, parlamayan bir güneş kremi üstüne sürdüm, (gbkz: pink by pure beauty so blur cream) üstüne sürdüm(gizlinot: Hani aynı markanın ürünü, belki birbirine uygun olabilir diye) o da olmadı taze temizlenmiş kremsiz cilt üstüne sürdüm... yok. Olmadı.

  Karma ciltliyim, epey nemli bir iklime sahip bir şehirde yaşıyorum. Bu nedenle kışın cildim kurusa da yazın epey parlayan bir alna sahibim. Bu parlamaları birkaç saatlik de olsa kontrol altına almanın yollarını deneye yanıla buldum aslında, ancak bu ürünü nasıl kullanmam gerektiğini bulamadım. Yeni formülün içerisinde sim falan yok da sürer sürmez inanılmaz yağlı, parlak bir görüntü bırakıyor yüzde. Pudralamadan sürmek imkansız. Ürün atmayı da sevmiyorum, sonuçta cildimde herhangi bir irritasyona sebep olmadı. yaz bitene kadar pudra desteğiyle kullanmaya devam edeceğim, kışın havalar soğuduğunda yüzüme daha iyi oturacağını umuyorum.

  Kapatıcılığı orta düzeyde bu arada. Kalıp gibi makyajlardan hoşlanmıyorsanız yüksek bile sayılabilir. Cilt tonu eşitlemesi konusunda gayet iyi iş çıkarıyor.

  Sık makyaj yapmadığımdan bitiremem de, miadı dolduğunda yeniden almam. Özellikle yağlı ciltli arkadaşlara da kesinlikle tavsiye etmem.

  22 ağustos 02:27 22 ağustos 02:38

  344. Yağlı yüzlerde parıl parıl duran, yağlı yapıda, asla kalıcı kapatıcılığı olmayan bir ürün. Kendi paketimi arkadaşlarımda da denedik, yalnızca kuru ciltli arkadaşımda parlama yapmadı. Onda da rengi tutturamadık. Hoşlanmadığım bir ürün oldu.

  15 ağustos 20:28

  3

  343. BB kremi çok güzel CC'si de güzeldir diyerek atladığım ama beğenmediğim bir ürün oldu. Kuru ciltliler sevebilir.

  15 ağustos 15:33

  342. Kapatıcılığı orta seviyede olan bir ürün.bir süre sonra parlama yaptığından mutlaka gün içinde pudra ile parlamayı gidermek gerekiyor

  15 ağustos 14:05

  4

  341. Eski versiyonunu sahibim buğday tenli olduğum icin iki renginden de almıştım karıştırıp kullanıyorum. Karıştırmadım zaman sadece ivory kullaniyorum ama bir tik beyaz kalıyor. Renk eşitlemesi, verdiği canlılık, parlaklık çok güzel ama bir süre sonda bende yağlı bir görüntüye dönüşüyor her yerim yaldır yaldır parlıyor bu sebepten yaz bitene kadar kullanmama kararı aldım

  15 ağustos 09:13

  340. 1-2 hafta boyunca denedim. kokusunu, kapatıcılığını, ciltte bıraktığı hissi ve ambalajını sevdim. ancak yakından bakınca bildiğiniz sim sim duruyor ve benim cildimde (bkz: yağlı cilt) gün içinde inanılmaz yağlanma ve kusma yapıyor. o nedenle sanırım tekrar kullanmayacağım.

  14 ağustos 22:49

  5

  339. Örtücülüğü yüksek bir cc krem. Yalnız ben gün içerisinde güneş kremini tazelemek amacıyla compact versiyonunu kullanıyorum. Natural rengi spf 40, ivory rengi spf 50’lik koruma sağlıyor. Yazları natural kışları ivory kullanıyorum. Korumasından memnunum. Tek sorunu mimik çizgilerine dolma yapabiliyor ve göz altı için kesinlikle uygun değil. Sabitleyici spreylerle minimuma indirilebiliyor. Şu an uygun fiyatlı ve içerik olarak fena olmayan compact/cushion kategorisinde alternatifinin olduğunu düşünmüyorum. 

  6 ağustos 23:35

  338. baya esmer bir tene sahip olduğum için rengi cildime biraz açık kalmasına rağmen kapatıcılığı bir cc kreme göre iyi ve içinde alkol, paraben ve alerjik ciltlerin kabusu lanolin bulunmadığı için gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

  27 temmuz 04:04 27 temmuz 04:06

  337. Yapısı değişmiş cc kremdir. Yeni yapısı daha yoğun, artık içinde sim yok ve en güzeli daha az parlama yapıyor. Spfi de 50+ yapmışlar, takdir ettim.

  19 temmuz 13:28

  3

  336. eskiden daha popülerken ilk bb kremini almıştım bu markanın. o zamanlar bb krem versiyonu tek renkti sanırım, ben de cc kremi çıkınca renk seçeneği olduğu için şans vermiştim ivory rengini alarak. uzun bir süre kullandım ve memnundum. az makyaj yaptığım için 1 sene civarı bana yetti. sonradan yüzümde oksitlenme yaptığını görünce (1 sene sonunda bozulması doğal tabi) maalesef çöpe gitti.

  Parıltılar kışın hoş gelirken yazın zaten sıcak ve terleme yüzünden sim sim durması sebebiyle de ayrıca soğumuştum. zaten yağlı bir yüz yapısına sahip biri olarak böyle bir ürünü o zamanlar kullanmış olmama inanamıyorum. (bkz: gençlik hatası) bir de az sürmeme rağmen ağız ve burun kenarı gibi yerlerde topaklanma yapıyordu ve terleyince çamur gibi duruyordu. artık sadece pudra fondotenler kullanarak bu sorunu çözdüm.

  19 temmuz 10:49 19 temmuz 10:59