yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (27)
  • oylar (13)
  • medya (0)
  1

  27. Bir tek tüyü bile çekmeyen, sürdüğünüz ağdayı bile bezde yarım yamalak görebileceğiniz, amacına asla ve kat'a uygun olmayan, dandikotinin dandikotini bir ağda kalemi. Aslında düşüncesi çok mantıklı ama keşke işe yarasa. Bir ağdanın kıl çekmemesi nedir ya komedi. Şekerle limonu karıştırsam daha iyi kıl çeker. Çok param var, nereye harcasam da hiçbir işe yaramasa diye düşünen varsa hemen bir tane edinsin.

  16 aralık 2019 18:28

  26. Ben bu üründen bi normal bi hassas ciltler olan olmak üzere iki tane bitirdim.Hassas ciltler için olanın daha kalın bir yapısı var sürüş açısından. Sözlükte yazılanlara şaşırdım açıkçası. Egzamalı ve aşırı kızaran-hassas bir cildim var. Alerji yapmadı. Tüylerimin çıkma yönüne doğru sürmeye özen gösteriyorum her seferinde. Arındırma olarak da içindeki mendil bitince zeytinyağı sürüyorum. Güzel arınıyor. Bıyıklarım için sürekli kuaföre gitme derdinden beni kurtardı. Bitince yenisini alırım. 

  8 aralık 2019 01:38

  1

  25. Kullanmayı benim mi beceremiyorum yoksa hiç bir işe yaramıyor mu anlamadığım bir üründür kendisi. 

  8 aralık 2019 01:02


  1

  24. ürünü sürene kadar donuyor ve bezine yaışmıyor. asla parası haketmeyen üründür.

  normal sir ağda bantlarını kesip kaşıma bıyığıma uyguladım ve daha iyi bir tüy alımı oldu hem de daha az kızarttı bu ürüne göre.

  7 aralık 2019 17:18

  23. vaat ettiğini kesinlikle sunmayan bir ürün daha! bu ürün, kozmetik mağazasında dolaşırken karşıma çıktı ve işe yarayacağını düşünerek aldım. ancak sadece bir kere kullanabildim. yüzümün birçok yerinde kızarıklık, iz vs. yaptı. kullanım açısından hiç rahat değil, sürerken çok zorlandım, çekerken de aynı şekilde... yüzümde yarattığı sıkıntıya mı yanayım verdiğim paraya mı bilmiyorum... net şekilde, önermediğimi belirtmek isterim.

  27 ağustos 2018 23:13

  22. Her ay kuaföre gitmeyeyim daha kolay olur diye aldığım kalem. Ama verdiğim paranın çok da hakkını alamadım. Evet biraz aldı ama veet daha iyiydi sanki. Ağdadan sonra almadığı yerler için cımbızla bayağı uğraştım.

  Kuaföre gitmek çok daha kolaymış doğrusu.

  29 temmuz 2018 01:30

  21. Ben bu ürünü watsonsta indirimde aldım. Sonra buradaki yorumları okuyunca biraz tedirgin oldum açıkçası. Ama kullanınca çok sevdim. Bilmiyorum belki cilt tipine göre değişiyordur ki, farklı varyantlarını da yapmışlar zarten, ben beyaz tenli olduğum için hassas ciltlere özel olanı pembe paketlisini aldım. Pratik bir ürün, tatile filan her yere götürebilirsiniz yanınızda, minicik at makyaj çantasına dursun lazım olunca kullan, onu çok sevdim ama ilk başta çok çevirmek gerekebiliyor ağdanın gelmesi için, ona bir çare bulsunlar plz.

  25 temmuz 2018 18:35


  20. rossman'da indirimde görünce bir heves aldım bu ürünü. Sonra sözlükte olumsuz yorumları okuyunca biraz şaşırdım ve kullanmaktan korktum açıkçası ama kullanınca çok sevdim. Kaşa cesaret edemedim ben elim öyle çok maharetli değil, yorumlar da beni biraz korkutmuştu ama özellikle bıyık olayı için çok iyi. Yani ben bile bu beceriksizlikle kullanabildiysem herkes kullanır bence rahatlıkla, kullanması kolay, evet ilk deneme için değil de ikinci üçüncü denemede ustalaşıyorsunuz. Kaş için de deneyeceğim editlerim burayı.

  29 haziran 2018 14:00

  19. Hayatımda bundan daha kötü çok az şey gördüm. Bitmeden ürün atmayan, bir şekilde değerlendiren beni bile bıktırdı. Yine de yarısından fazlasını kullandım, iyi direndim yani. Yapısı çok başarısız bir defa, ağda beziyle beraber tüm ağda gelmiyor, bir kısmı dudak üstünde kalıyor yani. Haliyle kılları da almıyor ama ne hikmetse tüm derimi yüzüyor. Bir de temizlemesi inanılmaz zor. İçinden sadece iki tane ağda sonrası temizlik mendili çıktı, onu da kullandım zaten. Gerçekten bebe yağı bile etki etmedi, duşta çıktı. ambalajının başarısızlığına katılıyorum. Benimkinin de alt çevirmeli kısmı çıktı. Birine vereyim desem onu da yapamadım. Çöpü boyladı en son. Ağda bezlerini beğenmiştim, sir ağdamla kullanırım artık. Tek tesellim onlar.

  31 mart 2018 14:02

  18. Bir çok kişi belirtmiş ancak bir kez daha ben yazayayım.Burayı okumadan aldım. Çok büyük hata hayır bunu öneren bir vlogger vardı adını vermeyeyim onda görüp aldım. Dudak üstüm tahriş oldu ne sürsem yanıyor :(. İçindeki ağda bu kadar mı iğrenç olur. Bir de böyle ürün görünce mutlu olmuştum...

  Hiç bir şeyi çekip almayan, cildi tahriş eden işe yaramaz ürün. Kaldırılsa yeridir.

  21 mart 2018 02:19