girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (29)
  • medya (2)

29. Santa Farma Holding’in CEO’su Sami Kiresepi ile evlidir. Kisisel yorumum olacak ama hem yakisikli, hem sportif, hem akilli hem de zengin bir kocasi var.

 Sami Kiresepi burcu esmersoy’un eski nisanlisidir.

Burcudan once de yabanci asilli bir bayanla evliymis. Eski esi bosanirlarken kendisi hristiyan kiresepiler de yabudi oldugu icin baski yaptiklarini dile getirmis. Buyuk ihtimal rachel de yahudi olmustur bu evlilik sonrasi. (Hangi dine mensup oldugunun tabiki bir onemi yok sadece hakkinda bilgi eklemek istedim)

 Rachel cok tatlidir, kocasi tarafindan cok sevilir. Koskoca sirket ceo’su rachel’in instagram reklam postlarina konuk oluyor o derece! (Cogumuz eslerimizi, erkek arkadaslarimizi duzgun poz vermeye ikna edemezken!) Hatta rachel bir kez story’sinde esinin kendisine duz fön cektigini soylemisti ki bilirsiniz rachel’in saclari coook uzundur.

Ne diyelim, allah mutluluklarini ve sevgilerini daim etsin.

20 temmuz 12:36 20 temmuz 16:11

28. Takipçilerinin aklıyla dalga geçtiği için, artık takip etmeyeceğim insan. Oysa çok tatlıydın Rachel, hepsi yalan mıydı şimdi.

Storysinde trendyoldan elbise giyip (tabi ki alışılmış bir reklam bu duygu, modavesosyete de sürekli yapıyor link koymaları falan) ikinci storysinde bu çok sorulup mesaj kutusunu dolduran elbisenin linkini bizler için (!) Arayıp bulmuş gibi davranması. Görsel ekliyorum ve sadece "neden" diye soruyorum

ilgili medya:
2
23 haziran 13:58

27. bu kadın istanbulun neresinde oturuyor bilen varsa yazsın ya :D çok merak ediyorum lüks bir yerde tamam da nerede.

tanım: tarzına bayılıyorum, captionları güldürmüyor ancak orjinal; bu yüzden bu kadar marka bununla çalışıyor bence. İçerikleri de kaliteli tabii.

Bir de o bebeğiyle takım giydiği limonlu kıyafetlere bittim. Cidden tarzı çok güzel bence.

30 mayıs 14:31


26. çok tatlı minnoş bir kadın ama nerde buna cidden gerek var mı çok gereksiz dediğim bişey varsa kendisinin üstünde. hele o celine poşet çanta varya :( resmen göz kanattı.

29 mayıs 23:03

25. hiç güldürmeyen instagram captionları 

25 mayıs 00:12

24. çok beğendiğim, çok zarif bulduğum, ama her (büyük harfle) postunda reklam yaptığı ve asla (büyük harfle) reklam yaptığını belirtmediği için bugün takipten çıktığım instagrammer.

11 mayıs 14:25

23. bu kadın nereli çok merak ediyorum

6 mayıs 20:59 6 mayıs 20:59


22. rachel doğurdu ben rahatladım valla. her gün bir buna bak bir döviz kuruna bak. ha doğurdu ha doğuracak, dolar ha indi ha inecek...

16 nisan 21:05

21. Her fotografının ve storysinin içine marka bişeyler görünmeli diye uğraşan zengin görgüsüzü. 

Bunun bir benzeri için bkz. Maritsa

16 nisan 04:18

20. Doğum yapmış. Bebeği de çok şirin. Elindeki imkanlar dahilinde Harika bir hastane odası süslemesi yapmış. Hem kıskandım hem de biraz abartılı buldum. 

15 nisan 17:43