3.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (103)
  • oylar (21)
  • medya (1)

103. Üst üstte iki tane bitirdim. İlkinde saçımı yumuşacık yapmasına kandım. İkincisinde mevsimseldir diye kendimi teselli ederek bitirdim ama saçım kafamda saç kalmıyordu neredeyse. İçeriğimi değişmiş bilmiyorum memnun kalamadım.

3 ekim 18:32

102. rengi ve kokusu çok ahım şahım değil fakat hızlı uzatmada etkili olduğunu düşünüyorum.

benim saçlarım zaten hızlı uzar,restorex ile bunu baya arttırdım.

hemen hemen her gün saçlarımı yıkarım haftada iki kez bu şampuanı kullanmıştım saç uzatma döneminde.kepekte yapmamıştı.ben bundan baya önce 10 liraya almıştım iki şişesini fakat şu durumda fiyatı nedir gerçekten bilmiyorum.

15 eylül 00:49

101. Kulak hizamdaki saçım vardı. Sadece bunu kullanıyordum. Bence Uzamasında asla etkisi yok (Belki çok ama çok az, minimum bir etkisi var ola"bilir") ve iğrenç kokuyor. Öyle ilaç gibi, kusturacak cinsten bir kokusu var ki anlatamam. İlkin rahatsız etmiyor gibi ama kullandıkça sürekli bunun kokusunu aldıkça kusturmaya, öğürüp göz yaşarma raddesine getiriyor. Doktora gitmiştim doktor bile tiksinmişti saçımdaki bu şampuanın kokusundan.

Zaten saçmalık şurada: Bir şampuanın saçı hızlı uzatacağına yahut kırıkları düzelteceğine, saçı yeniden doğmuşcasına yenileyip, taptaze yapacağına, egzamayı kökünden bitirip, bütün sorunları halledeceğine vs. düşüncelere kapılıp hayal kırıklığı yaşayınca da eleştirmek. Sadece Restorex için değil bu lafım, hiçbir şampuandan %100 bir performans asla beklemeyin.

Sen zannediyor musun bir şampuanın saçı hıphızlı uzatabileceğine? Mucize gerekli mucize! Ha tut ki öyle bir şampuan var. Dünya bu kadar acımasız ve çıkarcıyken sanıyor musunuz ki öylesine muhteşem bir buluşu ucuza satacaklarını?

(Yanlış anlaşılmasın, pahalı şeyler iyidir, ucuzlar kötüdür maksadıyla yazmadım, ucuz olup muntazam olan ne güzel ürünler var, pahalı şeyler yanlarında berbat kalabiliyor, hiç haketmeyecek şeyler pahalıya satılabiliyor ancak bazı durumlarda şöyle de bir söz vardır: "Ucuzsa vardır bir illeti, pahalıysa vardır bir hikmeti" diye ekleyeyim.)

Yani çok fazla ümide girmeyin.

14 eylül 17:52


100. Saç uzatma konusunda içine 10 damla kadar hint yağı koyarak kullandığım şampuan yalnız düzenli kullanımda sanırım saç alıştığından dolayı biraz kuruttu

14 eylül 17:48

99. Kuaför azizliğine uğrayıp belime kadar olan saçlarım omuzlarımdan da kısa kesilince depresyona giren her gün ağlayan ben :( ve imdadıma yetişen restorex. gerçekten çok zor uzayan saçlarım 2 ay gibi bir sürede omuzlarımdan biraz daha altına kadar uzadı. ek serum falan da kullanıyordum onun etkisi mi sampuanin etkisi midir bilememekle beraber bende herhangi bir eksisi yok

15 ağustos 18:53 21 ağustos 00:30

3

98. Bu şampuanı sadece 2 kez kullanabildim. Normalde pantene kullanıyorum. İçeriğindeki bir maddeden mi bilmiyorum ama saçlarımı resmen keçe gibi yaptı. Uçları tiftik tiftik oldu ve açmakta çok zorlandım. Saçları uzatabilir, bakım yapmasını beklemiyorum ama zarar vermeseydi iyiydi. Tabi kalıcı bir hasar vermedi. Şampuanı bırakınca o tiftiklik gitti. Belki de kuruttu saçımı, o yüzden tiftik olmuş olabilir. Şimdi babam kullanıyor zaten 1 lokma saçı var, o kullansın..

11 ağustos 00:58

97. saçımı uzatıp uzatmadığını henüz farkedemedim ama inanılmaz korkunç derecede saç döküyor bu şampuan. parabensiz diye alıp denemek istedim fakat duş sırasında dökülen saçlarıma bakıp bakıp üzülüyorum. en güzeli ve en sağlıklısı bir dermatoloğa gidip saç tipi ve saçın ihtiyacı olan şeyleri belirledikten sonra bir şampuan kullanılması. o yüzden i go back to organix biotin n collagen dude

10 ağustos 23:55


96. Yaklaşık bir yıl öncesine kadar hep bunu kullanıyordum. Fiyat performans olarak kullanılacak kadar iyiydi benim için. Sonra araya elidor syoss pantene falan girdi. Sonra tekrar kullandım ama eski etkisi yok gibiydi sanki. Belki daha uzun süre kullanmam gerekiyordu bilemiyorum. En son dalin de kaldım.(eski etkisinden kastım saclarim daha geç yağlanıyordu. Restorex 4,5 gün, elidor 2 gün)(4-5 günde bir duş almıyorum bir iki defa yağlanma süresi için denemistim elidorla saçımı yıkarken yağlanmış oluyor fakat restorex kullanırken yağlanmamış olmuyordu)

31 temmuz 21:59 dün 19:36

4

95. Fiyatı uygun çok güzel saç uzatıyor( 2 ayda 6-7 cm uzadı) ama başka şampuana geçiş yapmam gerekti. Saç derimde yaralara sebep oldu zaten hassas bir cilt tipim var her şampuanı kullanamıyorum. Yani kısacası belki sorun şampuanda değil bendedir süslüler.

31 temmuz 15:55

94. Kesinlikle saç döken şampuan.

31 temmuz 06:38