4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (56)
  • oylar ()
  • medya (0)

56. parfüm niyetine kullanıyorum, sık sık bitmiyor. kokusuna bayılıyorum. yazın da kışın da vazgeçilmezim.

17 eylül 14:13

55. Yasemin kokusunu çok sevdiğim için toz alırken suya birer ikişer damla damlatıyorum. Evde hoş ve temiz bir koku bırakıyor. Uyumadan önce yastığınıza da damlatabilirsiniz veya burnunuzun önüne sürebilirsiniz; ilk etaptaki o keskin koku hemen uçuyor, ardından gelen hafif koku sakin bir uyku sağlıyor.

14 eylül 15:52

54. yasemin kokusu bulunan her parfüm dikkatimi çeker. bi ara rossmann da 30 tl üzeri alışverişe indirimliydi bu kolonya. tester olmadığı için kararsız kalıp vazgeçmiştim. rebul kolonyalarının çok kaliteli ve kalıcı olduğunu da biliyorum. şimdi arıyorum bu kolonyayı ama yok.

aylarca peşinden koşup sonunda bulduğum bir diğer kolonya (bkz: eyüp sabri tuncer japon kiraz çiçeği)

14 eylül 09:17


53. sanki kolonya değil de bir parfüm kokusu gibi... parfüm sıkmayı unuttuysam hemen bileğime sürüp sonra da boynuma değdiriyorum.

14 eylül 08:23

5

52. aşşşırı kaliteli bir kolonya.normalde kolonyalardan nefret ederim ama bunu öylesine ferahlamak için almıştım, beklediğimden çok daha güzel çıktı. kokusu hem çok hoş hem de hafif ama buna rağmen kalıcı. ben genelde dışarda elim pislenirse sıkıp biraz temizlik hissederim diye kullandım ama yanıma parfüm almayı unuttuğum şu günlerde çok güzel bir parfüm görevi gördü.

13 eylül 23:57

51. parfüm niyetine kullandığım güzel kolonyam. o buram buram yasemin kokusu insanı mutlu ediyor. büyük şişesi evde duruyor, minik cep boy şişesini de hep yanımda taşıyorum. kalıcılığı da çok iyi bence.

13 eylül 22:48

50. koku kalitesi olarak neredeyse parfüm olacak kolonyaymış. hatta notaları var bildiğim kadarıyla, bunu kullandığımda "oh güzel bişey koktu" demişlerdi. tam yasemin kokusu olmasa da çok başarılı bir kolonya.

13 eylül 17:54


49. kokusu bir çok parfümlü kolonyaya ve hatta edt'ye göre daha yoğun ve kalıcı olan parfümlü kolonyadır.

bazı yerlerde duş jeli ile birlikte satılan bir ekonomik paketi bulunuyor. işte o paketteki duş jeli ile birlikte kullanıldığında neredeyse uygun fiyatlı bir edt kalıcılığında oluyor ve ben bu birlikteliğin (gizlinot: swh) yaz için muhteşem bir seçim olduğunu düşünüyorum. kışın ise, limon kolonyasından çok da fazla hoşlanmayan şahsım gibi bünyeler için harika bir ofis kolonyası olarak işlev görmektedir.

13 eylül 17:05

48. rebul un enn sevdiğim kokusudur

10 temmuz 12:48

47. markanın yeşil çaylı kolonyası ile birlikte; gerçekten sevdiğim kolonyasıdır. ferah, temiz ve burnu yormayan güzel bir yasemin kolonyası. limon kolonyasından bıkmışsanız, hafif ve güzel kokulu bir kolonya arıyorsanız mutlaka göz atın, herkesin rahatça seveceğine inandığım bir kolonya.

9 temmuz 21:27