yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (465)
  • medya (5)

  1. erkeklerin canına okumamız için bize gönderilmiş bir allah'ın lütfuyla karışık cezası.

  bu dönemi karnına güvercinlerin kanatlarından düşen tüyler dökülüyormuşcasına hafif geçiren hemcinslerim var, "allaaaan adını verdim, yaklaşmayın, hepinizin dötünü kabak soyacağıyla keserim!" agresifliğiyle dolaşıyorlar. kızı görsen adeta bir "son mohikan", adeta bir "savaş baltasını yeni bilemiş agresif ısırgan kartal yuvası" (düzgün kızılderili adı bulamadım, idare edin) hani hayatında yaşanan tüm aksiliklerin, insanların kendisine yaptığı tüm adiliklerin hıncını o günün bahanesiyle alıyor, çıkarıyor insanlardan.

  bir tanesi de var, garibim, acile kaldırıyoruz. şaka değil bak bu. bırevhart filmindeki melgibsın gibi, vilyımvolıs misali kızın bağırsaklarını söküyorlar sanırsın, öyle acı çekiyor, öyle işkenceler yaşıyor ama kızda "atom bombası düğmesi önümde olsa, acımam basarım, hepinizden nefret ediyorum" agresifliğinden eser yok. sakin sakin ölüyor, nasıl bilirdiniz iyi bilirdik faslından sonra gömüyoruz, öteki gün dirilip aramıza katılıyor nazik nazik.

  şimdi erkekler ilkinin nazını çekiyor, diyorlar ki sonra "bu kadınlar da abartıyor yaea alt tarafı karın ağrısı yae, bizim apış arasına atılan tekme kadar acımıyordur, zaten zayıf bu kadınlar..." falan. yavrum o zayıf dediğiniz kadınların iğne deliğinden karpuz çıkarma yetenekleri var (doğum), buna dayanıyorlar, sen ağdaya dayanamıyorsun daha, nasıl olacak o?

  özetle, evet cidden canımız yanıyor ama bunun nazını sürmek için abartanlarımız yok mu aramızda, evet var. ama ayda 1 kerecik yapılan nazı da büyütmeyin gözünüzde. ayda bir kerecik battaniyemizi, nutellamızı, majezikimizi, sıcak su torbamızı önümüze koyun, sonra usulca kapıyı çekip bir hafta ortada görünmeyin, bunda abartılacak bir şey yok.

  hemcinslerim, sivilcelerle oynamayın, çikolatayı abartmayın, sevgilinize yaptığınız zulmün ayarını kaçırmayın, sakin olun ve sabredin. bakın bu da sona erecek.

  ünlü bir sözle final yapalım: ayın 5 günü kanayıp ölmeyen bir varlığa güvenilmess.

  6 ocak 2014 19:40

  2. bipolar bozukluğu olan bi' balina sayesinde kendimi erkek gibi hissetmeme neden olmuş dönem.

  kızı 2. kere görüyorum, tanımam bilmem hani. pedini unuttu diye tshirtümü kesip pamukla ped yaptım gecenin bi yarısı. yetmedi sabah kapıcı cemil gibi gidip istediklerini aldım. arkadaşımızı beklerken bi' yandan bununla ilgilendim, bi 'yandan da bulunduğumuz ev erkek evi olduğundan bulaşık yıkıyorum paso (onlar işteyken). akşam oldu "şu tabağını da kendin kaldırsan artık" dedim, demediğini bırakmadı andaval. yetmezmiş gibi, -sanki babasının evi- mutfağa gidip pudding buldu ve yapmamı istedi. eytere bea diyip küfürden hallice konuşup fena bozduktan sonra arınç gibi ağlamasını berklerken, "sen hiç regli olmadın mı yaaa" dedi. hayattan soğudum o an. elektriğe tutulup bayılıp ölseydi muhtemelen üzerine tükürüp evden çıkar giderdim gülümseyerek. o derece!

  hayır erkeklere yedirirsin o modunu. adamlar ne bilsinler, istediğin rolü oyna ama sivilceden hallice beyninle bi ton ped değiştirdikten sonra bana regli modunu nasıl kakalıyosun bre gafil. yumurtan helvaya döndükten sonra bi elinde tel "ahahaha bhahahaha" gülerken iyi tabii. sonra "ağğğhhh sancııığ". bsg ya!

  6 ocak 2014 20:56

  3. "Yazik banaa"

  "Ben cok zavalliyim"

  "ben zaten cok reröroyum" vb.

  acilarin kadini oldugum donemdir. Azicik sinirli ve agresif olup ortalığı inletsem dedigim cok olmustur.

  Reklamlara, ota -cope aglayan, sevgi pitircigi, kucucuk hi kiz cocuguna donustugum bu dönemde; sevgili esim onume bir kalip tahin helvasi, bol sefkat ve sicak su torbasi koyar.

  Gunler Gecer gider.

  6 ocak 2014 22:02


  4. dişi kişilerin vahşi ve ehli hayvan dürtüleri arasında takip edilemez ve ön görülemez ruhsal geçişler yaşadığı doğal döngü. bazan araya hayali karakterler de girer. (bkz: puding avına çıkmış amazon kraliçesi)

  ruh hali swinging modda takılı kalır. dediğim gibi bir an shrek' in kedisi gibi dünyaya beni sev bakışları atarken bir anda pumaya dönüşür, bir pençede yüzünüzü beş dilime ayırır. sonra geri kedi olur o az önce parçaladığı dilimleri yalar, kolunuzun altına girip uyur. ya da disney prensesi moduna girer, kanattığı yerlerinize bakıp efektli bir çığlık atar ve oracığa bayılır.

  bazısı bu iç güdüleri dışa vurur, o sırada yanında bulunan şanssız bünyelere kabir azabı yaşatır. eğer süreç sonunda bu şanssız bünyeler tarafından öldürülmemişse Allah yüzüne bakmıştır, ondandır. bazısı da tam tersi derviş suskunluğunda çeker acısını.

  ben erkek olsam eşimi-sevilimi seçerken buna ihtimam gösterirdim. kendini panter sanan yavru kedi cırmığıyla yaşamak zorunda kalmak kolay olmasa gerek. sevince kıyamazlar da yazık, tahammül ederler öyle. ayda şu kadar günden yılda bu kadar gün eder sözlük. boru değil.

  gerçi benim taslak halinde bir projem var bununla ilgili ama prototipi bitirene kadar sessizliğimi muhafaza edeceğim. sabredin kardeşlerim.

  7 ocak 2014 16:53

  5. böyle dönem olmaz olsun. kendimi dünyanın en çirkin insanı olarak görürüm,önüme geleni döverek öldüresim gelir,ne bulursam yiyesim gelir,daha sayayım mı ? erkekler neler çektiğimizi bir bilse ah aahh ..

  11 ocak 2014 02:15

  6. bundan kötüsü yok diye düşünmeyin çünkü var (bkz: düzensiz regl) şahsım tarafından denendi, onaylandı bu çok daha beter.ne zaman olacağını bilmez paranoyak manyak olursunuz ha bugün ha yarın diye düşünmekten.bu durumu yaşıyorsanız en kısa zamanda doktora başvurun,tüylenme gibi belirtiler de varsa hormon tedavisi görmeniz gerekir ha yok benim gibi stresten falansa ilacı milacı yok bunun anam yumurtalıklarınız kafasına göre takılır size bir şey yapmak düşmez.

  12 ocak 2014 01:05

  7. insanın kendinden , hayattan ve herkesten nefret ettiği dönem. Cinayet işlesek suçu azaltıcı neden olarak adet dönemi gösterebilir. Bol bol ağrı ve Çikolatalı dönemimiz.

  13 ocak 2014 10:45


  8. etrafımdaki herkes tarafından içinde olduğumun anlaşıldığı dönem. tam anlamasam da huyum suyum değişiyormuş.(gizlinot: onların yabancısıyım)

  17 ocak 2014 00:06

  9. her ay kadın olmaktan nefret ettiren, iğrendiren dönem.

  17 ocak 2014 14:23

  10. kadınlığın doğal bir süreci olan, sayesinde yenilendiğimiz, hormonlarımıza tavan yaptırarak aynı zamanda libidomuzu ateşleyen güzel dönem. tabii çok fazla ağrınız sızınız olmuyorsa.

  17 ocak 2014 15:11