yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • medya (0)

  16. stil ve imaj danışmanı olmasa tiyatrocu olabilecek youtube kanalı sahibi kişisi. 

  yeni nesil youtuberların aksine yaşı biraz daha büyük olduğu için tecrübelerinden faydalanmanın güzel olabileceğini düşündüm. ancak ekstrem bilgiler edinmedim.

  odtü’lü olduğundan ve loreal reklamı hikayesinden o kadar çok bahsetti ki yormaya başladı. kendini tekrarlamaya başladı. yakında düşündüğü kadar ünlü olacaktır eminim. klasik yutubırlara göre daha izlenebilir ama (onun deyimiyle) prezentıbıl da değil. 

  10 eylül 2019 21:31

  15. Kendisini minimalist makyaj videosuyla tanımıştım ve benim gibi kozmetik canavarına ilham kaynağı oldu. Az ürünle de zarif ve güzel görünülebileceğini o kadar güzel bir dille anlatıyor ki. Dibine kadar sıyırdığı şeftali allığını göstererek tamamen bitmeden yeniden almayacağını söylüyor. Dünyanın her yerinde şeftali allık bitse ne olur yaparız merak etmeyin diyor. Bir tane farı var o da kırılmış küçük bir kaba koyup öyle kullanıyor. Az ürününün olmasının kendisini özgür hissetirdiğini söylüyor. Bir de kendime baktım alıp alıp kullanmadığım ürünlerle yaşıyorum resmen. Bu videosu sayesinde az ve öz kavramının kaliteli yaşam için ne kadar önemli olduğunu anladım. Videoların daki Anlatım dilini çok beğeniyorum Youtube de hep olmasını istediğim kişilerden birisi.

  6 mayıs 2019 10:25 6 mayıs 2019 10:27

  14. başıma bi şey gelmeyecekse çabasını iyi niyetli bulduğum fakat pek sevmediğim imaj danışmanı ve youtube kanalı sahibi kişi.

  kendisini ilk gördüğümde hem youtube'dan hem instagram'dan takip ettim. o zaman henüz kendisiyle ilgili bir yargım oluşmamıştı tabii. ama bi süre sonra acayip sıkıldım. sürekli pozitif olma çabası, sürekli klas olma çabası, sürekli kibar olma çabası.. evet bunlar güzel şeyler fakat kafamızdaki ideal insan kalıbına uyum sağlamak için sürekli bi çaba içinde olmak bana yapmacık geliyor. bu kadına bakınca gördüğüm şey de ne yazık ki bu.

  ayrıca videolarında da bazen lafı çok uzattığını bu yüzden videolarını izlemenin de yorucu olduğunu düşünüyorum. her yerde bulunabilecek bilgileri bu 'fıtı fıtı' hanımefendiden dinlemek zaman kaybı. zaten belli bi hayat tecrübesine ve olgunluğa sahip kişilere imaj konusu dışında hitap edeceğini düşünmüyorum.

  7 mart 2019 18:49


  13. tatlı kadın bence. saçma sapan youtuberlar izleneceğine rüzgar hocanın izlenmesini tercih ederim. ben izleyince açıkçası etkilenmiyorum bana çok şey katamıyor yaşımı almış bir insanım ama bir sürü genç kadını olumlu etkileme potansiyeli var.

  5 şubat 2019 21:09

  12. kendi ismini kendi koyması çok hoşuma gitti. amerikan yerli kabileleri gibi. bence de böyle olmalı, olgun yaşa gelince tıpkı din gibi kendi ismimizi de seçebilmeliyiz. sonuçta isim de mantra gibi bir şey, insanlar tarafından tekrarlanıyor sürekli, o nedenle güzel ve bize uygun anlamları olmalı. 

  13 ocak 2019 14:11

  11. çok hoş, çok zarif, çok karizmatik bir kadın. ama videolarını bir türlü izleyemedim bana aşırı geliyor çünkü. adını koyamadığım bir aşırılık var hepsinde. gerçeğe yakın görmüyorum sanırım videolarını ya da bana lüks geliyor bilemiyorum.

  tanım: kişisel marka ve imaj danışmanı.

  12 ocak 2019 18:00

  10. kendisini severek izliyorum ama şu cümleyi o kadar sık söylüyor ki ezberledim. "peki bunu nasıl yapacağız rüzgar hocam, rüzgar hanım, rüzgar abla, rüzgar teyze" demesemi artık diyorum.

  12 ocak 2019 16:54


  9. Bazı videolarında konuşma tarzını sevmiyorum. Fazla didaktik geliyor. Çok basit şeyleri anlatırken bile tepeden bakan bir havası var. Sanki biz izleyiciler olarak külkedisiymişiz ve o bize ladylik öğretiyormuş gibi hissettiriyor. Kültür ve gusto videosunu izleyemedim içim sıkıldı mesela.

  3 ocak 2019 22:38

  8. Uzun süredir takip ediyorum konuşmaları enerji veriyor, aynı parçaları farklı kombinleyip şık olmayı başarıyor. Videolarına gelirsek anlattıkları çok sıradan yani aaaa evet ondan şunu öğrendim diyebileceğim birşey olmadı. Yine de takdir ediyorum içerik üretmeye çalıştığı için.

  3 ocak 2019 18:28

  7. kendisini takip etmeye başlayalı 3-4 ay olmuştur. kurumsal hayata dair vereceği önerileri dinlemek için özellikle takip ediyorum. eğlenceli, güleryüzlü anlatım tarzı insana hoş geliyor. fakat kendisi gibi bir çok kişisel gelişim alanında çalışanların düştüğü önemli bir çukur var. bir süre sonra attıkları her adım, söyledikleri her söz yapmacık olmaya başlıyor. üstelik bu kişilerde bir süre sonra ego ön plana çıkıyor. ünlenmeden önce gayet samimi oluyorlar, zaten o başlangıçtaki samimiyet dinletiyor. (bkz: aşkım kapışmak) sonra adları çok yayıldıkça suni bir insana dönüşüyorlar. sanki hiç yanlış yapmazlar, sanki hiç moralleri bozulmaz, sanki hiç üzülmez gibi. her paylaştıkları fotoğrafta gözler yukarıdan bakar, burun kalkmıştır. ben mükemmelim siz de mükemmel olun demeye başlarlar. bunun çok örnekleri var. hele bir de kendilerine ünlü çevre yapmaya başlarlarsa instagram hikayelerde ad etiketlerinden geçilmez. rüzgar mira okan şuanda kanalını büyütme, sosyal medyada ünlenme derdinde. burda bile başlığına bu kadar girdi yazıldıysa doğru yolda diyebilirim. umarım egolarına yenik düşmezsin. göz önünde olup kendin gibi kalmak çok zor. emeğine sağlık demek isterim.

  3 ocak 2019 10:45

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar