girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (130)
  • medya (19)

130. Eskişehir mitinginde açacağı çok yararlı kıraathanelerin bir köşesinde tatar böreği (gizlinot: aslında kastettiği şey çibörek ama lugatı bu kadar yetmiş) yapılacağını söyleyen ama kendisinin en belirgin huyu olan re yapma ile İstanbul mitinginde ben öyle bir şey demedim diyen şimdinin cumhurbaşkanı, nasipse 4 gün sonranın eski cumhurbaşkanı.

Binlerce kişiye kameralar önünde yaparım dediği şeyi 1 hafta içinde inkar edip iftira atıldığını iddia etmesi trilyonda bir olan ona oy verme ihtimalimi sıfıra düşürdü. Çiböreģi yalanlarına alet etmeyecektin...

Edit: (link: https://youtu.be/__oKw_aPRlE İlgili konuşmaların videolu kanıtı)

bugün 01:13 bugün 01:27

129. güzel günler gelecek temalı reklam şarklılarıyla şehirde araba gezdiren cumhurbaşkanı (gizlinot: olamayasıca) adayı. Güzel günleri 16 senedir getiremedin aşkım ama onu napıcaz? 10-12 sene önce düğünlere falan giderken 3 kişilik ailem, ailedeki herkes adına 3 çeyrek takardı gelin ve damada. Şimdi bakınca, nerede o günler diyoruz. Doların Türk lirasından düşük olduğu zamanlar vardı sen yokken bu ülkede. Bilmem hatırlar mısın? işin ironik yanı, bizlere Bu karanlık günleri yaşatan senin, güzel günler getirmeyeceğini hepimiz biliyoruz. Bize getireceğin şeyler eğitimde geri kalmak, yobazlık, halkı bölmek, kötü ekonomi ve utanç. Ülkedeki yarım akıllı kısımı, bu ülkeyi kuran adamdan nefret eder hale getirdin, ama başkomutan Mustafa Kemal Atatürk bile öldü şu dünyada. Sen de kazık çakmayacaksın. Alacağını aldın, çocukların zengin. Yapacağını yaptın, yaptıklarını da kendi cebinden yapmış gibi davrandın. 

seçimle gidebiliyorken git bence. ortadoğu diktatör devirmeye meyilli bir coğrafya. 

hadi kalk o koltuktan da artık başka arkadaşlar otursun.

17 haziran 00:16

128. 1000 odalı saray, 300 odalı yazlık yaptırmasının tek sebebi gösteriş değil. Paranoya yaşadığı, sürekli suikaste uğrayacağını düşündüğü için her gün başka odada kalıyormuş. Bilgi içerden, kaynak da güvenilir. Belki siz biliyordunuz ama ben bilmediğim için şaşırmıştım. İftar yemeğinde kendi masasına şerit çektirmesi de bu paranoyanın sağlama işlemi oldu. Son 8 inşallah.

16 haziran 13:11


127. şehit annelerine mitingde ev anahtarı vermekle olmuyor bu işler. başıma bir şey gelmeyecekse kendisini de sevmiyorum onu destekleyenleri de.

15 haziran 02:25

126. Sabahın 3'ünde yada dördünde mahalle başkanlarını bir salonda toplayıp (link: https://youtu.be/VasusTj_gis Bize kapıyı açmayan aileleri fişleyip seçmen listesinden düşürün) emrini veren kişidir. Nasıl yer yerinden oynamıyor cidden anlamıyorum.

Edit: şu iletiyi girdim, aradan bir saat geçti geçmedi saldırı ve ölüm haberleri gelmeye başladı. Videoyu izlerseniz, o kabul etmeyen ailelere özel bir çalışma yapacağız deniliyor. Ne memleket burası ya, seçim çalışmasında oy istemeye gitmişier bir de...

14 haziran 18:36 14 haziran 23:31

125. Benim kendisine tek bir sorum var.Muharrem ince hiçbir şekilde Recep Tayyip erdoğan demeyip tayyip erdoğan ya da recep erdoğan dediğinde çok sinirleniyor mu.ben bayağı gülüyorum da :)

14 haziran 17:04

124. 21 yıllık hayatımda bilinçli olduğum süreden beri(gizlinot: 5 yaşıma tekabül ediyor) kendisinden başka kimseyi görmedim. Şimdi benim de oyumla bu durumun değişeceğini bilmek beni çok mutlu ediyor.

Akp genel başkanı, partili cumhurbaşkanı.

14 haziran 14:20


123. Gerçekten hdp’den çok korkuyormuş. Kendi kulaklarımızla duymuş olduk. Ama korkunun ecele faydası yok. Biz o barajı yerle bir edeceğiz ! 

14 haziran 13:12

122. morali bozulup köşeye sıkışınca seçimden sonra ohal'i kaldırma vaadleri vermeye başladı. onca zamandır kim tuttu da ohal'i kaldıramadı?

heee öyle sandıklara herkesten önce gelmekle olmayacak bu sefer..

#VakitJübileVaktidir

14 haziran 12:36 14 haziran 13:32

121. Burda da mı sen ya... Şimdi başlığı engelleyerek kendimi rahatlatacağım(:(gizlinot: Pasif agresif direniş )

14 haziran 04:21