yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • medya (0)

  24. Bir önceki süslünün yazdığı her şeye birebir katılıyorum. Hiçbir influencera hakaret etmeden, kendince eleştiride bulundu. Ama en ufak eleştiride bulunanlara engel basmaya öyle alıştılar ki; fikirleri önemli görülen bir ünlü tarafından kendilerine olumsuz yorum yapılınca çılgına dönenler oldu.

  Kendine has tarzını severek takip ediyorum, umarım o da aynı cesurlukla türk ünlüleri/influencer tayfayı incelemeye devam eder.

  13 mayıs 15:34

  23. Kendisini iki yıldır takip ediyorum.

  Son videosunu da izledim. her zaman ki gibi sarkastik ve doğru tespitleri ile güldürdü yine.

  Adam Hollywood yıldızlarını bile aynı şekilde kendince eleştiriyor. Tabi bizim cennetten düşen influencer tanelerimizin dokunulmazlığı olduğu için tepki çekti.

  Çoğunuz moda diye, bakım diye milleti influence ederken sorun yok, bunu alın, onu alın derken sorun yok ama biri yüzünüze dışardan nasıl göründüğünüzü söyleyince oh no no no no.

  Kimse yaptığınız işe saygı duymuyor, duymak zorunda da değil. Çoğu insan bütün bedenini, ruhunu, hayatını reklam panosu haline getiren insanların samimiyetine inanmamakra haklı.

  Ağzına sağlık rasit'cim. Bu arada kendisi ünlü olmayan insanları da yorumlamisti, onlara da aynı şekilde giydiriyorduljkhjbkb adamın tarzı bu.

  Bu arada Terazi burcudur kendisi.

  13 mayıs 13:04 13 mayıs 13:07

  22. Videosunun tamamını izlemedim. Herkesin birbirine benzeme kısmına katılıyorum, tektipleşme konusuna kesinlikle katılıyorum ama üslubu o kadar dedikodu vibe'ı verdi ki bana kapattım zaten. İşine gelen influencerları eleştirmiş. Her defilesinde boy gösteren şevval'i falan ya da diğer arkadaş olarak gördüğü (şevval'i ve mina ceran'ı storylerinde öve öve bitiremiyordu halbuki mina da diğerlerinin kopyası) influencerları niye eleştirmemiş anlayamadım. Danla bilic, duygu özaslan, rachel gibileri istenmemiş olamaz ya bi de en çok istediklerinizi seçtim yazmış. Nüfuzu olanları seçmemişsin, arkadaşın olanları seçmemişsin. Bir de nil peri'ye "kız da para kazansın" gibi bir şey söylemiş fazla ünlü bulmadığı için sanırım ama nil peri gereken cevabı vermiş zaten. Ben çok kaliteli bir modacı olarak görüyorum ama içinden yağmur çevik gibi bir şey çıktı. influencerlara salla zaten ünlülere yemez.

  8 mayıs 19:07


  21. Mevzu bahis videosunu izledim. Böyle influencer'lara çekinmeden laf söyleyebilecek birine ihtiyacım varmış demek. Çünkü çok iyi geldi :) söylediği her şeye istisnasız katılıyorum. Mümkünse bu videonun ikincisi gelsin. Daha eksik kişiler var çünkü. Aay sorsan ne cool'lar ne tarzlar hepsi bu influencerların. Bir modacı gözüyle bakınca çoğu fıs çıktı. Şu ünlü markaların mağazaları önünde fotoğraf çekinenler de oturup ağlasın. Bir de üstünde o markaya ait bir şey yok vs demesi. Özentilikleri gün gibi ortadaydı ama kayda değer birinin hem de youtube gibi bir mecrada bunları söylemesi beni çok eğlendirdi. Cansu Akın'da kudurmuş. Reklamlara gelince Türkçe caption ama diğer zamanlarda İngilizce yazayım cool gözükeyim. Ayrıca farklı bir dille yazmanın coollukla alakası ne gerçekten saçma. Sadece özentilik Raşit B. Çok doğru söyledi ağzına sağlık. 

  4 mayıs 05:12 4 mayıs 05:24

  20. Medyatik Bi modacı ınfluencerları dürüstçe eleştirince kimileri rahatsız olmuş mesela Cansu akın.. Üstüne post atarak laf sokma çabaları çok ucuz. Adam anlamsız buluyorum demiş ki haklı yani. Valla bana samimi geldi videosu helal olsun böyle dürüst yalakalığa ihtiyacı olmayan insanları takdir ediyorum.

  3 mayıs 20:52

  19. girdileri görünce videosunu izledim. bana çok samimi geldi, sanki karşımda oturmuş beraber muhabbet ediyormuşuz gibi hissettim. herkes yazmış zaten dışarıdan bir gözle tüm inluencerların birbirine benzemesinden yakınmış. beğendim videoyu genel olarak abone olup diğer videolarını da izlerim gibi.

  3 mayıs 18:49

  18. Tesettur koleksiyonunu begendigim tek modaciydi. Kalici olacak sekilde surekli yapmasini temenni ediyorum.

  3 mayıs 13:37


  17. Ben üstteki yoruma katılıyorum. Raşit bağzıbağlı'yı ben de senelerdir çok severim. Çok ılımlı biri olduğunu düşünüyorum. Duruşu çok güzel ama lafın yeri gelince de söylüyor. 

  Influencer videosunda en en en katıldığım şey "bir tarzı yok" yorumu oldu. Şükürler olsun yarabbim biri sonunda birbirlerinden gördükleri şeylerin aynısını yapan şu güruh için "bu bir tarz değil" dedi. Hiç beğenmesem de sude alkış, sibil gibi insanların mesela en azından kendince uyarladığı bir tarzı var. 

  3 mayıs 11:47

  16. bu adam zamanında tesettür koleksiyonu mu ne çıkarmış, öyle biliyorum yani. neyse birgün soru cevap yapmıştı herhalde. bitane münasebetsizin biri demiş ki soru olarak tesettür koleksiyon çıkardığın için pişman mısın? o zamanda açıklama yapmıştı hayır neden pişman olayım, isteyen istediği gibi giyinir, hatta yeni bir koleksiyon da yapabilirim ileriki zamanlarda diye cevap vermişti. bu adam tesettürlü insanlarla da gayet görüşüyo ve gayet saygılı. geçen gün kerimcan'la video çekmiş ve gayet onun yaşayış tarzına da saygılı yani şuna getirmeye çalışıyorum nerden baksan kral hareket arkadaşlar. türkiye'de kadınlar karşıt görüşlere karşı daha ılımlı ama mesela türk erkekleri şimdi kusura bakmayında bu konuda biraz salak oluyor. ya kerimcan'ı görmeye tahammül edemiyor (niyeyse), ya da tesettürlü kadınları aşağılıyor, ya da tam tersi muhafazakar bir insan oluyor açık kadınları yerden yere vuruyor.

  ben raşit'in bu yönünü beğeniyorum yani. ha burda da soru cevapta görüyoruz muhafazakar kadınlara kin besleyenler var ama bunu belirtmek istedim isteyen katılır isteyen katılmaz. siz başkasına saygı duymazsanız başkası da size saygı duymaz bu kadar basit. herşeyin başı saygıdır. son videosunda iki tane muhafazakar influencer inceledi bitanesini çok beğendi hakikaten o kızın fotolarındaki renk dengesi muhteşemdi bencede ama mesela hilal'in bir kombinine bunu çöpe at dedi, yüzyüze görüşecek olmasına rağmen. gayet de saygılı ve adil yorumlar yaptığını düşünüyorum. neyse işte umarım anladınız demek istediklerimi.

  3 mayıs 11:06

  15. Ulkenin muhafazakar influencerlarina asiri yumusak yorumlar yapmayi tercih ettigini dusundugum modaci. Yani korkmasi dogal ama just sayin...

  3 mayıs 10:36