yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (120)
  • medya (14)

  120. Zenginliği bilmem ama annesinin ismini arattım google da 42 yaşında kanserden vefat etmiş ne kadar güzel bir kadınmış Rachel 17 kardeşi 7 yaşındaymış bı nevi kardeşine hem anne hem abla olmuştur. Mutlu olsun hep (lık) eklerini sevmesem de o seviyor banane istediğini paylaşır .

  23 kasım 00:10

  119. birilerinin "zengin"liğini tartışmak çok tuhaf olsa da fransız lisesi+sabancı öyle zengin/üst sınıf değil, orta-üst sınıftır.

  22 kasım 23:55

  118. bu kıza sadece özeniyorum. onu kıskanmıyorum, hayır. çünkü sizden daha iyi hayatları kıskanmaya kalkarsanız yaşayamazsınız. rachel yaşıtım. ailesi onu sabancı'da paralı okutacak kadar varlıklıymış. yani ortanın üstü zenginlikte bir ailesi zaten varmış. yine de lüks çantaların her rengini alabilecek kadar varlıklı değillermiş. zara'dan giyinen, kurumsal bir şirkette (beymen) orta sınıf bir işi olan bir kızmış. Ailem orta sınıf olsa da kariyerimiz ve o zengin olmadanki giydiğimiz markalar benzer. Her neyse, şans eseri şuanki eşiyle tanışmış. Eşi benim tipim değil, ben olsam o kadar paraya rağmen evlenir miydim şüpheli. Rachel demek ki beğenmiş ya da maddi rahatlık ağır basmış, evlenmişler. Şuan da milyoner gibi yaşıyor koca parasıyla. Ne abartılıyor neden kıskanılıyor anlamıyorum. Bakın kızlar cidden karnınızda böyle büyük bir kurtla yaşayamazsınız, hep daha zengini hep daha güzeli olacak. Burası dünya adaleti yok. Keşke Rachel'in şansının yarısı bende olsa, inanın şuanki çabamla Losangeles'da villa'da yaşıyor olurdum. Çünkü cidden çok çabalıyorum. Ama ne aşk var, ne kariyerimde mutluyum. Rachel süper güzel bir kız da değil sadece havalı. O da zenginliğin getirdiği bir hava. Ama şanslı işte. Yani birileri şanslı diye onlara kurulmamıza gerek yok. Kalbimizi ferah tutalım, olumlu yaklaşalım, pozitif düşünelim bir süre sonra olumluyu çekeceğimize inanıyorum.

  Bu arada Rachel kendi çektiği fotolarda daha güzel başkalarının çektiği fotolarda çirkin çıkıyor. Burayı okuyorsa filtreyi abartmasın. 

  Parayı sonradan bulduğu için bir parça görgüsüzlük var o da normal. Para herkesin taşıyabileceği bir şey değil. Ayrıca kızın giyinme odasına laf ediliyor da benim de onunki kadar kıyafetim vardır. Ha tabiki onunki kadar üst segmentten giyinmiyorum ama boyut aynıdır. 

  edit: kuzenimin baba doktor anne öğretmen robert de okudu sabancıdan mezun oldu. zenginler mi evet orta sınıf üzeri ama çok zengin diyemem. rachelin ailesi de aynı seviye bence. kendi seviyesinde biriyle evlenirdi maksimum ve hayata sıradan bir beyaz yakalı olarak devam ederdi ama gittiği kafede eşi bunu görüp beğenmiş bu cidden şans.

  22 kasım 08:15 22 kasım 19:31


  117. Çekiliş masasını görünce ufak çaplı kendimden geçtim ama hayır seni takip etmem için yeterli bir sebep değil rachelcim

  21 kasım 22:58

  116. instagram'da yaptığı yılbaşı çekilişini ilgili posta etiketlenmem sebebi ile görmüş bulundum ve profiline bakarak sinirimi hoplatmadan koşarak sayfasından uzaklaştım. bakın o hataya 1 kere düşerim ben. geçen yaptığı çekilişte kendisini yaklaşık 1 ay kadar takip etmiş ve sinir hastası olmuştum. bugün gelsin İsterse ev araba falan versin yine de 1.5 ay boyunca kendisinin ne fıkralarla türkiye tadındaki rezalet ötesi, olmayan mizah anlayışına ne de hastalık boyutundaki tüketimine katlanacak takatim yoktur üzgünüm.

  21 kasım 22:25

  115. Instagramda yaptığı yılbaşı çekilişiyle beni dertten derde sokan, düşüncelerden düşüncelere daldıran influencer. :(

  21 kasım 15:23 21 kasım 15:24

  114. söylediğine göre (gbkz: menajerimi ara) dizisine konuk oyuncu olarak katılacakmış.umarım dizinin reytinglerini yükseltmek için influencerları diziye konuk olarak sokmak gibi bir saçmalığa kalkışmamışlardır.

  16 ekim 15:25 17 ekim 12:20


  113. Açıkcası ne instagram postlarının altına "komik" olarak adlandırdığı yazılar, nede kulağına takdığı meyve küpeler ya da esprili dediği kıyafetleri ve çantaları vs hiçbiri beni güldürmedi valla bu zamana kadar çünkü zorlama komik olmaya çalışıyor ama olmuyor be. Rachel YouTube da bir moda kanalına katılmıştı oradada demiştiki bana kimse güzel sevimli desin istemem ama herkes ne komik kız desin hakkımda istiyorum demişti. Tamda bu yüzden bence her fotoğrafta herşey de komik olucam diye zorlamak, daha doğrusu "zorlama espri" güldürmüyor. Ama çok güzel bir kadın ve diksiyonuza güzel orası ayrı.

  6 ekim 11:35

  112. bu kadına çok komiksin diyen mizah fukaraları kim aşırı merak ediyorum. bi de bu sizden biriyim imajına gerek var mı dizi çıkmış pijamaya bayılıyomuş. sebep?? 

  soğanlık mevzusuna da girmiş instagramda baya esprisi döndü diye. valla sen kendin döndürdün 15 gün çok komikmiş gibi

  23 eylül 14:48 23 eylül 14:56

  111. Videosunu izledim geldim. Bu ablaya kim komik diyo kimden dediği gibi güzel dönüşler almış en çok bunu merak ettim. Kulağa takılan marullu küpeyi de komik bulmazsın yaa. Mizah bu değil. Bu mizah anlayışını çalan varsa da yazık ona yani. Hiç kafaya takmasına gerek yok. Bi de dediğine göre ne mükemmel insanmış. Birinin en kötü şeyi hafızası olur mu Allah aşkına ya. Maşallahı var yani tam bi ponçik(!)

  20 eylül 19:46