yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (8)
  • medya (1)
  4

  10. Indirimde 8tl civarı bir fiyata almıştım birkaç paket de bitirdim tekrar tekrar almaya devam ettim, hem 4 bıçaklı oluşu hem 10 tane oluşu gerçekten çok iyi ancak bu jilette sorun ne bilmiyorum ama tam bir pürüzsüzlük yakalayamiyorum maalesef, tamamen pürüzsüz olsa dahi(gizlinot: Nadiren )saatler sonra geri geliyorlar ve o pürüzsüz görüntüyü hiç elde edemiyorum, bir tarafta ufak ufak kalıyor alamıyorum (gizlinot: Çokça kıllı tüylü bir insan da değilimdir ). Bundan önce devamlı aldığım gilette nin 3 bıçaklı pembe renk jiletleri (gizlinot: Simply venüs3 basic ) daha başarılıydı açıkçası. Relia shave 4 bıçaklı olmasına rağmen daha yetersiz geldi bana. Tek seferlik kullanıp atmak daha uygun olur sanırım, ben birkaç kez kullanmaya devam ediyorum genelde jiletleri. Fiyat/performans olarak mükemmel, ama ben gilette'ye geri döneceğim..

  21 eylül 02:50

  9. gratiste ucuza bulup aldığım ürün. daha önce 4 bıçaklı kullanmamıştım o yüzden denemek istedim. içinde 10 tane olmasına rağmen diğerlerine göre fiyatı çok daha uygun. açıkçası 3 kez falan kullandıktan sonra bir diğerini alıyorum. hemen tıkandığına da şahit olmadım. bayağı bir süre idare edebileceğiniz bir ürün. en azından fiyatına göre iyi.

  8 temmuz 23:45

  5

  8. Jilet 4 bıçaklı olup bir pakette 10 tane var toplam. Bir iki ay önce indirimsiz 16-17 lira gibi bir fiyata almıştım. 4 bıçaklı olup bu sayıda jilet için fiyatı oldukça uygundu. Fiyat performans açısından başarılı bir jilet, özellikle 4 bıçak olması iyi.Diğer kullandıklarımdan daha pürüzsüz yaptığını düşündüm açıkçası, ki tek seferde kullanıp atmadım çoğunu. Uygun fiyatlı kullan at jilet arayanları üzmez, hele de indirimde denk gelirse.

  9 ekim 2019 14:35 9 ekim 2019 14:37


  4

  7. geçen yaz keşfettiğim tam bir fiyat performans ürünü olan tıraş bıçağı.

  4 bıçaklı, paketinde 10 tane var ve yalnızca gratis'te satılıyor. geçen yaz tıraş bıçaklarına bakarken bunun etiketini gördüm ve fiyatına inanamadım açıkçası. diğer tıraş bıçaklarının yanında o kadar ucuz kalıyordu ki. bir de 10'lu olunca bir deneyeyim, ne kaybederim ki diyip aldım ve iyi ki almışım. yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve hala bitmedi.

  - etrafındaki jeller yok gibi bir şey. oldukça basit bir yapısı var. ben jelli sevmediğim için bu bir artı özellik oldu benim için.

  - daha önce kullandığım tıraş bıçaklarına göre daha çabuk tıkanıyor ama sürekli suya tuttuğum için (gizlinot: ki böylesi makbuldür swh) temizlenmeme gibi sorunlar yaşamıyorum.

  - hiçbirinde paslanma sorunu yaşamadım. iyice temizleyip kurular ve kapağını takıp nemsiz bir yere kaldırırsanız paslanacağını hiç zannetmiyorum.

  - özellikle bacaklarımda pürüzsüzlük hissini yakalayabiliyorum. 4 bıçaklı olmasının büyük katkısı var bence.

  en başta da dediğim gibi tam bir fiyat performans ürünü benim için. uzun zamandır gratis'e girmiyorum bile ama eğer girersem bakacağım ilk ürünlerden biri kesinlikle bu ürün olur.

  23 temmuz 2019 19:49

  6. uygun fiyatlı bir ürün. daha önce de uygun fiyatlı olduğu için derby lady almıştım ama tahriş edip sivilceye sebep olmuştu. bu yüzden başta bu ürüne de temkinli yaklaştım. ama herhangi bir problem yaşamadım. ben en çok duştan önce, bebe yağı sürdükten sonra kullandığımda memnun kaldım. üstünde beyaz bir şerit var ama tek başına kullanılacak gibi değil en azından bir duş jeli ya da sabun kullanmalısınız öncesinde. bir jileti tüm vücut için bir kez kullanabiliyorsunuz çabuk köreliyor. tabii gilette venüs gibi 3-4 kez idare etmiyor ya da venüs snap kadar pratik değil ama f\p açısından tatmin edici. zaten jiletler kullan at ürünler olduğu için fazla para harcamaya gerek yok diye düşünüyorum.

  26 mayıs 2019 23:07

  4

  5. gratis'ten fiyatı çok uygun diye almıştım 4 bıçaklı 10'lu satılan paketlerinden. bence fiyatına göre çok iyi. tabi ki pahalı jiletlerle aynı hissiyatı vermiyor ama bence çok da büyük bir fark yok. henüz bir yerimi de kesmedim veya sonrasında tahriş de etmedi. denildiği gibi biraz çabuk tıkanıyorlar, bu nedenle ben genelde 1 ya da 2 kez kullanıp atıyorum. böylesi daha hijyenik geliyor zaten, fiyatı da uygun olduğundan kısa ömürlü olması sorun değil bence. gratis'te ara sıra indirime giriyor, daha da uygun oluyor fiyatı. o dönemlerde alın evde dursun derim.

  26 mayıs 2019 17:37

  4. Gratiste uygun fiyata görünce denemek istedim. Bıçak araları çabuk tıkanıyor ve kolay temizlenmiyor. Pürüzsüzlük hissini sağlıyor. Kesimi 5 üzerinden 3.5. 10lu paket 16 lira piyasadaki ürünlere göre epey uygun kalıyor. Ama işte o jiletin temizlenemeyişi sıkıntı yani ikinci kullanımdan sonra muhtemelen çöpe gidecek. Yine de uygun fiyatı göz önünde bulundurularak alınabilir. 

  26 mayıs 2019 00:20


  3. 4 bıçaklı 10’lu paketlerinin indirimsiz fiyatı 16.95₺(gizlinot: İndirimde 8₺). Simply’nin basic isimli 3 bıçaklı 4’lü paketleriyle aynı fiyatta(gizlinot: Bu da indirimde 12₺).

  Hemen körelmeyen, tek geçişte tüyleri alan ve güzel pürüzsüzlük sağlayan bir ürün. Simply yerine daha uygun tıraş bıçağı bakıyorsanız bence şans vermelisiniz.

  Tek anlamadığım üstünde dümdüz beyaz plastik bir şerit var ve orada normalde aloe vera içerikli bir bant olması gerekiyor sanırım. Tuhaf bir görüntü sanki kopmuş hepsi anlamlandırırsam editleyeceğim.

  25 mayıs 2019 01:40

  2. Berbat bir tıraş bıçağı. Gratiste görüp aldım. Ve kullandığım en kötü traş bıçaklarından biri. Bi kere çok çabuk tıkanıyo ve temizlenmiyo. Ayrıca kesme olasılığı yüksek bi bıçak. Kesinlikle denemeye bile değmez.

  9 ekim 2016 01:01

  1. gratis'te satılan 4 bıçaklı tıraş bıçağıdır. Kadınlar için özel üretim bıçakları 10'lu paketlerde satılıyor ve ciddi bir pürüzsüzlük sağladığını rahatlıkla söyleyebilirim. Fiyatı ise 10 tl.

  18 haziran 2016 00:25