girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (139)
  • medya (22)

139. Sabrımı sınamak için mitingini izliyorum, miting sonunda sandıklara sahip çıkın dedi. Sayın Tayyip lütfen siz çıkmayın, sadece kurallara uyun yeter. biz sizin yüzünüzden helak oluyoruz bırakın biz çıkarız sahip. Bir de 2 ilçe mitinginde de aynı metni okudu sanırım metin yazarı istifa etti.

58 dk önce

138. Bugün kendisiyle ilgili bir pankart gözüme çarptı: "Hiç aşık olmamış ki" Çok şey anlatıyor bu pankart ama ben recep tayyip erdoğan'ın aşık olduğunu düşünüyorum. Koltuğuna.

ilgili medya:
1
dün 23:40

137. Hangi seçmenine sorsam neden rte diye verilen cevaplar hep çok sığ, çok yüzeysel, ama yol yaptı, ama chp döneminde böyle değildi bıdı bıdı da bıdı bıdı. Aklıselim tek bir seçmeni olmayan siyasetçi.

dün 19:09


136. ‘26 haziranda sandıklara gidin’ diyen cumhurbaşkanı. tamam cici erdoğan tamam emekliye ayrılacaksın, böyle küçük oyunlara gerek yok ki miniğim

dün 19:00

135. allah’ından bulmadan önce “bağımsız türk mahkemeleri” önünde hesap verecek, türkiye cumhuriyeti 12. cumhurbaşkanı olup 13.sü olamayacak olandır.

dün 14:44

134. Yaptırdığı yavuz sultan selim köprüsünü zenginler için yaptırdığını söyleyerek, fakir olanların geçmemesi gerektiğini (link: https://youtu.be/XFHfWUHupFs Dile getiren) cumhurbaşkanı. Fakir olanlar o zaman neden geçmediği köprüye vergi adı altında para ödemek zorunda? Bu köprü zenginlere yapıldıysa fakirlerde para ödemesin o zaman?

dün 14:34 dün 14:41

133. “Ey türk gençliği! 

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyeti'ni, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir.

Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel senin en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahili ve harici bedhahların olacaktır....

.... İstiklâl ve cumhuriyetine kasdedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir....

...memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri şahsi menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler.”

Ata’mızın öngördüğü  gibi ‘cumhuriyetimize kasdedmiş, memleketin her köşesini bilfiil işgal etmiş, hıyanet içinde bulunmuş, şahsi menfaatlerini siyasi emelleriyle tevhit eden ve üç gün sonra nihayet başımızdan defedeceğimiz “dahili bedhah”tır !..

dün 03:54


132. (bkz: dunning kruger etkisi)

21 haziran 23:20

131. ‘’iyi güzel gelsin diyorsun da, ahmet mehmet asgari ücrete talim ediyor. bu ülke insanı aç, karısını kızını satıyor. sen buna çözüm bulamamışken gelin diyorsun. bunları nereye yerleştireceksin? bursa’nın park bahçelerinde ahlaksızlığa başlıyorlar.’’ birebir kendi ifadeleri olan videoyu izledim az önce. bunu diyen adam 20 yıl sonra ülkeye 4 milyon suriyeli ithal etti. 300 bin türkün anavatanına dönmesi haşmetlimizi daha çok rahatsız ediyormuş demek.

(link: https://www.youtube.com/watch?v=6zAsdWMMt-Q&app=desktop 1989 yılı rte nin bulgar göçmenleri ile ilgili konuşması)

21 haziran 22:37

130. Eskişehir mitinginde açacağı çok yararlı kıraathanelerin bir köşesinde tatar böreği (gizlinot: aslında kastettiği şey çibörek ama lugatı bu kadar yetmiş) yapılacağını söyleyen ama kendisinin en belirgin huyu olan re yapma ile İstanbul mitinginde ben öyle bir şey demedim diyen şimdinin cumhurbaşkanı, nasipse 4 gün sonranın eski cumhurbaşkanı.

Binlerce kişiye kameralar önünde yaparım dediği şeyi 1 hafta içinde inkar edip iftira atıldığını iddia etmesi trilyonda bir olan ona oy verme ihtimalimi sıfıra düşürdü. Çiböreģi yalanlarına alet etmeyecektin...

Edit: (link: https://youtu.be/__oKw_aPRlE İlgili konuşmaların videolu kanıtı)

21 haziran 01:13 21 haziran 01:27