5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar ()
  • medya (0)

3. iddialarına göre natürel kıla en yakın sentetik fırçalar. göz fırçası haricinde hepsini aldım. göz fırçasını bulamadım. çok yumuşak fırçalar. toz fondöten için olan tok kıllı fırça dışında diğerlerinde sertleşme yaşamadım. hafif bir dökülme oldu ki sentetik kıllı fırçalar için dökülme o kadar normal birşey değil.

Gel gelelim performaslarına bayılmadım. toz ürünleri çok iyi alıp yaymıyolar. belki çok pigmentli allıklarda vs. işe yarayabilir. göz fırçası daha iyi diye duymuştum. yüz için olanlar, rt'nin renkli klasik fırçalarından daha başarılı değiller.

22 temmuz 22:02

2. çok dökülme yapıyorlar... inanamadım, acaba benimkilerde bir sorun mu var diye düşünüyorum, çünkü real techniques fırçalarında hiç yaşamadığım bir sorun bu...

22 temmuz 01:49

5

1. Eylül sonunda 2 tane aldım: B01 Pudra fırçası ve çok işlevli B02. Tüyleri gerçekten yumuşacık, sentetik olduğu için cruelty free ve insan gönül rahatlığıyla kullanıyor. Pudra fırçası yüz için çok çok büyük. Rt'nin klasik allık fırçasının uzunluk ve hacim olarak 1.5 katı diyebilirim. Dolayısıyla göz altına pudra uygulamak gibi ince işler için çok rahat değil. Ama yağlı ciltli ve tüm yüze pudra uygulayan biri beğenecektir. Bronzerda uygulayabilirsiniz ancak fırçanın kılları çok uzun ve yumuşak olduğu için kontrol sağlamak çok kolay değil. Ben genel olarak B01'i çok tavsiye etmiyorum, klasik seriden allık fırçası buna 10 basar. Ufak bir not: göz fırçasını da çok benzer bir sebepten almamıştım. Gözüme göre çok büyük ve fırça kılları uzun gelmişti. Hani rt klasik seri Göz fırçaları zaten büyüktür bu seri daha da büyük.

Gelelim B02'ye. Türkiye'ye gelse ilk bu tükenir çünkü londra'da da öyle olmuştu. Belki 5 tane boots gezdim ancak sonuncuda son kalanı aldım.  Çok işlevli ve çok güzel bir fırça. Tüyleri yumuşacık. Boyutu mac 109un 1.5 katı. Tüyleri çok daha yumuşak, ortası bombe ve uca gittikçe yuvarlak bir şekilde sivriliyor. bu da joker fırçalardan. Kontrollü bir şekilde pudra ve gerekirse allık uygulamak için kullanabilir, ya da yapılma amacına uygun olarak kontür ve highlight için kullanabilirsiniz. Gerçekten parasını hakeden bir ürün, tavsiye ederim.

Not: (yazar: blackberry86) uktesidir.

12 ocak 01:28 12 ocak 08:55