sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (322)
 • oylar (53)
 • medya (3)

322. Yağlı ciltler için olanı zar zor bitirdikten sonra, kuru ciltler için olan versiyonunu denemeye başladığım fondöten.

Yağlı ciltler için olanı karma cildimle havanın soğumasıyla beraber asla anlaşamadılar. Yüzümü baza ve nemlendiriciye rağmen çok kurutuyordu. Ten rengimde çok açık olduğu için verdiği matlık tam bir donukluk oluyor. O yüzden arada sırada kullanarak zar zor bitirdim.

Şuan kuru ciltler için olanı kullanıyorum. Diğerine göre kesinlikle cildimle daha iyi uyum sağladı. Diğerindeki donuk görüntü bunda yok. Sanırım kapatıcılığı bir tık daha az buna bağlı olabilir. Bir de ben en iyi sonucu süngerle aldım. Fırçayla bir türlü oturtamadım yüzüme.

14 ocak 01:22

321. kapatıcılığını ve kalıcılığını çok beğendiğim ancak kendime uygun rengini bulamadığım için çok üzüldüğüm fondöten. karma-yağlı ciltler için olanında 110 ivory rengi çok pembe, 150 buff da çok koyu oluyor :(

28 aralık 2018 20:47 28 aralık 2018 20:49

320. karma ciltler için olanını aldığım ve çok memnun kaldığım fondötendir. oksitlenme yapmadı, karma cilt için olanı biraz pudralı bir yapıya sahip olduğu için parlama durumu da olmadı. kalıcılık konusunda da başarılı buldum, kendisinden gayet memnunum.

18 aralık 2018 19:12

3

319. bu ürünü alıp kuru görüntüsü yüzünden bir kenara bırakan süslülere tavsiyem strobe cream sonrası, süngerle uygulamadır. bu şekilde ilk uygulandığında ıslak, bir süre geçtiğinde cilt gibi bir görünüm elde ediyorum. fırçayla uyguladığımdaysa kuru ve pullu bir görünüme sebebiyet veriyor cildimde. bu şekilde kullanarak bitireceğim.

18 aralık 2018 14:24

4

318. Normal/kuru ciltler için olanın içinde çok hafif tatlı tatlı simler bulunan kapatıcılığı gayet iyi renkleri cilde uyan fondöten. En açık rose ivory loreal true match’e göre rengi daha beyazımsı. true match bildiğin turuncuymuş meğer. Fiyatı ise 19.90 dı dün itibarıyla watsonsta. Günlük kullanıma ağır gelir desek de özel günler için gayet ideal. Ya da o gün kendinizi daha iyi hissetmek istiyorsanız.

16 aralık 2018 18:08

317. Watsons mağazasına ilk geldiğinde aldığım, saten bitişine, kalıcılığına bayıldığım, fondöten arayışımı bitiren üründü. Üründü diyorum çünkü ilk gelenlerden sonra formülü, rengi değişti. Artık hepsinin içinde o griliği alıyorum. Keşke değişmeseydi.

14 aralık 2018 14:20 4 ocak 02:28

3

316. Son indirimden 50 liraya ve 220 numara yağlı ve karma ciltliler için olanını aldım. 1 aya yakındır kullanıyorum. Sivilce yapmadı bu yüzden çok sevdim. Yapısı çok güzel sabitlemediysem 3-3 buçuk saat dayanıyor, sabitlediysem de yaklaşık 6 saat dayandı. Test edildi onaylandı. Çok fazla oynamıyor yüzümde telefona biraz bulaşıyor ama çok değil. Yüzümde YÖK gibi hissediyorum ağırlık yapmıyor. Eveeeet gelelim eksilerine rengi biraz grimsi ben daha sarımsı fondötenlerle daha iyi anlaşıyorum ama bronzer allık vs. sürünce belli olmuyor. Bazı günler cildim bebek gibi oluyor tam oturuyor ama bazen pütürlerimi çok belli edip kuru kuru gösteriyor. Fırçayla asla oturtamadım beauty blender ideal ve ben elle uyguladım ondan da memnun kaldım. Kapatıcılığı eğer iyi nemlendirilmişse cildiniz güzel ama kuruysa lekeleri daha da belli ediyor sanki. Bir de dün lorealin true match likit pembe aydınlatıcısı ile karıştırmayı denedim yapısı bozuldu maalesef. Bittikçe alır mıyım alırım galiba ya.

14 kasım 2018 22:36

315. öncelikle belirtmeliyim ki yağlı bir cilde sahibim ve sık sık yaşamasam da sivilce sorunum ara sıra kendini belli eder. hal böyleyken iyi bir kapatıcı ihtiyacım doğmuştu ve arkadaşlarımdan bu ürünün tavsiyesini almıştım. indirimde olduğu zamanlarda gratis'ten 23 tl gibi bir şeye almıştım. asla maske gibi durmuyor bütünleşiyor. yapay durmuyor kesinlikle. dokusu çok hoş. sivilce izlerimi, pütürlerimi,vs gayet güzel kapıyor bana fazlasıyla yetiyor. mutlaka en azından denemenizi tavsiye ediyorum.

9 kasım 2018 14:18 9 kasım 2018 18:50

314. İndirimsiz fiyatı tam olarak ₺89.90 olmuş. İndirimdeyken 25 liraya almıştım 2 yıl önce. Akneli bir cildim olduğu için sürekli fondöten kullanamıyorum ama şu an canım revlonun düzgün uygulanırsa asla cakey durmadan aşırı güzel kapatıcılığını çekti. Öğrenci halimizle nasıl alacağız Tülay??? (gizlinot: :()

8 kasım 2018 19:49

313. Kuru/normal ciltler için olanına sahip oldugum, kapatıcılığıyla, duruşuyla çok beğendiğim bir ürünümdür. Gelen zamlarla beraber güncel fiyatı ise cep yakmaktadır.

30 ekim 2018 15:55