4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (313)
  • oylar (48)
  • medya (3)
3

313. Son indirimden 50 liraya ve 220 numara yağlı ve karma ciltliler için olanını aldım. 1 aya yakındır kullanıyorum. Sivilce yapmadı bu yüzden çok sevdim. Yapısı çok güzel sabitlemediysem 3-3 buçuk saat dayanıyor, sabitlediysem de yaklaşık 6 saat dayandı. Test edildi onaylandı. Çok fazla oynamıyor yüzümde telefona biraz bulaşıyor ama çok değil. Yüzümde YÖK gibi hissediyorum ağırlık yapmıyor. Eveeeet gelelim eksilerine rengi biraz grimsi ben daha sarımsı fondötenlerle daha iyi anlaşıyorum ama bronzer allık vs. sürünce belli olmuyor. Bazı günler cildim bebek gibi oluyor tam oturuyor ama bazen pütürlerimi çok belli edip kuru kuru gösteriyor. Fırçayla asla oturtamadım beauty blender ideal ve ben elle uyguladım ondan da memnun kaldım. Kapatıcılığı eğer iyi nemlendirilmişse cildiniz güzel ama kuruysa lekeleri daha da belli ediyor sanki. Bir de dün lorealin true match likit pembe aydınlatıcısı ile karıştırmayı denedim yapısı bozuldu maalesef. Bittikçe alır mıyım alırım galiba ya.

14 kasım 22:36

312. İndirimsiz fiyatı tam olarak ₺89.90 olmuş. İndirimdeyken 25 liraya almıştım 2 yıl önce. Akneli bir cildim olduğu için sürekli fondöten kullanamıyorum ama şu an canım revlonun düzgün uygulanırsa asla cakey durmadan aşırı güzel kapatıcılığını çekti. Öğrenci halimizle nasıl alacağız Tülay??? (gizlinot: :()

8 kasım 19:49

311. Hayatımın sonuna kadar tek bir fondöten kullanmak zorunda kalsam kesinlikle bu olurdu. Ben kuru ciltler için olan 200 nude rengini kullanıyorum. Asla yüzümde ağırlık yapmıyor, yüzüm canlı duruyor ve tam rengim olduğu için yokmuş gibi duruyor. Geçen sene EveShop'un %50 indiriminden 27.5 lira gibi bi fiyata almıştım bu sene ne durumda bilemiyorum

1 ekim 14:34


310. Kuru ciltler için olanının en açık rengini kullanıyorum. Watsonsun bi kampanyasında almıştım iki revlon ürünü alıp bir tanesini ödüyordunuz. Çok memnunum öyle pul pul pürüzlü bir görüntü oluşturmuyor ve baya kalıcı

28 eylül 15:49

309. Yağlı ve karma ciltler için olanın 220 natural beige rengini kullanıyorum. Rengi tenimle bire bir uyuyor.

Fondötenin yapısı çok güzel bence. Çamurlaşmıyor ama pudralı gibi de değil. Yüzü mermer gibi yapıyor, duruşu çok güzel.

Fakat yüksek kapatıcılık sağlamıyor. Yüzünüzde koyu renkli bir iz ya da leke varsa kapatmaz. Yüksek kapatıcılık bekliyorsanız doğru tercih değil bence süslüler.

28 eylül 13:19

308. Kuru ciltler için olanı bile fazlasıyla kurutuyor. Altına nemlendirici sürüyorum tabi ki ama o bile fayda etmedi. En açık rengi tenime çok beyaz duruyor, ne zaman sürsem insanlar hasta mısın diye soruyor ancak bir koyusu da koyu geliyor. Yani cilt tipim ve rengim sebebiyle kendisiyle pek anlaşamadık. Ama şunu kesinlikle söylemeliyim ki kapatıcılığı güzeldir ve mermer gibi gösterir suratınızı. Ama doğal duran bir şeyler arıyorsanız aradığınız fondöten bu değil.

13 eylül 17:52

307. kesinlikle mükemmel bir drugstore fondöteni. kuru ciltler için olanını aldım ve fazlasıyla memnunum. estee lauder double wear kullanırdım bir zamanlar ama malum fiyatlar yüzünden ona dupe olarak gösterilen bu fondötene yöneldim ve sonuç tam istediğim gibi. bir şans verilmesi gerektiğine inanıyorum. bende sivilce vs. gibi kötü etkileri de olmadı. almayı düşünen süslülere kesinlikle öneriyorum bence drugstore fondötenlerde ilk 3'ü zorlar.

13 eylül 02:53


4

306. kesinlikle gayet güzel bir fondoten. uygun fiyatlı demek isterdim benim aldığım zaman öyleydi. Ancak şimdi en uygun fiyatlı fondoten bile 50 TL'den başlıyor. ben aldığımda cildime uygun olduğunu sanıyordum. Yağlı bir cilde sahip olmama rağmen parlama bariz yaşamadım. Ancak kalıcılığı için aynı şeyi söyleyemem (gizlinot: elim sürekli cildimde o ayrı bir konu ama) fondoteni sürdüğümde rengi bana uygunken zaman geçtikçe koyulaştığını fark ettim. kullandığım zaman "aa cildine noldu" "bronzlaştın mı sen" diyen oldu. boynum ile cildim arasında fark olmasa bronzlaştığıma ben bile inanırım

12 eylül 17:25

305. eğer tek bir makyaj ürününe övgüler diz deselerdi sanırım bunu hak eden ürünüm revlon colorstay fondöten olurdu. 26 yaşındayım ve lise yıllarımdan beri sadece 3 ayrı fondöten almışımdır. üzerlerindeki son kullanma tarihleri geçmesine rağmen kullandıklarım da oldu ama bunlardan da sadece birinin dibini gördüm. son 2 yıl önce aldığım revlonun bu ürünü fevkaladenin fevkinde bir performans sağlıyor benim için. önce cildimden bahsedeyim, kusurlu bir cildim yok (bir dönem dışında hiç olmadı) , sadece zaman zaman çıkan tek tük sivilcelerim var o kadar. yer yer kuruluklarım olsa da yağlı bir cildim var, dolayısıyla ben yağlı ciltler için olanını kullanıyorum. bu fondöten kesinlikle söylendiği gibi tam bir özel gün fondöteni. fotoğraflarda mermer gibi bir cilt sağlıyor. pudralı bir ürün olduğu için yağlı görüntünüzü azaltıyor ama yüzümdeki kuru bölgelere iyi nemlendirme yapmadıysam kuruluğu belli edebiliyor. aslında demek istediğim bu ürünü kullanmadan önce cildi güzelce ürüne hazırlamalısınız. ben ıslak süngerle kullanıyorum. çok güzel dağıtıyorum. kapatıcılığı çok ideal. ne çok makyaj makyaj görüntü veriyor ne de kusurları belli ediyor. (ama dediğim gibi benim cildimde fazla sorun yok.) en önemlisi yıllardır görüşmediğim bir arkadaşım özellikle yüzünde hangi ürün var, güzel duruyor dediği için hakikaten hakkını verdiğini düşünüyorum. günlerdir gelin makyajı konuşuluyor, gelin makyajımı kim yaparsa yapsın kesinlikle bu fondöteni kullanacağım ona eminim. denemeyenler varsa bir şans vermeliler. 2 yıl önce yarı fiyatına, 25 tl ye almıştım. hala hiçbir bozulma yok, güzelce kullanıyorum.

12 eylül 15:54

304. kuru ciltler için olanı bile fazlasıyla kuru bir fondöten. yine de nemlendiriciyle kullanmaya devam ediyorum. kapatıcılığı ve kalıcılığı iyi. eğer fazlasıyla beyaz tenli ve pembe alt tonlu iseniz ivory110, beyaz ama sarı alt tonlu iseniz buf150 uygun.

6 eylül 20:48