5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • oylar (3)
  • medya (2)
5

2. Süslülerin yeni gözdesi olacağını düşündüğüm temizleme pedi.

Ürün çift taraflı; mikrofiber kısmı ile yüzünüzü arındırıp diğer tarafıyla nemlendiriyorsunuz. Banyodan çıktıktan sonra kullandım ve çıkan pisliğe inanamadım diyebilirim. Kokusu çok hafif ve güzel, uygularken keyif aldım. Nemlendirici kısmı çok iyi düşünülmüş, mikrofiber kısmı uyguladıktan sonra cildin rahatlamasına yardımcı oluyor. Suyla duruladıktan sonra bıraktığı histe çok hoşuma gitti, burnumun üzerinde ki pürüzler yok oldu. ilk izlenim olarak bayağı sevdim, indirim bitmeden bir kaç tane alacağım.

ilgili medya:
2
16 ağustos 22:35

1. Purederm'in soyucu gözenek temizleyici ped olarak piyasaya sunduğu, çift taraflı, derin, gözenek temizleyici bakım ürünüdür. Gratislerde 3.95₺'ye alıcıya sunuluyor. Fİyat-performans ürünü KESİNLİKLE değildir. Ötesidir, muhteşemdir.

Paketin içerisinden bir adet 3 parmak genişliğinde bir ped çıkıyor. Çift taraflı, bir tarafı oval diğer tarafı yarım oval. İlk önce yüzünüzü ve boynunuzu rutin temizleme ürününüzle yıkayıp kurulayın ardından pedin tam kısımıyla cildi bir güzel siliyor sonrasında yarım kısımla tekrar siliyorsunuz. Ped'e çıkan kir ve yağa inanamayacak, ertesi sabah ki ışıltıya hayran kalacaksınız. Tüm cilt tipleri için uygun olup, göz çevresiyle temas ettirmemeniz gerekmektedir. 2 tarafıda kullandıktan sonra yüzünüzü su ile durulayarak tonik, serum vb. Ürünlerinize geçebilirsiniz.

Ben haftada bir gece rutinime dahil ettim, erkekler için de uygun bir üründür.

Sevgiler. xx

27 nisan 17:21