yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (7)
  • medya (0)
  2

  11. sonunda bitti dediğim göz çevresi jeli, bu markayı cruelty free olduğu için tercih etmiştim ama benim beklentimi karşılamadı maalesef, bir kere jel gibi de değil resmen su gibi bir yapısı var bu nedenle arzu ettiğim nemlendirmeyi sağlamadı tek artısı bende milliaya sebep olmadı ki bu göz çevresi kremlerinde çok yaşadığım bir problem kısacası 20lerinizin başlarındaysanız bu jel gayet uygun olabilir ama 30larınızın başındaysanız yaşlılık belirtilerinin ilk başladığı yer olan göz çevresi için yeterli gelmeyecektir.

  1 ağustos 14:06

  10. göz altımın kapatıcılar sayesinde kuru kalması yüzünden çizgileneceğinden korkup aldığım göz altı kremi. inanılmaz bereketli bir ürün.

  *gerçekten de nemlendiriyor ama nedense bende yağ butonlarına sebep oldu. yaklaşık bir aylık bir kullanım sonrası fark ettim ki göz altım nemleniyordu ancak minik minik yağ butoncukları oluşuyordu. hatta roaccutane tedavisi sırasında dengesiz bir kullanım göstermiş olabilirim ve bu yüzden burnumun gözüme yakın bir kısmında minik bir buton oluştu, gitmek bilmiyor...

  *etkileri kesinlikle ciltten cilde fark edecek bi jel, krem değil, kaygan mı kaygan bir jel.

  *cildini henüz tanıyamayan süslüler için şans verilmesi durumunda bi süre gözlemlemelerini öneririm.

  2 eylül 2019 21:05

  9. Tüpten çok fazla ürün aktığını ürünü almadan önce okumuştum. O yüzden ilk kullanımımdan itibaren kapağı yukarıda kalacak şekilde dik koydum. Kullanacağımda da çok sert sıkmadım minik bir dokunuşla yeterli ürün geliyor. Nemlendirmesi yeterli, eğer çok çok kuru göz çevreniz yoksa. Su gibi bir ürün, makyajdan 10-15 dakika önce sürülmesi iyi olacaktır. Son olarak çok çok bereketli bir ürün, ekim ayında almıştım hala bitmedi. 

  23 haziran 2019 11:46 1 temmuz 2019 22:37


  8. pure beauty markasının nemlendirme özellikli, jel formda olan, indirimde 17 liraya satın aldığım göz kremi.

  genel olarak normal, zaman zaman yağlanan ve artık kist haline dönüşmüş miliaları olan göz çevremi nemlendirme konusunda başarılı buldum, ayrıca ekstra miliaya sebep olmadı(gizlinot: şu ana kadar).

  ürün, ambalajı dışında fiyat performans açısından beni tatmin etti diyebilirim.

  Yukarıda da diğer süslülerin yazdığı gibi ürünü elime almaya çalışırken miktarını pek kontrol edemiyorum tüpten birden çok fazla ürün çıkıyor. Ayrıca yatay bir şekilde koyunca kapağa ürün bulaşıyor. Ben bu sorunu ürünü ters ve dik bir şekilde muhafaza etmekle çözdüm.

  Özet olarak, bence aşırı kuru göz altlarına sahip olmayan ve genç yaştaki kullanıcılar için uygun fiyatlı bir ürün olabilir.

  Edit: imla

  22 mayıs 2019 21:33 22 mayıs 2019 22:39

  7. 3 haftadır kullanıyorum ve memnunum, benim göz kenarlarım epey kurudur, lens de kullandığım için oldukça da hassas, temizleme işleminden sonra kızarıklığı yatıştırma konusunda yeterli geldi. yalnız tüpü konusunda burada yazılanlara katılıyorum, ya çok geliyor ya hiç gelmiyor, başarısız bir tasarım olmuş, onun dışında benzer etkileri gösteren isana kremle beraber dönüşümlü olarak kullanabilirim.

  6 mart 2019 10:05

  6. Kutusunun ayarı olmayan krem bu benim gözümde. Etkisini karşılaştıramayacağım ilk göz kremim kendisi ama tüpünden çok çektim. Ya ürün gelmiyor ya aşırı fazla dökülüyor. En son da kapağın sıkıştırıldığı kıvrımlı yer var ya (gizlinot: korkunç tarif ettim ama bence anlayacaksınız) ordan çatlamış sıkmaya çalıştıkça yanlardan elime sızıyor.

  24 ekim 2018 21:20

  5. Roaccutane tedavim boyunca sadece nemlendirici bir göz kremi arayışındaydım ve bu kremi almaya karar verdim. Öncelikle fiyat açısından diğer markalarla kıyaslarsam oldukça uygun olduğunu söyleyebilirim ben 22₺ gibi bir fiyata almıştım. Nemlendirme açısından beklentimi karşıladı ayrıca harika ötesi bir kokusu var bittikçe alacağım bir ürün 

  19 ağustos 2018 23:44


  4. Göz çevresi kreminden devrimsel beklentileri olmayanların işini görebilecek bir göz kremi. Kuru sayılabilecek göz çevremi güzel nemlendirmekle birlikte makyaj altında da güzel duruyor. Ayrıca göz altı şişliklerimde geçici de olsa sürdükten sonra hafifleme oluyor. Sanırım böyle bir vaadi yok ama ben gözle görülebilir bir fark görüyorum.

  17 ağustos 2018 22:48

  3. cep yakmayan bir göz bakım ürünü arıyorsanız sizin için ideal. Doğal mineralli alp onsen suyunun hydromanil ve Tara ağacının tohumlarının özünden elde ediliyormuş. Bu içerik, araştırdığım kadarıyla hücre yenişenmesinde önemli rol oynuyormuş. Ben bir tüp kullandım, sonuç mükemmel değil fakat fiyat-performans ikilisine bakarsak tatmin edici. çok derin kırışıklarınız yoksa , göz kremleri ile yeni tanışacağınız yaşlardaysanız ve göz çevreniz çok kuru değilse sizler için ideal bir ürün olacaktır. Ürün akışkan, yoğun değil, yağlı his bırakmıyor, bu sbepelede hemen kurumuyor göz çevresinde, yani makyajdan 5-10 dk önce sürmeniz uygun olacaktır. İnidirim günlerinde bu ürünü bayağı uygun fiyatlara alabilirsiniz. (ben 20 TL küsürlü bir fiyata almıştım)

  7 haziran 2018 17:46

  2. Bir seneye yakındır her gün kullanmama rağmen ancak bitirmeye yaklaştığım ve memnun kalmadığım göz kremidir. bir kere bunun tüpünün ayarı yok çok ufacık sıksam da ürün parmağıma boca oluyor. Azıcık alsam belki bu kadar vıcık vıcık olmayacak ama fazla ürünü dağıtmakta da zorlanıyorum, göz kapağıma kadar sürmek zorunda kalıyorum. Kolayca emiliyor ama “Ultra hydrating” iddiası olsa da kendini nemlendirmekten aciz bir göz kremi. Gece sürdüğümde sabah göz altlarımda beyaz beyaz kalıntıları kalıyor.

  Belki çok genç ciltler için verdiği nem yeterli olabilir ama ben gerçekten iyi nemlendirilmiş bir göz çevresi istediğim için yeterli bulmadım ve sevemedim. Tekrar almayı düşünmüyorum. İyi bir ilk kırışıklık karşıtı ve nemlendirme etkili göz kremi tavsiye edecek olan varsa mesaj kutuma beklerim.

  24 mayıs 2018 15:31