yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (58)
  • medya (3)

  58. 2017 yılının bahar aylarında, ofiste canım sıkıldığı bir gün kitap siparişimin arasına kendisinin çıkarttığı kitabı da eklemiştim. alırken sanırım işin uzmanından tüyoları öğrenirim diye düşünmüştüm ama cümlelerdeki anlatım bozuklukları, 10 yaşındaki kızın bile bildiği en temel şeyleri dünyayı yeniden keşfetmiş gibi yazması, "falan yani :)" gibi ifadeleri, sürekli :) smileyinin kullanılması arasında ancak 3-5 bilgi alabildim. bu kadar masrafa girmek yerine blog açıp orada da yazabilirdi bunları diye düşünüyorum. 297 parlak kuşe kağıt sayfaya gerek yokmuş.

  28 şubat 22:00

  57. 7-8 sene evvel kendisi ile bir çekimde çalışma fırsatına nail olmuştum ama ben o zamanlar o rıfat'ın o rıfat olduğunu bilmiyordum elbette.

  mesleğindeki başarısı ve yeteneğine şapka çıkartırım, bu ülkenin en iyilerindendir. az ürün kullanması, doğallıktan yana olması, kitabının adının bile sil makyajını olması beni rıfat'a en hayran bırakan noktalar belki de.

  lakin geçen gün ezgi ile çektikleri youtube videosunda dangalak bloggerlara güzelce giydirerek içimin yağlarını eritti, kralsın rıfat :)

  28 şubat 16:24

  56. Kendal'ın Oscar elbisesini mi ne beğenmemiş bu abi. wtf?

  eksileyenlere ne oluyor anlamıyorum kendall ne giyse yakışmıyor da ben yakışıyor mu sanıyorum,çıplaklık bu kadar aleni olmamalıymış da efendim beğenmemişmiş.o elbiseyi ancak o incelikte bir çıplaklık taşır diye düşündüm,tabi ki ne kadar çıplak o kadar güzel diye savunmuyorum.ama kendall mükemmel bir model ve mükemmel bir fiziği var,ne giyerse ne kılığa girerse girsin ona gidiyor.budur.

  27 şubat 12:53 27 şubat 14:15

  55. Dangalak tabirlerini beğenmediğim ama Ebru Gündeş’in makyajlarını yaptığı zamanlar dehşet fresh makyajlar yapıyordu farları çok iyi karıştırıyor hatta o ses Türkiye zamanlarındaki hallerine bakın baya güzeldi.

  26 şubat 22:25

  54. Makyaj teknikleriyle ilgili bir kitap yazmasıyla adını duyduğum, o günden beridir her gün, bir şekilde, bir yerlerde yüzünü görmekten bıktığım makyaj artisti.

  26 şubat 10:21

  53. Fındık ezgi ile videosunda ‘ayna karşısında makyaj yapmayı öğrenen’ youtuberları reklam aldıkları ve yanlış öneriler verdikleri gerekçesiyle ‘dangalak’ bulan mua. Yer tezgahında satılan new well’in ‘reklam yüzü’ olduğunu çok çabuk unuttu maşallah.

  kafa new well kullandıktan sonra iyice gitmiş, huda beauty ve huda’nın makyajını eleştirip ‘doğal olanı öne çıkarmalı’ temalı bir kitap yazdıktan sonra ebru gündeş’e yaptığı makyajları da görüyoruz.

  iki arabeskciye makyaj yapan kendini celebrity makeup artist ilan edip millete pazarlaya pazarlaya bir oluyor ya ne diyeyim. Sınırsız özgüven, sıfır altyapı. Ayna karşısında makyaj öğrenene siz kurban olun, daha reklam yapacağınız marka nasıldır onu ayırt edemiyorsunuz. Bir konuşmalar, Sanırsın mua değil de japonya’da aldığı kuantum fiziği doktorası ile hergün garajında atomu parçalıyor. 

  26 şubat 02:16 26 şubat 11:38

  52. kendisi bir make up artisttir, tanımımı yaptıktan sonra habere geleyim kaç gündür yazacağım unutuyorum belki yazılmış bile olabilir.

  mağazin yazarı esin övet'in haberiydi bu, iddia o ki idil fırat nişan makyajını yapması için rıfat yüzüak'a teklif götürmüş ama rıfat kadınların kırıldığı geline makyaj yapamam demiş. buyrun haber (link: https://www.haberturk.com/esin-ovet-rifat-yuzuak-mert-firat-in-nisanlisi-idil-firat-in-makyozluk-teklifini-reddetti-magazi-2122990-magazin )

  12 eylül 2018 16:45

  51. giorgio armani' den max factor'e ve en son New well markasına düşmüş olan türkiyenin en ünlü makyaj artistlerinden biri. New well den sonra benim gözümde hiç bir değeri kalmamıştır. Makyaj artistinin kalitesini belirleyen en önemli faktörlerden biri kullandığı ürünlerdir. Güvenmediği firmalarla çalışması kalitesini etkiler. Bir gelin makyajından 5000 lira almasının sebebi adının bir marka olması. Kendi elleriyle adını aşağıya çekiyor. Tarkan'ın sokak düğünlerinde sahne alması gibi bir olay bu.

  Az önce yine gratis'in instagram sayfasında New well fondöteni kullandı, elinde ısıtıp fırça ile yüze uyguladı ve bingooo fondöten 4-5 nokta olarak kaldı ve dağılmadı, tek story ile geçiştirildi.

  Fondöteni uyguladığı aşkım İrem aktulga'ya elden ele sivilce ilacı gönderelim lütfen.

  8 haziran 2018 17:11

  50. Demek gelin makyajına 5 bin alıyormuş. Bu parayı gelinlerimizin makyajdan ziyade mua ile foto çekinmek için verdiklerini düşünüyorum. Yahu 7 bine burun ameliyatı yapıyorlar, makyaja 5 bin vermek işin doğasına ters. 

  Dikkat etmek gerek 5 bin verip düğüne new welle de çıkabilirsiniz. 

  5 haziran 2018 21:17

  49. Ten makyajı konusunda çok başarılı teknikleri var. Bazı noktalarda hafif makyajı abartıyor olsa da sırf teknikleri için takip edilebilecek bir makyaj artisti.

  1 haziran 2018 23:20