girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • medya (0)

23. rachel doğurdu ben rahatladım valla. her gün bir buna bak bir döviz kuruna bak. ha doğurdu ha doğuracak, dolar ha indi ha inecek...

16 nisan 21:05

22. Her fotografının ve storysinin içine marka bişeyler görünmeli diye uğraşan zengin görgüsüzü. 

Bunun bir benzeri için bkz. Maritsa

16 nisan 04:18

21. Doğum yapmış. Bebeği de çok şirin. Elindeki imkanlar dahilinde Harika bir hastane odası süslemesi yapmış. Hem kıskandım hem de biraz abartılı buldum. 

15 nisan 17:43


20. Boyle egitimli ,tecrubeli bir kadin zamaninin %100unu nasil boyle harcar aklim almiyor.Hamilelikten ziyade bir durumdan bahsediyorum. Uzun suredir severek takip ettigim yetenekli,cok yonlu kadin gitti yerine koca parasi + samimiyetsiz pr gelirleriyle sadece instagram icin yasayan, paylasimlarina 24 saat ayiran bir kadin geldi. Umarim cok kisa surede potansiyeline doner. Cunku diger vasifsizlar gibi degil cidden egitimli isin icinden bir kadin. (Hamileliginide saglikla tamamlamasi dilegi  ile)

11 nisan 19:38

19. bilmeyenler için rachel araz cv'si ekleyeceğim. şuan kendisi çalıştığım şirkette çok iyi yere gelmiş hatrı sayılır bir kişi. eğer boş yaşayacaksam böyle yaşarım razıyım açıkçası.  (link: https://www.linkedin.com/in/rachel-araz-3a415447/ link)

23 mart 10:23

18. Aşırı zengin olan, fotoğraflarının altına alakasız yazılar yazıp palyaço emojisiz paylaşa basmayan, ig’ın en çok hamile olan kişisi.

Bu kadına dair bayıldığım tek şey; düğününde giydiği dolce gabbana sindirella ayakkabıları.

23 mart 10:19 23 mart 10:27

17. halkımızın "zengin nefreti"nin yeni kurbanı. sırf parası olduğundan dolayı prada, chanel vb. lüks markaları giydiği için görgüsüz ilan edilen blogger.

bi insan sırf parası var diye lüks markaları giyip bunun bayağı bir şekilde "bakın param var benim" tarzında havasını atarsa görgüsüz olur benim bildiğim, yine mevzuları karıştırmışsınız. bu kadının görmemiş görmemiş parasıyla hava attığını görmedim ben hiç. sadece lüks giyiniyor. lüks giymek değil lüks giyinmekle hava atmak görgüsüzlüktür. tatlı ve mütevazı bir kadın. defacto giymesini mi bekliyorsunuz anlamadım ki? o kadar paraya lüks giymemesi görgüsüzlük olur asıl. şahsen ben "o kadar zenginsin giye giye zara mı giyiyorsun allahın cimrisi" derdim. parası olan yemesini bilecek. tatlısın reççıl kız aynen devam.

23 mart 10:03


16. 'tamam en hamile sensin' demek istediğim instagram kişisi.

23 mart 01:08

15. lüks yaşayan ve çok harcayan sevemediğim bir blogger. kocakaçıran, kocalık, babalık lafları bana çok itici geliyor çok kocamköylü biri gibi sanki. bir de kocası burcu esmersoy’un eski nişanlısıymış, tam evleneceklerken kiresepiler tarafından evlilik sözleşmesi istenince ayrılmışlar. 

22 mart 23:59

14. evlenmeden önce bildiğim biri o zaman mütevazı bir hayatı vardı. chanel'leri, ysl'leri yatağa koyup özenle post atar. iyi markalardan giyinmesine lafım yok, o kadar param olsa ben de giyerdim fakat inceliklere dikkat eden bir insan olarak yaptığı davranışı anlayabiliyorum. her fotoğrafında bakın çok zenginim temasını rahatlıkla yakalayabilirsiniz. her zaman çok renkli, çok mutlu ve kendini çok esprili sanar. benim asıl şaşırdığım onu takip edip hayatına salya akıtan tiplerdir.

22 mart 22:27 27 mart 22:59