4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (36)
  • oylar (8)
  • medya (1)

36. Genellikle bronzer uygulamak için kullandığım rt fırçası. Rt’nin bugüne kadar aldığım her fırçasından memnun kaldım ama en çok sevdiğim fırçası bu oldu. Hem ürünü eşit olarak dağıtıyor, hem yumuşacık, hem de bir senedir sürekli kullanıp yıkamama rağmen tek bir kıl dahi dökmedi. 

21 temmuz 16:24

5

35. tam 3 senedir deli gibi kullanmama rağmen hala daha ilk günkü gibi duran, bir 3 sene daha rahatlıkla kullanabileceğim fırça~ 10 lira verip aldığım pudra fırçaları ilk yıkamada elimde kalınca bunu ramazan bayramı indiriminde almıştım o dönem, 33 liraydı. pudra, bronzer ve allık için kullanıyorum, gerçekten cakey durmadan ürünleri yüzüme oturtuyor :')

21 temmuz 00:23

34. bazen allık bazen de pudra sürmek için kullanyorum. kılları yumuşak. fırça kılları yıkanınca da dökülmedi. ürünleri güzel yayıyor yüze.

20 temmuz 13:56


33. pudrayı ince bir katman halinde tüm cilde eşit yaymak için mükemmel bir fırça. yıkanınca deforme olmuyor, kıllar pofudukluğunu kaybetmiyor, sertleşmiyor ve ürünü içine hapsetmeden çok güzel yayıyor. boyutu da bence yüzün geneline uygulama yapmak için ideal. yağlı cilde sahip olup her makyajınızı ince bir kat pudra geçmeden bitirmiyorsanız edinmenizi tavsiye ederim.

20 temmuz 10:20

32. en sevdiğim, yumuşacık kılları olan ve ürünü çok güzel oturtan fırça. ben allık sürmek için kullanıyorum, isteseniz de miktarı abartamazsınız bu fırçayla. başka fırçaya geçmeyi düşünmem bile.

3 nisan 14:43

31. En sevdiğimdir, kolayca yıkanır tertemiz olur, kulları sağa sola doğru kıvrılmaz. Uzun ömürlüdür.

3 nisan 09:17

30. Mar jacobs'dan bobbi brown'a, it cosmetics'den mac'e kadar her türlü fırçayı aldım denedim. RT hepsini ezer geçer. Aşığım ben bu fırçaya. Farlarımı bile onunla sürmek istiyorum.

2 nisan 17:35


5

29. Real techniques'in meşhur pudra fırçasıdır. Sanırım en çok sevdiğim fırçam bu. Sentetik ve yumuşacık kıllara sahip, büyük bir fırça. Aşırı sık kıllı değil ama çok da aralıklı değil kıl yapısı, bu sebeple pudra için de bronzerları geniş uygulamak için de süper bir fırça. Ben bir de kontür, bronzer, allık ve highlighter sürdükten sonra bunlar iyice karışsın diye üzerlerinden hafifçe karıştırarak geçerim. Kısacası sevdiğim ve fazlasıyla işe yarar bir fırça. 😉

Edit: fırça yerine pırça yazıp durmuşum. İmla.

2 nisan 15:02 2 nisan 15:03

28. Ben bronzer uygulamak için kullanıyorum. makyaja yeni başladıysanız ve ürünleri kontrolsüz uyguluyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. ben göz altım hariç pudra kullanmadığım için hiç o yönde ki performansını görmedim ama o konudada başarılı olacağına eminim.

2 nisan 14:39

27. Çok sağlam bir fırça olsa da ben bir türlü anlaşamıyorum, pudrayı kontrolsüz uyguluyor. Bronzer için de çok büyük. Pudrayı nereye oturtacağımı görmek için nispeten daha küçük uca doğru sivrilen pudra fırçalarını seviyorum.

1 nisan 16:01