yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (115)
  • medya (14)

  115. yaptığı çekiliş sona erdiği gibi şükrederek unfollowladığım influencer. 1 aydır fıkralarla türkiye tadındaki espri anlayışı ve hastalık boyutundaki tüketimi ile sinirlerimi zıplattı kendisi. yahu tamam işin bu ve paran var. tabi ki alacaksın. ama tanesi 27 bin tl olan bottega veneta çantanın da 4 rengini birden almazsın ya el insaf. bu ne doyumsuzluktur. 

  24 mayıs 18:25

  114. nevi şahsına münhasır bir insan olmak için çok uğraşıyor. uğraştığı da dışarıdan çok belli oluyor. “özgün olacağım, kendime ait cümelelerim, kelimelerim olacak, her şeyin farklı versiyonunu ben yapacağım” diye bu kadar çabalamasına gerek yok. 

  23 mayıs 15:22 23 mayıs 15:24

  113. canlı yayınını izlerken inanılmaz gerildim, istemsiz yazık adama dedim. kendisinin gerginliği ve kocasına karşı yansıttığı gerginlik adam için üzülmeme sebep oldu. her soruyu sorarken 'altını çizerek' kocasına karşı "doğru düzgün cevap ver bak" demesi çok güvensiz ve baskıcı tarafını gösteriyor bana kalırsa. bir kere söylersin gülersin, her soru sormasının üstünee sadece kendi istediği cevapları duymak için çırpınması üzücü geldi. içsel eziklik demek istemiyorum hoş olmaz ama bu kadar kontrol etmeye çalışırken çok daha kötü benliğini ortaya çıkartıp kötü bir duruş sergiliyor maalesef.

  23 mayıs 00:48 23 mayıs 01:01


  112. Sırf meraktan oturup yayını izledim. Kendisinin sayfasına çok uzun zamandır bakmamıştım, en son kızına hamileydi öyle söyleyeyim...

  Öncelikle eşinin rahatsız olduğum iki hareketi oldu: bir ara yayına kardeşi bağlandı ve sanki herkes bunu 30 saniye içinde bilip yayına koşmuş gibi kendisi nişanlı falan demeye başladı. Herkese ava çıkmış tavrı takınması rahatsız ediciydi.

  İkinci olarak eşi gerçekren aşırı yavaş konuşuyor bir ara "ya yok mu oynatma hızını değiştirme butonu" diyordum. Ama nolursa olsun o an binlerce insan kendilerini izliyordu. Kaç senelik eşi sonuçta bu huyunu bilip yayın öncesi kısa ve yüzeysel cevaplar ver izlenmeler düşmesin vs diyebilirdi.

  Rachele gelirsek, kendisinin takip ettiğim dönemde sürekli esprili captionlar bulmaya çalışmasını bir noktadan sonra irrite edici bulmaya başlamıştım. Hesabına girdiğim anda "rachel soğanlık ne yaa" oldum... Eşine her soru soruşundan sonra "bak yayın bitince aynı evde olucaz düzgün cebap ver" demesi yayının en fail anıydı bence. Ayrıca birisi beni yayın boyunca (eşim veya yakın bir arkadaşım kim olduğu hiç fark etmez) devamlı laf sokarcasına söylediklerimi eleştirseydi sami bey kadar sakin kalamazdım. Yakın erkek arkadaşlarım burdalarmış teşekkür etmek isterim diyince Rachel birden "sonra konuşun" tavırlarına girdi şok oldum hem arkadaşlarına hem kocasına ne ayıp oldu. Buna rağmen eşinin üstün körü cevaplarla yayını kapatmaması kendisinin olgunluğunu gösterdi.

  Velhasıl insanlar sosyal medyada gördüğünüz gibi bambaşka görünebiliyorlar. Stres anında gerçek kimlikleri kolayca ortaya çıkıyor. Bence eşi istemeden de olsa ilk buluşma boyunca suratına hiç bakmaması hikayesini anlatırken tüyolar verdi rachelin gerçekte nasıl biri olduğuna dair. Hepimizin heyecandan saçmaladığı, ayaklarının yerden kesildiği buluşmalar olmuş olabilir ama 30 yaşında bir insan da ilk buluşma yemeğinde suratına bakmazlık etmez ya...

  22 mayıs 17:55

  111. Burada okuyunca ben de merak edip mevzubahis canlı yayını izledim. Eşi yayın boyunca pek yanlış bir şey söylemedi bence hatta daha kasıntı birisidir diye beklerken tam tersi eğlenceli, komik ve rahat biriymiş aslında. Yalnız adamcağızı devamlı tersleyip düzeltti. Çok gergin görünüyordu nedense. Anlam veremedim. Bir yerde eşinin kardeşi bağlandı. O da çocukların altını dadılar değiştiriyor dedi diye inanılmaz bozuldu, yüzü düştü falan ama gereksizdi bence. Sonuçta o kadar zenginlikte çocukların ikisine de yardımcı tutulmuş olmasını millet garip karşılayacak değildi. Tam tersi çok zenginiz ama dadı asssla tutmayız vs. diyen insanlar pek samimi ve gerçek gibi gelmiyor bana. Sonuç olarak, bu kadar gerilmesine ve eşini terslemesine gerek yoktu bence. Doğal olsalar akışına bıraksalar daha samimi olurdu.

  22 mayıs 17:23

  110. takip etmiyorum, burada çok muhabbeti dönünce merak ettim canlı yayınının bi kısmını izledim. Çok garip gelmedi bana. Ama olmadığı gibi görünmeye çalıştığını düşünüyorum rachelin. Diyorlar aileden zenginmiş falan ama hiç mi aileden zengin görmedik azizim, hepsi doymuş olurlar. Rachel ise şu an en tüketim çılgınlığı konusunda ülkede bayrağı en önde taşıyor

  Ha şu var. Eşi racheli takip edenlere senin fanların dedi. Birkaç kez söyledi hem de. Rachel bir yerde düzeltti, fan değil sosyal medya ailem diye, ama eşi devam etti. Adamcağız uydurmuyor ya, belli ki fan diye konuşuyorlar aralarında. Ben birinin paylaşımlarını takip ediyorum diye ne münasebet fanı oluyormuşum? Çok eskiden şeyma subaşını takip ederdim, yine ne saçmalık yaptı acaba diye. Şeyma subaşı fanı mı oluyoruz djdjkdksk şu an twitterda enfeksiyon proflarını takip ediyorum, onların fanıyım demek ki. rachelı takip edenlere bi miktar üzüldüm.

  22 mayıs 15:49

  109. Kendisini özellikle de stilini çok beğeniyorum. Siyaha çok düşkün biri olarak o rengarenk halleri çok hoşuma gidiyor. Anasayfama düştükçe likelayıp geçiyorum. Sık sık canlı yayın yaptığını biliyorum ama hiç izlememiştim. Kocasıyla olan yayını ig tv'ye yükleyince bir bakayım dedim ve tüm yorumlara katılıyorum. Öncelikle eşi hoş biri, rahat ve komik birine benziyor. Fakat rachel gerçekten çok gergin, sürekli eşine müdahale eden biri gibi göründü. Asıl dikkatimi çeken şu oldu eşi soğana benzettiğinde ( tatlı ve komik bir benzetmeydi kesinlikle) hiç hoşlanmadı. Hoş bir benzetme olmadı dedi ve bozuldu. Aradan bir saat sonra sürekli soğan esprileri yapmaya başladı ve soyadını falan değiştirdi. Gerçekten şok oldum. insanların hoşuna gidince herhalde onun da hoşuna gitti çok anlamsızdı. önce adama surat yaptı sonradan bunu sonuna kadar kullandı. Çok sahte geldi bana bu durum ki eşi canlı yayında hiç yanlış bir şey söylemedi sadece en son nikah şahidimi ekleyin vs. Dedi o biraz olmadı ama erkek muhabbeti işte... 

  22 mayıs 12:16


  108. Latin kökenli olduğu baya belli bana kalırsa. Kesinlikle hispanik havası var. Saçları, gözleri, teni. Özellikle de saçları. Çok beğeniyorum

  22 mayıs 00:08

  107. Bazı youtuberları yada instabloggerları takip etmesem de ismen olarak biliyorum dramalarını da fakat bu kadını bir süslünün dediği gibi sadece etiketlerde görüyorum. Bakayım dedim, neyin influencerı olduğunu anlayamadım ben. Profilinin de bir numarası yok. Son derece sıkıcı. 

  21 mayıs 23:58

  106. sanırım her ünlünün, her influencerın arkadaşı ya da bir şeyi ve sürekli gönderilerde etiketlendiğini, bahsedildiğini falan görüyorum. profiline birkaç kez tıklamışımdır belki ama tipi ve ne iş yaptığı asla aklımda değil. beynim, too much information, çöplüğe çevirdin bizi be aga diyerek siliyor sanırım bu kadını. ismini de reyçıl diye okuyorum ama raşel midir ki acaba? sahi kim bu kadın? (gizlinot: swh)

  21 mayıs 22:36