yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • medya (4)

  37. Üniversitedeyken fısfılı şişedeki mandalina kolonyasından kullanıyordum. Amfide kokusu yayılıyordu, kokuyu soranlar olmuştu öyle diyeyim. Uzun bir süre kullandım, bittikçe alıyordum. Kötü bir anısı oldu sonrasında uzun süredir kullanmıyorum. Diğer kokularını da denedim, benim en sevdiğim bouqet olan. En sevmediğim nature daha çok erkeklere hitap edecek bir koku. Eskiden fiyatları daha uygundu pandemiyle kolonyalar da zamlandı malum. 

  19 eylül 13:29

  36. Kolonyalarını çok seviyorum. Pandemi döneminde de gözüm kapalı güvendiğim kolonyaları var. Güzel ve yoğun kokuları mevcut, mutlaka seveceğiniz bir kokusu vardır

  19 temmuz 10:56

  35. çok kalıcı, parfüm gibi tende kaldıkça kokuları değişen ve güzelleşen kolonyalar üreten marka.

  lakin popülerleştikçe fiyatları arttı ve artık her markada benzer kokuları bulmak mümkün. fakat bu kokukar sadece rebul kolonyaların açılışlarıyla aynı kokuyor. rebul kolonyalar genelde kaldıkça kokuları değişiyor ve farklı notalar ortaya çıkıyor. benim favorilerim mandalina ve dark spice. mandalina sadece açılışta mandalina gibi kokuyor, sonrasında çok daha güzel parfümsü kokulara dönüşüyor. dark spice ise baştaki erkek kokusu gittiğinde inanılmaz güzel kokuyor ve ikisi de elleri yıkayınca bile çıkmıyor elden. kıyafette ise günlerce kalıcı.

  etrafta sürekli benzer kokuların kalitesiz versiyonlarını duymaktan kusucak gibi olduğum için artık mandalinayı çok fazla kullanmıyorum. fakat bu kadar popüler olmadan önce (gizlinot: koronadan filan çooook önce) parfüm gibi kullandığım bile olmuştu. hala hissettiğimde beni mutlu eden kokulardır ama. her ihtimale karşı iki kolonyanın da küçük boyunu bittikçe alıyorum (gizlinot: artık eskisi kadar hızlı bitirmiyorum o yüzden büyük almayı bıraktım)

  9 haziran 23:45 9 haziran 23:51


  34. rebul ice=est okyanus.

  1 ekim 2020 22:52

  33. Bouquet olanını görkemkarman'da görüp almıştım. Arabada evde çantamda hemen hemen hep bulundurmaya çalışıyorum, parfüm zannedilebilecek koku performans.

  1 ekim 2020 22:50

  32. Kendi sitesinden verdiğim sipariş 10 gün sonra geldi. Ürünleri ne kadar guzelse siteleri de o kadar berbat. Kargo takip adına hiçbir şey yok. Iletişim kısmına yazdıkları hiçbir yoldan kendilerine ulaşılmıyor. Bir daha sitelerinden alışveriş yapacağımı sanmıyorum malesef.

  1 ekim 2020 08:08

  31. Her çeşidini yıllardır severek kullanıyorum. Mandalina, lime ve ıce favorilerim. Duş jellerinde aynı koku kalıcığının olduğunu söyleyemem. Pandemiden sonra iyice hayatımızın bir parçası olan markası. 

  10 eylül 2020 12:09 10 eylül 2020 12:29


  30. Dün bim’de blush diye bir parfümlerini satın aldım, 100 ml, edp ve 15-16 lira gibi bir fiyatı vardı. Normalde bildiğim bir parfüm değildi, tamamen şansa aldım çıktım ama bayıldım. Parfüm notalarından anlayan biri değilimdir, internette de hakkında Bilgi bulamadım ancak tarzanca anlatmak gerekirse çiçek baharat karışımı gibi, hafif ve kalıcı denilebilecek bir koku. Ben hoş buldum, sanırım bundan sonra parfüm koleksiyonum içerisinde yer alacak. 

  Düzenleme net fiyatı 19.95 liraymış, yanlış bilgi için kusura bakmayın.  

  ilgili medya:
  1
  12 eylül 2019 12:37 12 eylül 2019 12:44

  29. 2 gün önce migrosta naturel olanının kokusuna bayılıp aldım. aynı zamanda ice a da bayılmıştım fakat tanesi 18 tl olunca aynı anda almayayım belki nette daha ucuza bulurum dedim ki gerçekten buldum. kozmelanın sitesinden aynı boyu 13 tl ye aldım. ice ı sipariş ederken fig olanınında methini duuyp onu da sipariş etim. ayyy allam bu fig ne kadar güzelmiş. kutusuna çok az miktarda akmış. o kartondan yayılan koku saatlerdir odadan çıkmadı. kolonyaları koklayınca sanki başka bir diyara ışınlanıyorsunuz.

  naturel: baskın çiçek kokularından oluşuyor. kendimi böyle çiçeklerin arasında hissediyorum kokladığım da . bugün fısfıslı bir şişeye boşaltıp parfüm olarak kullandım ve gün boyunca kokladım. kim der kolonya diye.

  ice: ilk başta erkek tıraş losyonu gibi kokuyor ama daha sonra çok fresh bir koku haline geliyor.

  fig: içinde pudra ve süt inciri varmış. normalde pudralı şeyler bana çok ağır gelir. ama bu tam tersi çok hafif mükemmel bir koku.

  rebul seviliyorsun kardeşim <3

  10 şubat 2017 00:51

  28. sinek ısırığı kaşıntısına iyi gelmeyen kolonyalar üreten marka.

  5 aralık 2016 18:00