girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (43)
  • medya (0)

43. Keşke sadece kendimi çirkin hissetsem.reglimden 1 gün önce ve ilk günü kendimde dahil hiçbir insana tahammülüm olmuyor.Normal bir şekilde iletişim kuramıyorum herkesi tersliyorum.Aynaya bakıp ben bu çirkin halimle nasıl dışarı çıkacağım diye ağlıyorum.neyseki sadece 2 gün sürüyor ertesi gün sahalara efsane bir şekilde dönüyorum.

18 mayıs 00:46

42. suratımda hiç yokmuş gibi yepyeni milyon tane sivilce çıkar, saçlarım asla şekil almaz, karnım şişer, yüzüm yağlanır. böyle hissetmemek benim için şu koşullarda imkansız zaten. bir de üstüne agresiflik binince tadından yenmiyor regl.

17 mayıs 21:17

41. cildimdeki her bir por katran kusuyormuş gibi görünüyor. abartmayı da hiç sevmem bilirsiniz

17 mayıs 01:24


40. Şu an ben. En önemli sebeplerinden biri normalde sivilcesiz olan yüzümde sivilceler pörtletmesi olsa da psikolojik geçişlerin de bunda önemli bir payı var. Reglimin ilk 2 günü yataktan dünyadaki her şeyi çirkin bularak kalkıyorum zaten :(

17 mayıs 00:25

39. vallahi perişan hissetmekten çirkin hissetmeye fırsat bulamıyorum ki. yumurtalıklarım dağlanıyor gibi bir acı çektiğimden gül cemalim aklıma bile gelmiyor. muhtemelen dilber halanın osmana aslıyı kötülerken dediği gibi sıfatsız oluyorum.

17 mayıs 00:09

38. genelde korkunç ağrılar çekip hastanelik olduğum için baya hastanede yatmakta olan suratı sapsarı hasta görünümünde oluyorum. gözaltlarım mor falan. gören halime acıyor. çirkinden ziyade baya acınası oluyorum yani.

16 mayıs 18:18

37. bende sivilce vs çok çıkarmam ama ister istemez giydiğim, her zaman yakıstırdığım makyajım yakısmıyor yani.

16 mayıs 16:56


36. ben regl döneminde olduğum için değil, regl döneminde ağrıdan tüm gün evde yatmak zorunda kaldığımda kendimi çirkin hissediyorum. yoksa güzelce hazırlanıp çıktığımda aksine, her zamankinden daha iyi hissediyorum. aynısı regl öncesinde geçerli değil tabii. pms'de dünyanın en çirkin insanı benim. (gizlinot: :()

16 mayıs 11:03

35. Yani şişkinlik falan varsa, göbek pörtleyebilir. Kıyafet falan yakışmaz, ondan kaynaklı ufak çaplı bir krize girebilirim. Ama bunun dışında psikolojik olarak bir aşağı çekilme durumum olmaz.

Benim kendimi çirkin hissettiğim başka anlarım vardır. Mesela tatildir birkaç gün, sen de evden çıkmamışsındır. Saç ev topuzu, dizi çıkmış eşofman altı, depresyon hırkası modundasındır. Böyle tıka basa yiyip yiyip oturuyorsun, bir şey yaptığın da yok. Daha önce izlediğin favori film/dizileri atlayarak izliyorsun. Bir kitap alıyorsun eline, konsantre olamadan kapatıp yine bir şey yapmamaya karar veriyorsun. Çıkıp yürüsem diyorsun ona da üşeniyorsun. Çünkü kim dizi çıkmış eşofmanı çıkarıp da adam gibi giyinip çıkacak? İşte böyle zamanlarda kendimi şişmiş, çökmüş ve işe yaramayan bir uyuz gibi hissediyorum. Çok çirkin hissediyorum. Size de oluyor mu? Yoksa yalnız mıyım?

16 mayıs 08:22 16 mayıs 08:28

34. Çirkinlikten ziyade ben kendimi kadın gibi hissetmiyorum .Hiç süslenesim,kendime bakasım gelmiyor. kapılardan geçemezmişim gibi bir şişkinlik, efendime söyleyeyim aynada sıfatımı kabullenmeme, memelerim sanırım yakında göz hizama gelir korkusu..bunlar birleşince daha da iflah olmam ben diyip, salıyorum kendimi.

16 mayıs 01:11 16 mayıs 01:29