yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (62)
  • medya (14)

  62. Pelinle olan videoyu izledim ve geldim. Eşi burcu esmersoy ile 2014 te ayrılmış (nişan falan var ortada hatta) . Ancak biz 6-7 yıldır beraberiz dedi. O kısım tuhaf geldi. Bebeğini sağlıkla kucağına alır umarım. 

  dün 11:24

  61. Eşi açık foti paylaşmasını istemiyormuş vs böyle söyleyince eşini merak edip baktım aklımda özcan denizvari biri canlandı nedense  :) neyse asıl mevzuya gelirsem  yadırgadığım olay şu modavesosyete nin youtube kanalında konuştu ee muhatabı Pelin her şeyi eleştiren bi kadın olarak tek kelime etmedi bu duruma hadi hanım kızımız eşinden önce de böyleymiş  tamam ama bu muhafazakarlık hoş karşılanıyor ben bunu çıkardım eşi de musevi bi aileden geliyor o yüzden mi bu tutum. Aynı şeyi başka bir kadın söylese bu muhafazakarlık ancak dalga konusu olur. Çünkü hoşgörü belli özelliklere sahip olunduğunda gösteriliyor ülkemizde. 

  dün 01:37 dün 01:38

  60. Bir magazin sayfasında ikinci bebeğe hamile olduğunun haberi yapılmış, ben de görünce etiketten instasına tıkladım normalde takip etmiyorum cünkü. Baktım engellemiş beni çok şaşırdım çünkü tanımam etmem. Sonradan neden engellediğini anladım bakın olay şu: hemdemmag isimli hesap rachel ve bella hadid’in selfiesini paylaşıp “rachel belladan daha güzel çıkmış” gibi bisey yazmıştı. Ben de altına şu yorumu yaptım “belladan güzel çıkmak mı? Biseyi de abartmayın :d” Rachel ordan yorumumu okumuş olacak ki engellemiş beni e pes! Egolara bakın yahu! Hakaret yok, küfür yok, çirkin vs demedim sadece sayfa sahiplerine abartmayın dedim. İnanamadım. Kendisine acil şifa diliyorum zira bu kadar boş ve yüksek ego insana zarar.

  13 ağustos 15:44 13 ağustos 19:13

  59. Bugün 2. kez anne olacağını, 5 aylık hamile olduğunu, duyurmuş tatlı kadın, allah analı babalı büyütsün.

  11 ağustos 14:01

  58. influencerları zaten ciddiye alamıyorum, böyle ünlü, veya çevresi ünlü, ünlülerle arkadaş, sosyete tayfanın influencerliğini hiç alamıyorum.

  14 temmuz 15:38

  57. Takipçi sayısıyla beğeni sayısı arasında ciddi tutarsızlık olan, sosyetik instagrammer. 330k takipçiyle maksimum 15k beğeni gelmesi oldukça tuhaf. Şayet satın alınmış takipçilerle dünya markalarının lansmanlarına katılabiliyorsa ironik. Zaten anlamadığım markalar ve pazarlama ekipleri, reklam verdikleri insanların sosyal medya hesaplarını hiç kontrol etmiyor mu? Daha birçok, satın alınmış takipçiyle reklam gelirinden köşeyi dönen insan var. Sonra neden influenza tayfayı sevmiyorsunuz oluyor. Sırf burada bile bir haksız kazanç söz konusu eğer teorim doğruysa.

  14 temmuz 14:35

  56. Kendisi maddi durumu iyi hristiyan bir ailenin kızıyken (beymende orta pozisyonda bir çalışandı) milyoner yahudi bir işadamıyla evlenerek ultra zengin üst segment sınıfına girmiş bir blogger/influencer? O kadar imkanı varken hala markalardan gelen paketleri tek tek açıp göstermesinden hiç hoşlanmıyorum, kendisi istese markayı satın alabilecek durumdayken neden bir iki tane kremin peşine düşer ki insan, tabi markalar yolluyor aslında bunları ama  bunları takipçilerine dağıtmasını daha çok takdir ederdim ben. Ya da o influnce gücünü daha çok yardım işlerine harcasa mesela. Bizden biriymiş gibi davranıp Araba fiyatında çantalarla gezmek tutarsız.Burjuva takımının bu bencilliği beni çok şaşırtıyor, hoş bende o kadar zengin olsam böyle olurdum belki, bilinmez.

  11 temmuz 11:40

  55. Instagramda çok yeni takip etmeye başladım. Danla ile arkadaşmış ona bi üzüldüm ama takdir ettiğim bir yönünü övüp gidicem. Instamomlar gibi çocuğunun her anını paylaşmıyor. Hatta çocuğu olduğunu bile bilmiyordum. Bunun sebebini de çok güzel izah etmiş. Çocuğun bir birey olduğunu ve rızası olmaksızın paylaşılan görüntülerinin bir kişilik hakkı ihlali olduğunu düşünüyorum. Sosyal medyadan para kazanan biri olarak çocuğunu alet etmemesi takdire şayan. Helal sana reçıl kız. 

  ilgili medya:
  1
  23 haziran 17:49

  54. Tüm global eventlerde ülkemizi temsil eden blogger. Samsungla san francisco, h&m ile arizona, dior’la new york, chanel’le fransa provence bölgesi. Yaşıyon bu hayatı reççıl kız.

  26 mayıs 16:22

  53. Çocuğunu sosyal medyada paylaşmaması çok güzel  ama... çocuğunu arkadan çekmeler, ayağını koymalar, fotoğrafının olduğu oyuncağı paylaşırken yüzünü kapatmalar tam bir yüzüne nazar boncuğu emojisi koyma hareketidir.  Zeynep Demirel Doğum gününden galia ve rachelin fotoğrafını koymuştu ama ne dedilerse fotoğraf silinmiş. Çocuğun olunca fazla mı korumacı oluyorsun acaba bilemiyorum. Ama o zaman el ayak ense de paylaşmamalısın. 

  13 nisan 02:35