girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (43)
  • medya (7)

43. kayınbrosuna vurgun olduğum influencerblabla. dmden de çok yazdım(gizlinot: reççılcım kaynına söyle kilidi açsın)(gizlinot: reççıl kız senle elti olmak istiyorum)(gizlinot: vb) kendisine buradan da seslenmek istiyorum. rachelciğim alper beyciğime söyle instagram kilidini açsın biiiiir, alper beyciğimi daha çok storyye çek ikiiiiiii, bitti. bu kadar.

19 ekim 08:36

42. captionlarına herkes gibi ben d eçok gülüyorum ve bazen ne yazacağımı bilemediğimde esinlendiğim oluyor :) Bana diğer tüm bloggerlar dışında samimi geliyor, evet cok zengin ama gözümüze soktuğunu düşünmüyorum zaten herkes biliyor ne olduğunu, lcw'dan aldığı ayakkabıyı çekip paylaşacak hali yok ya. Bebeği ve eşiyle mutluluklar diliyorum, bence eşine fazla aşık bu baya belli oluyor :)

18 ekim 13:35

41. Bir yıldır ayaklarında paralanan spor ayakkabıları aldığı fiyata dolap’ta satışa çıkarmış. 

12 ekim 15:51


40. Herkes trendyol reklamı yaptı diye kadını yerin dibine sokmuş ama kadının işi bu “parası var zaten trendyol reklamı da yapmasın bi zahmet” demek saçmalık olur. o zaman kocası zengin olan kimse çalışmasın evde otursun.

25 eylül 17:11

39. 10 numara captioncı adwoman.

O kadar. 

Birkaç röportajını izledim youtubeda, baya mütasıp duruyor filan. Ama bu reklamcı kişilik hele trendyollar lorealler... Ya bir çizgin olsun be ne bileyim. Önüne gelen markayla çalışma mesela nedir bu paragözlük. Zaten zengindin, zenginsin. Saçma.

Sonradan görmelik de demek istemiyorum tarzı o kadar o kadar iyi ki. Neyse, insta bir kişilik işte

24 eylül 22:23

38. allah aşkına storylerine bir girip bakın idil fırat 'ın kına gecesine davetli ve storyler atıyor ve idil tahtla salona girdi akjshja mert fırat ise yorumsuz :(

27 ağustos 22:27

37. Bu Reçıl kız bir arkadaşımla aynı şirkette çalışıyodu (Beymen) ve o zamanlar Balenciaga Türkiye marka temsilcisiydi merak edip arkadaşıma sormuştum nasıl kız vs diye. Bana dediği şu cümleyi hiç unutmam. Çaycıylada şirketin CEO’suyla da aynı kibarlık, içtenlik ve ses tonuyla konuşan bi kız. Başka bir şey sormaya utanmıştım vallahi bu cümleden sonra. Bu arada gözleri lens değil arkadaşımda bizzat sormuş ve görmüş kızın dibinden. Ama galiba burnunu törpületmiş o yıllarda öyle konuşuluyodu 

25 ağustos 23:03


36. Bisi farkettim eğer haksızsam sonuna kadar beni gömebilirsiniz , instagramda pembekoala’nın 16 ağustos 2017de paylaştığı şu fotografın aynısını bugün paylaşmamış mı ya? Hadi açı,o anki gökyüzü,güneş ışınlarının açısı falan aynı olabilir ok da sağda şemsiyenin altında duran adama kadar aynı yuh . Olmadı reççıl kız :)

Sonradan gelen edit: fotografın asıl sahibini etiketledi, en azından kendini bilen biriymiş

ilgili medya:
2
25 ağustos 12:06 25 ağustos 15:36

35. Alaçatı üzerine mikonos üzerine bodrum ve üzerine italya tatili ile tatilciliğin doruk noktasındadır. o minnoş kızı galia’nın onca geziye nasıl dayandığını ve daha taze anne olarak rachel’in hem bebeye hem geziye hem de kendinin extreme bakımına nasıl yetiştiğini merak ediyordum. Ancak bir story’sinden anladığım kadarı ile bakıcıları var. Story’sinde şöyle diyordu:”2,5 saatte bir eve geçiyorum, bu sıcağa bebeği çıkarmıyorum” 

Bazıları şanslı doğuyor. Rachel de onlardan biri. 

Bir de bazen çok yaşlı görünüyor fotolarda, bazen aşırı güzel görünüyor. Sebebini çözemedim.

Edit; italyadan sonra tekrar bodrum ve sonra fethiye’ye gitmistir. Vay arkadas yaa...

27 temmuz 20:15 26 ağustos 11:29

34. Gözlerinin lens olmasına çok şaşırdım.Bir dönem ben de beğenerek takip ediyordum ama bir süre sonra farkettim ki gizli reklam dolu postlar..üzdün reyşıl

24 temmuz 19:54