yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (134)
  • medya (14)

  134. Marta Sierra özentisidir ve hiçbir özgünlüğü yoktur.

  1 saat önce

  133. Gerçekten şimdiye kadar kimsenin bu kadar rol yaptığını hissetmemiştim sanırım enerjisi asla anlattığı gibi gelmiyor bana bi video yapmış hakkımda varsayılanlar mı ne tam olarak cümleleri değil de örnek veriyorum biri diyor bence sinirlisin aa hayır hiç değilim  biri diyor kontrol manyağısın aaa hiç değilim aksine çok cool bi anneyim, eşim.bu dediğinin doğru olmadığını ben instagramdaki eşiyle yaptığı canlıda anladım mesela sürekli grupta en saf en iyi kalpli olanımdır birine arkadaşlarım laf ettiğinde ya öyle değildir şundandır öyle demeyelim diye düşünenimdir, tamam en iyi kalpli en yumuşak iyi insan sensin bir tane kendi hakkında eleştiri yapıcak mı dedim yok kendini yansıtmaya çalıştığı gibi biri olmadığını düşünüyorum. 

  1 saat önce

  132. neden bilmiyorum asla sevemiyorum ya, her şeyi çok yapmacık geliyor. zenginliğini çok gözümüze sokuyor bence. çoğu instagram ünlüsü çok zengin zaten artık, kimsede yok bende var tavrı hiç hoş değil, konuşurken o kadar itiyor ki beni, var olduğu videolara tahammül edemiyorum. 

  bugün 13:06


  131. Gerçekten yukarıdaki girdiye +1 diyorum. Videolarında devamlı kocam şöyle sevmez, kocam böyle, kocam kocam modu devamlı artık baydı.

  bugün 12:50

  130. Son zamanlardaki bazı paylaşımları ve açıklamaları insanı ne gerek vardı diye düşündürüyor. * Kocam açık poz vermemi sevmez açıklaması. Sevmeyebilir tamam ama madem özelinize girilmesinden hoşlanmıyorsunuz neden bu açıklama.  * Saçım çok uzun saçım çok uzadı aman saçım ne uzadı vs vs storyleri. Sonra gelen açıklama eşim kestirmeme izin vermiyor * Bunlari Benden Ilk Kez Duyacaksiniz videosu, soru 1. cevabı : eşim çocuklarım soru  2. cevabı : eşim 3. soru cevabı : çocuklar eşim ... ve böyle gidiyor. Biraz da araya herkesin gönlünden geçen olsun en iyisi size olsun serpelim video bitti

  bugün 02:50 bugün 10:04

  129. Arkadaşı Ece çok tatlı en eglendigim videolar onun Rachel gibi kasmıyor dümdüz .

  12 şubat 00:11

  128. son videosundaki şu söylemiyle beni artık kendisinden iyice soğutmuş overwhelming reis.

  "dedemin bir lafı vardır; değerli şeyler minik kutularda gelir." aaaa hakkaten mi ya. you don't say rachelciğim! kırk yıllık lafı da dedemin lafı diye lanse etmezsin be kardeşim. bunu söylerken "good things come in small packages"ı kafanda simultane tercüme ettiğin bile suratına yansımış videoda daha ne dedesi acaba slknvekjgnskejg.

  ben rachel'i kurumsal tecrübesi ve aldığı eğitimden ötürü diğer influencerlardan ayrı tutuyordum hep kendi kafamda. ama son zamanlarda yaptıklarıyla beni bu hissiyattan hayli uzaklaştırdı. çok yorduğu için instagramını takip etmiyorum ancak youtube videolarını izliyorum. kafamdaki o ayakları yere basan kadın imajını da bu videolarıyla yerle bir etti. hem lüks bir hayat yaşadığımı aktarabileyim; hem de bu lüksün ve imkanların benim gözümde aslında hiç bir değeri olmadığını, hayatta önemli olan tek şeyin iyilik<3 iyi niyet<3 olduğu algısını yaratayım istiyor. yılbaşı vlogunda şöyle bir şey söyledi; biliyorum hayatımın hep eğlenceli, iyi taraflarını aktarıyorum ama emin olun benim hayatımda da sıkıntılar oluyor. bunun doğruluğuna yürekten inanıyorum, ancak bu söylemin kendisinden çok alt metni daha görünür oldu benim için. işi sosyal medya olan insanların söylemlerini, aksiyonlarından ayrı değerlendiremeyiz. söylemlerin ve paylaşımların paralel olması bekleniyor haliyle. sosyal medyadaki varlığını ve yönetme şeklini de düşününce bu cümle"evet her işimi yaptırabileceğim bir kişi var, evet çocuklarıma sadece istediğim ölçüde bakacak kadar rahatım, evet sorumluluklarımın ağırlığını ne ölçüde istersem devredebileceğim insanlar eşliğinde yaşıyorum, evet istediğim her şeyi alacak param var, günümün 16 saatini de zaten instagramda sizinle paylaşmama rağmen hala benim söylediğime inanın istiyorum ve sonuç olarak benim de çok büyük dertlerim oluyor tamam mı!? hem de çok!" halini alıyor. zaten her zaman da bu minvalde uzunlu/kısalı açıklamaları oluyor kendilerinin. aman birisi bana sinir olmasın, gözü değmesin, zenginliğimden irite olmasın diye o kadar uğraş gösteriyor ki, artık esas sinir bozucu olan bu tavrı oldu bence. senin sosyal medyadaki varlığın "iyisiyle kötüsüyle, hepimiz gibi bir insan..." değil ki?? sen aşşşırı esprili, high end denizlerde yüzerken meyveden küpe yapacak kadar küçük zevklerin insanı, pembe saçlı, iki çocuk annesi olunca olgunlaşmak bir yanda dursun gençlique ateşiyle kavrulmuş bir insansın ve bunları da herrrrkese göstermek çok istiyorsun. hatta bir de bunun üstüne sana para verilsin istiyorsun. e bu kadar işte? bunu zaten kabul ediyoruz biz. dahasına gerek yok ki. ne diye sürekli zenginliğim göze batacak diye panik atak geçiriyosun kardeşim. hiç bir şeyden utanmayıp, youtuberlıkta benim gözümde mertebe belirleyen, dior'ların prada'ların havada uçuştuğu "markalardan gelenler" videosu bile çekmişsin. daha bu "vallaha benim de hayatım çok zor ya, bak valla" tavırları neden güzeller güzeli rachelciğim? lütfen bırak bu ayakları. benim de dedemin çok sevdiğim bir lafı vardır; you can't have it all at once.

  24 ocak 15:02


  127. başlığı yine görmüşken yazıyım dedim. kendisi = çevreye zarar, ziyan, israf, müsriflik, utanmazlık, göz yormak, zevksizlik, komik olmayan espriler

  23 ocak 06:12

  126. Hep çekimde hep sabahtan beri çekimde..sonra eller havada bunu duyurmaca,ayna pozu ve kapanış.

  22 ocak 18:57

  125. Kendisiyle ilgili ön yargılarım kırıldı diğer influencer ların saçmalıklarına fazlaca maruz kalınca sosyal medya üzerinden. Bu kadın diğerlerine göre aşırı kalite kalıyor ya. Bir kere eğitimini Sabancı üniversitesi gibi bir okulda tamamlamış ve uzunca seneler aşırı iyi markalarla gerçekten çok uzun seneler iş yapmış. Eşi zaten zengin ama kendi ailesinin de durumu iyi olduğu için parayı sonradan görüp sapıtmamış en önemli nokta bu bence diğerlerinden ayıran. Zorlama komik olma çabası var ama kadın en azından kaliteli be o kadarı da diğerlerinin abuk sabukları yanında göze batmıyor.

  20 ocak 18:07