sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (70)
  • oylar (16)
  • medya (3)

  70. Daha yeni edindiğim ama çok geç kalmışım dediğim fırçam. Normalde göz altlarımı rt contour brush ile sabitliyordum ama son zamanlarda verdiği o pudralı görüntüyü sevmedim. Bu sebeple setting brushı aldım. Göz altlarımı ayarı kaçırmadan sabitlememi sağlıyor.Zaten süslü arkadaşlar bahsetmiş ama bende yazayım. Aydınlatıcı,  far, kapatıcı sürmeyede çok uygun bir yapıya sahip. Yedeklemeyi düşünüyorum. 

  15 temmuz 01:56 15 temmuz 09:57

  69. Gözümün nurusun sen nuru! Harika bir fırça gerçekten. Gerek sabitlemesi gerek fırça kıllarının sertliğinin ideal oluşuyla başka hiçbir fırçaya ihtiyaç duymuyorum 

  23 haziran 15:15

  68. Yelpaze fırçaların aydınlatıcı sürmek için popülerleştiği ancak kullandığımda bir işe yaramadığı için boyutunu beğenerek aydınlatıcı kullanırım düşüncesi ile bu fırçayı satın almıştım. Ancak çok fazla aydınlatıcı sürdüğüm söylenemez. Hoş sürdüğüm zaman doğal şekilde ürünü dağıttığından işlevsel bir aydınlatıcı fırçası oluyor bu sebeple beğeniyorum. ancak fırçayı, Daha çok allık fırçası olarak kullandığımı, makyaj çantamda az yer kaplamasından ötürü allık tazeleme niyeti ile devamlı olarak elimin bu fırçaya gittiğini söyleyebilirim. Çok doğal şekilde allık dağıtıyor. Fazla kaçırdığım allık mı var onu doğallaştırmak için elim hep bu fırçaya gider. Göz katlanma bölgesine kullandığım allıktan da mutlaka dokundururum. O işi de bu fırça yapar.

  Real techniques'in Aldığım fırçalarından çoğu yıkadığım halde kıl dökmemesinden ötürü memnun olduğum gibi bu fırçasını da severek kullanıyorum.

  1 mayıs 13:09

  67. Dışardan Bakınca hiçbir özelliği olmayan bu fırçayla neredeyse tüm makyajımı yapmışlığım var. Çok sayıda fırçam olduğundan genellikle rotasyon usulü kullanırım ama bu fırça yıllardır hep elinim altında oldu. Yüzlerce kez yıkamışımdır, bana mısın demedi ve şekli asla bozulmadı. Rt fırçaların sap içinde kalan kılları genelde uzun ve iyi yapıştırılmış oluyor, bu yüzden dayanıklılar.

  Benim için asıl numarası: yanaklı biri olduğumdan, çok pigmentsiz allıklar haricinde normal boyda allık fırçaları kullandığımda bir çeşit manyağa benzeyebiliyorum. benim için ideal bir allık fırçası kendisi. 

  Yeni çıkan sapları ayrıca çok güzel, yedeklemek için ülkemize gelmesini bekliyorum. 

  ilgili medya:
  1
  22 nisan 16:54 29 nisan 00:51

  66. Minicik bir fırça ama çok işlevsel. Ben hem highlighter uyguluyorum hem de göz altıma pudra uyguluyorum. Elmacık kemiklerime ayrıca burun üstü ve şakaklarıma tek bir fırça darbesi ile inanılmaz renk veren bir highlighter fırçası. Zor zamanlar da allık hatta bronzer uygulaması bile yapılabilir. Üstelik pek çok kez yıkamama rağmen bir kıl tanesi bile dökülmedi. Yıkadığımda ise hızlıca kurudu.

  11 şubat 03:36

  5

  65. bana göre çookk güzel bir aydınlatıcı fırçasıdır ve aynı zamanda göz altlarına,göz kapaklarına pudra sürmekte de oldukça başarılıdır.kılları yumuşacık,bende hiç dökülme yapmadı.

  10 şubat 19:47

  5

  64. Bir buçuk senedir onlarca kez yıkamama dayanarak tüy dökmeyen, kolay temizlenip çabuk kuruyan ve şekli bozulmayan, her makyajımda göz kapaklarıma pudra, açık tonlarda mat far, göz altlarıma pudra veya gerekli yerlere aydınlatıcı sürme adımlarından birinde muhakkak kullandığım, aldığıma pişman etmeyen, yumuşak tüylü minnak fırça.

  24 ocak 11:31

  63. kesinlikle kücük ama cok etkili diyebileceğimiz ürünlerden :) ben kapatıcı sürdükten sonra pudra uyguluyorum gözaltlarıma. elmacık kemiklerine aydınlatıcı sürmek icin de ideal. bir süslümüz bununla far sürdüğünü söylemis onu da deneyeceğim

  24 ocak 11:07

  5

  62. Zamanında 2 tane aldığım, iyi ki öyle de yapmışım dediğim, her işimi gören canım fırçam. Her işimi derken gerçekten öyle. bir tek dudak fırçası olarak kullanamıyorum :d özellikle makyajımı dışarda yapmam gerektiğinde yanıma sadece ikisini alıyorum. Bir tanesiyle önce kapatıcımı sonra ten ürünümü sürüyorum. Daha sonra çok hafif kontur yapıp allığımı uyguluyorum ve o kadar doğal uyguluyor ki. Sonra göz kapağıma genişçe bir far geçiyorum bununla. En son diğeriyle highlighter sürüp makyajı noktalıyorum. Parasını son kuruşuna kadar hak ediyor, ki ben aldığımda 12 tl idi, çoktan amorti etti kendini :d benim kullanmayı en sevdiğim alan ise kapatıcı ve highlighter. Kapatıcıyı gerçekten 15 saniyede falan sürebiliyorum bununla. Aydınlatıcıyı da asla aşağılara dökmeden, tam uygulamak istediğim yerlere uyguluyor. Alın, aldırın. Pişman olmazsınız.

  24 ocak 11:02

  61. aldığım günden beri favorim olan her işe yarayan fırça.

  daha önce wayne goss videolarında bu tip küçük allık fırçaları kullanıyor diye almıştım ama allık hariç her şeye kullandım heralde. highlighter sürmek için de kullanışlı ama toz highlighter sevmediğimden ben kapatıcı için kullanıyorum. elimi sürmedem aldığım sonuçtan çok memnunum, aynı fırçadan birkaç tane bulundurup her iş için kullanmalık.

  22 ocak 00:11