yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • medya (0)

  1. Şu aralar tespit ettikçe listelediğim ünlülerdir.

  Rıdvan Dilmen

  Arda turan

  Burak yılmaz

  Murat boz

  Hakan akkaya

  Ahmet çakar

  Edit: ibrahim tatlıses ve oğlu ido da eklendi. Muhtemelen sibel can da eklenecek.

  Ukde: (yazar: uraharakisuke)

  27 ocak 2017 00:16 27 ocak 2017 00:31

  2. kendi bacaklarına sıkıyorlar haberleri yok

  27 ocak 2017 10:54

  3. Tarihin yaptıklarını bir kenara yazdığı kişiler.Kusura bakmayın ama murat boz evet diyormuş ben de evet atayım diyen halk varsa zaten vay ben o ülkenin haline.Anayasa değişikliği için hukukçulardan görüş alınır,anayasa hukukçularından.Murat boz dediğiniz adam amerikadaki başkanlık sistemiyle bize sunulan başkanlık sistemi arasındaki farkı biliyor mu acaba görüşünü açıklama gereği duymuş.Arda?Ülkede bir sürü profesör bunu tartışırken onların düşüncelerine bakmadan (Kemal Gözler) ,benim partim şunu diyor ben de öyle yaparım oo arda bile böyle yapıyorsa ben de öyle yaparım düşüncesinde olanlar varsa gerçekten her şeyi hak ediyoruz demektir.

  27 ocak 2017 19:50


  4. (bkz: belediye konserlerinden para kazanmak için nasıl iki yüzlü davranılır )

  27 ocak 2017 23:00

  5. kendi bacaklarına filan sıkmıyorlar, üstte de bir arkadaş söylemiş zaten sıkıştıklarında başka ülkeye kaçacak kadar zenginler. yıllardır aynısını babam bana söyleyip durdu. gerek siyasi konulardan gerekse toplumdaki bu ve buna benzer ikiyüzlülüklerden konuşurken "sadece kendi işine bak, neyi yapmak istiyorsan onda devam et ve kendini kurtar" hayatını belli bir mücadeleye adamış bir insandı babam ve bunu "sakın sen karışma başın yanar" şeklinde söylemedi hiçbir zaman. olay buydu işte. işler tahmin ettiğimiz gibi kötü olduğu vakit evet diyenle birlikte hayır diyen de gidecek. tek fark, biz onlara kızamayacağız.

  ben anlamıyorum ya.. birçoğumuz işsiz, kimimiz sevdiği işi yapmıyoruz, kimimiz çalıştığımız yerden çıkartılma tehlikesindeyiz yani üç kuruşa geçinen insanlarız ve korkmuyoruz çok şükür. ne güzel şey onuruna sahip çıkmak. her ülkede 5 eviniz var, milyarlarınız var, mobing nedir bilmezsiniz ve halen daha korku. Allah gözlerini doyursun ne diyeyim, yok başka bir açıklaması çünkü.

  hani şu ettiğimiz muhalefetle belki ileride başımız yanacak, ama bunlar neyden korkuyor cidden anlamıyorum.

  27 ocak 2017 23:22

  6.

  boykot edilmesi gereken ünlüler.

  27 ocak 2017 23:24

  7. şeytana uyarak, referandumda evet deyip güçlü bir türkiye yaratacaklarına, böylelikle ülkeyi böldürmeyeceklerine inanan insan topluluğuyla yürütülen bir kampanyada sadece birer piyon olan kişiler. partiye oy verir gibi, gidip oy vereceklerini söyleyen, olayın mantığını anlamamış kitleyi bu yolla etkileyebileceklerini zannediyorlar daha ne denir ki zaten.

  27 ocak 2017 23:53


  8. birçoğunun korkudan değil sırf daha iyi yerlere gelebilmek için yaptığı şey. siz sanıyor musunuz ki türkiye'de siyaset bir anda tersine dönse, iktidar-muhalefet bir anda yer değiştirse bunlar yerlerinde kalır? biz yanlış anlaşıldık aslında öyle demek istememiştik derler ve insanlar da sorgusuz sualsiz inanır, unutulur gider.

  yukarıda yazar arkadaşımız "kusura bakmayın ama murat boz evet diyormuş ben de evet atayım diyen halk varsa zaten vay ben o ülkenin haline" demiş ama malesef türkiye halkının çoğu kendi düşünceleri olmayan, ünlülerin - siyasetçilerin söylediklerinden etkilenerek düşüncelerini oluşturabilen kişiler. fikirler onlara çok kolay empoze edilebiliyor, sanatçılar ve futbolcular da bunu kullanmayı çok iyi biliyor. 3-4 kişi bile çıkıp "x evet diyorsa biz de evet diyoruz" derse bu x kişisi için artı itibardır şu dönemde. niye? daha çok programa çıkabilir, daha fazla yerde sahne alabilir, unutulmuşken bir anda kendini tekrar hatırlatabilir, sarayda cumhurbaşkanlığı özel konuğu olabilir, kendi reklamını yapabilir.

  ayrıca evet diyenler bunu söylerken bir korku duymuyorlar. bu devirde çıkıp hayır demek ise yürek ister. o yüzden hayır diyebilecek bir çok kişinin adını açık açık duyamıyoruz. bu şekilde olacağını öngörerek evet diyenler çoğunluktaymış izlenimi yaratılmaya çalışıldığını düşünüyorum.

  28 ocak 2017 15:54

  9. kendilerine kesinlikle uymayacağım ünlülerdir.

  28 ocak 2017 22:53

  10. buraya diyebilirler sonuçta ifade özgürlüğüdür gibi bir şey yazmıştım. sildim. çünkü hayır diyenlerin ifade özgürlüğünün olmadığı bir ortamda bunu demek saçma oluyor.

  30 ocak 2017 11:09