yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  1.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (31)
  • oylar (17)
  • medya (0)
  1

  31. gerçekten çok kötü. verdiğim paraya üzülüyorum. ağdası hemen donuyor, asla yapışmıyor. bir şekilde yapıştırsan da kılları almıyor aksine yapıştırıyor. sonra o ağdayı temizle temizleyebilirsen. kimseye önermem. normal ağdaları da hiç iyi değil zaten.

  4 haziran 22:01

  1

  30. Sözlüğü okumadan karantinada kullanmak üzere edindiğim ama hiçbir sonuç elde edemediğim ağda kalemi. Ürünle ilgili yazan suslulere aynen katılıyorum. Aplikatoru döndükçe ağda çıkarması bekleniyor ama çıkarması için o kadar çevirdim ki sonra birden deli gibi fazla ürün çıkardı ve çıkan ürünü hemen dudak üstüne yaymaya çalıştım. Ne yaparsam yapayım ağda bandına hiçbir kıl gelmedi yüzümden temizlenmesi de epey zor oldu. Bundan önce karantina ortalarında hiçbir yerde ağda bandı bulamayıp a101'den aldığım ve sıfır beklenti ile uyguladigim karışık vücut bandı paketi bundan bin kat daha etkili.

  1 haziran 18:39

  29. Remove touchta ilk olarak ağda bezlerini kullandım ve verdiğim parayı gerçekten çöpe atmıştım. O kadar kötüydü ki hani koli bandını kullansam daha fazla kılımı alırdı. Sonra tatildeyken kuzenim bıyıklarını bu kalemle aldığını gördüm nasıl yani diyerek bende denedim. Ağda bezi çöp olan bir şeyin kaleminden medet ummamıştım ama sonuç inanılmazdı. Tüm kıllarımı almıştı. Kaşta da denedim memnunum. 2 senedir sürekli kullanıyorum kaç tane bitirdim haddi hesabı yok. 2 senedir bıyık-kaş için kuaföre 2 defa gitmişimdir ki her ay gidiyordum.

  Not: Soğuk ağda kullanımı gerektiren şeyleri her zaman fön makinesinin yüksek ısısında ısıtıp öyle kullanırım. Benim kıllarım yoğun olduğu için soğuk ağda pek etki etmiyor çünkü. Ürüne bayıldım, daha ötesi yok.

  28 nisan 15:39


  1

  28. Bir tek tüyü bile çekmeyen, sürdüğünüz ağdayı bile bezde yarım yamalak görebileceğiniz, amacına asla ve kat'a uygun olmayan, dandikotinin dandikotini bir ağda kalemi. Aslında düşüncesi çok mantıklı ama keşke işe yarasa. Bir ağdanın kıl çekmemesi nedir ya komedi. Şekerle limonu karıştırsam daha iyi kıl çeker. Çok param var, nereye harcasam da hiçbir işe yaramasa diye düşünen varsa hemen bir tane edinsin.

  16 aralık 2019 18:28

  27. Ben bu üründen bi normal bi hassas ciltler olan olmak üzere iki tane bitirdim.Hassas ciltler için olanın daha kalın bir yapısı var sürüş açısından. Sözlükte yazılanlara şaşırdım açıkçası. Egzamalı ve aşırı kızaran-hassas bir cildim var. Alerji yapmadı. Tüylerimin çıkma yönüne doğru sürmeye özen gösteriyorum her seferinde. Arındırma olarak da içindeki mendil bitince zeytinyağı sürüyorum. Güzel arınıyor. Bıyıklarım için sürekli kuaföre gitme derdinden beni kurtardı. Bitince yenisini alırım. 

  8 aralık 2019 01:38

  1

  26. Kullanmayı benim mi beceremiyorum yoksa hiç bir işe yaramıyor mu anlamadığım bir üründür kendisi. Kalemi sürüp bandı yapıştırıp çektikten sonra bütün tüylerin hala orada olduğunu görüyorsunuz. Böyle reçel sürmüşsünüz onuda bezle silmişsiniz hissi yaratıyor. Kısaca hiç bir vasfı yok.

  8 aralık 2019 01:02 7 mayıs 00:41

  1

  25. ürünü sürene kadar donuyor ve bezine yaışmıyor. asla parası haketmeyen üründür.

  normal sir ağda bantlarını kesip kaşıma bıyığıma uyguladım ve daha iyi bir tüy alımı oldu hem de daha az kızarttı bu ürüne göre.

  7 aralık 2019 17:18


  24. vaat ettiğini kesinlikle sunmayan bir ürün daha! bu ürün, kozmetik mağazasında dolaşırken karşıma çıktı ve işe yarayacağını düşünerek aldım. ancak sadece bir kere kullanabildim. yüzümün birçok yerinde kızarıklık, iz vs. yaptı. kullanım açısından hiç rahat değil, sürerken çok zorlandım, çekerken de aynı şekilde... yüzümde yarattığı sıkıntıya mı yanayım verdiğim paraya mı bilmiyorum... net şekilde, önermediğimi belirtmek isterim.

  27 ağustos 2018 23:13

  23. Sözlükteki yorumları okumadan aldığıma pişman olduğum bir ürünlerden bir tanesidir.

  Kendisi asla fiyatı olan 20 tl'yi hak edecek bir ürün değil. Bıyık bölgemde yarım yamalak işe yaradı. Arındırana kadar da akla karayı seçtim, asla pratik değil. E ben ne yapıcam bunu, diye baya uzun süre düşündüm ve sonuç olarak ürünü ayaklarımın üzerinde ince çıkan tüyleri almak için kullandım, sonuç bıyık bölgemdeki performansından daha iyiydi ama yine de uğraştırdı. Bu arada "hassas ciltler" yazmasına aldanmayın, ağdası baya tahriş edebiliyor.

  Bu markaya ait 52'li soğuk ağda setini çok daha uyguna almıştım, O çok daha fazla iş gördü. Bunu da ayak üstü tüylerimde kullanıp bitiricem ve bir daha almayacağım kesinlikle. Tavsiye etmiyorum.

  23 ağustos 2018 13:06 23 ağustos 2018 18:20

  22. Her ay kuaföre gitmeyeyim daha kolay olur diye aldığım kalem. Ama verdiğim paranın çok da hakkını alamadım. Evet biraz aldı ama veet daha iyiydi sanki. Ağdadan sonra almadığı yerler için cımbızla bayağı uğraştım.

  Kuaföre gitmek çok daha kolaymış doğrusu.

  29 temmuz 2018 01:30