yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (66)
  • medya (15)

  66. Cok cok cok severim, cok begenirim ama rachel’in jawline yaptirmasi gerektigini dusunmeye basladim, su fotodan sonra (fotoyu ekliyorum)

  ilgili medya:
  1
  9 eylül 23:49

  65. her fotoğranının altına bir espri yazması fazla zorlama duruyor, yazarken eğlenmeden zorlana zorlana yazdığı belli, insanlar nasıl gülüyor anlamıyorum. sürekli neşeli ve şakalı insanları normal hayatta da sevemiyorum zaten.  

  8 eylül 17:01

  64. Çok fazla göbek fotoğrafı is coming 

  7 eylül 20:46

  63. Eskiden çok sever sempatik bulurdum ama artık, kibire ve görgüsüzlüğe espirileri yedirerek kılıf buluyormuş gibi hissediyorum. O kadar sempatik ve espirili davranmasa daha çok göze batacak çünkü göze sokmaya çalıştığı her şey. Direkt babadan olma servetiyle ilayda oymak bin defa tevazu sahibidir

  3 eylül 16:37

  62. görgüsüz biri

  2 eylül 16:43

  61. Kendisiyle seviyor muyum sevmiyor muyum iliskisi surduruyordum ta ki Pelin’le olan videosunu izleyene kadar. Video profesyonel kalıplar içersinde olması gerektiği için mi, enerjileri çok tatlı olduğu için mi yoksa Rachel gerçekten de öyle biri olduğu için mi bilmiyorum ama bu videoda yer alarak kendi adına çok güzel bir şey yaptığını düşünüyorum. Zira ben love hate ikilisinden hate kısmını an itibariyle silmiş bulunmaktayım. Hate çok sert öyle bir nefretim yoktu tabii ki. Sadece bir kalıptır ya hani love hate. Mecazen yani. Neyse . O nasıl bir naiflik, zariflik. Ses tonunu ilk defa çok net , uzun bir şekilde işittim ve o kadar huzur verdi ki. Şaşırdım açıkçası. Koca parası yiyor düşüncelerine katılmıyorum. Yiyorsa da çatır çatır, afiyet olsun. O hayatı yaşayanlar onlar, memnunlar. Bizim gördüğümüz hayatının asssla ama asssla tamamı değil, mümkün değil. Gördüklerimiz içerisinde tabii ki reklam yapacak, işini yapacak. Trendyol olayına çok tav olmuşsunuz ama açıkçası sırf bir influencer giyiyor reklam yapıyor diye kendi düşüncemi şekillendirmeden gidip bir giysi ben şahsen almam zaten. İster 10 tl lik giyer ister 10.000. Bir çok şeyini paylaşması, sevmemiz veya sevmememiz asla onun hayatını çirkin bir şekilde eleştirme hakkını bize tanımaz. Evet kamera önündeysen göze alacaksın her şeyi, ama o zaten almış, alıyor. Bazı şeylerini abartı buluyorum ben de ama zaten sosyal medya bu arkadaşlar, kimler neleri abartıyor. Kadın kullandığı şeyleri sevdiği şeyleri “kendi sevdiğini” belirterek paylaşıyor. Yine sevmese de kullanmasa da hiçbir fikri olmasa da, markalardan gelenleri bizlerle paylaşıyor.. bunu yapacak zaten. İşi etkilemek. Ha trendyol ha Dior. Etkilenecek olan insan favorisi ve tercihi üzerine zaten paylaşınlardan birinden etkileniyor. 

  Aile hayatı tamamen özeli. Ama çok mutlu görünüyorlar maşallah nazar değmesin ikinci bebe de yolda. Şu “ babalık, kocalık, bebeklik” terimlerine cidden bayılıyorum. Esprilerin dozu bazen kaçsa da zekası belli olan, ve oldukça da iyi bir zekaya sahip olan bir bayan kendisi. Ürettiği insan sayesinde çıkmış olan göbeği de çok tatlış. 

  Ps: ben de şu an insan üretiyorum ve benim de göbeğim var!! Severiz bu göbeği ♥️ 

  Ps2: ismini Raşel diye okumak Reyçıl diye okunanın yanında aşırı tatlı geliyor.  🦄🥳  

  2 eylül 13:33

  60. Pelinle olan videoyu izledim ve geldim. Eşi burcu esmersoy ile 2014 te ayrılmış (nişan falan var ortada hatta) . Ancak biz 6-7 yıldır beraberiz dedi. O kısım tuhaf geldi. Bebeğini sağlıkla kucağına alır umarım. 

  23 ağustos 11:24

  59. Eşi açık foti paylaşmasını istemiyormuş vs böyle söyleyince eşini merak edip baktım aklımda özcan denizvari biri canlandı nedense  :) neyse asıl mevzuya gelirsem  yadırgadığım olay şu modavesosyete nin youtube kanalında konuştu ee muhatabı Pelin her şeyi eleştiren bi kadın olarak tek kelime etmedi bu duruma hadi hanım kızımız eşinden önce de böyleymiş  tamam ama bu muhafazakarlık hoş karşılanıyor ben bunu çıkardım eşi de musevi bi aileden geliyor o yüzden mi bu tutum. Aynı şeyi başka bir kadın söylese bu muhafazakarlık ancak dalga konusu olur. Çünkü hoşgörü belli özelliklere sahip olunduğunda gösteriliyor ülkemizde. 

  23 ağustos 01:37 23 ağustos 01:38

  58. Bir magazin sayfasında ikinci bebeğe hamile olduğunun haberi yapılmış, ben de görünce etiketten instasına tıkladım normalde takip etmiyorum cünkü. Baktım engellemiş beni çok şaşırdım çünkü tanımam etmem. Sonradan neden engellediğini anladım bakın olay şu: hemdemmag isimli hesap rachel ve bella hadid’in selfiesini paylaşıp “rachel belladan daha güzel çıkmış” gibi bisey yazmıştı. Ben de altına şu yorumu yaptım “belladan güzel çıkmak mı? Biseyi de abartmayın :d” Rachel ordan yorumumu okumuş olacak ki engellemiş beni e pes! Egolara bakın yahu! Hakaret yok, küfür yok, çirkin vs demedim sadece sayfa sahiplerine abartmayın dedim. İnanamadım. Kendisine acil şifa diliyorum zira bu kadar boş ve yüksek ego insana zarar.

  13 ağustos 15:44 13 ağustos 19:13

  57. Bugün 2. kez anne olacağını, 5 aylık hamile olduğunu, duyurmuş tatlı kadın, allah analı babalı büyütsün.

  11 ağustos 14:01