yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (2)

  9. Ufacık görünen ama aslında 8.5 ml boyutuyla çoğu kapatıcıdan daha fazla ürün barındıran kapatıcıdır. Kıyaslamak bakımından söylüyorum; maybelline fit me 6.8 ml, beaulis close it yeni ambalajında 4 ml ürün içeriyor. Üstelik bu ürünü çok çok az kullanmak gerekiyor. Bu kapatıcıyı uzun uzun yorumlamak istiyorum çünkü şimdiye kadar denediğim en ilginç kapatıcılardan biridir.

  Öncelikle ne tarz kapatıcılardan hoşlanıyorum, göz altlarım nasıl, buna değineyim. iki göz altımda da iki büyük çizgi var. Bu çizgilere dolmayan kapatıcı henüz sadece catrice hd liquid kapatıcı oldu, pudralı yapıda ama bir yandan da o kadar ince ve hafif ki dolamaz zaten. Ama Biraz nemli ve örtücü bir kapatıcı isteyenler için asla uygun olmayacaktır.

  Şimdi gelelim revolution pro'ya. Bu ürün benim bu dört büyük çizgime (gizlinot: 2+2) doluyor süslüler, dolmuyor diyenlerin çizgileri ufacıktır diye düşünüyorum. Çünkü benim çizgilerime baya baya doldu. Ama dolmayan kapatıcı var mı, dediğim gibi hem nemli olup hem de çizgilere dolmayanı yok. (gizlinot: ya da henüz ben bulamadım) şimdilik çözümüm biraz pudrayla sabitlemeye çalışıp hala dolanları ara ara parmaklarımla dağıtmak.

  Yapısı inanılmaz yapışkan, mağazada denerken "nasıl olacak bu ya" falan diyorsunuz. Asla sabitlenmeyecekmiş gibi geliyor, evet asla sabitlenmiyor. Mesela bu kapatıcıyı sürüp üzerine pudra geçmeden dökülen farlarla makyaj yaparsanız her şey mahvolabilir. Üzerine gelebilecek her şeyi tutacak kadar yapışkan çünkü.

  Parmakla dağıtması zor, sünger ise ürünü içine hapsedebilir. En güzel sık kıllı bir fırçayla dağılıyor. Karıştırma fırçası gibi seyrek kıllı bir fırçayla da daha hafif bir görüntü için dağılır mı emin değilim. Denemek gerekir, ama seyrek kıllar bu ürünü hareket ettirmekte ve yerleştirmekte yetersiz kalabilir. Nascita 136 iyi iş görüyor, real techniques deluxe crease brush biraz güçsüz kalıyor.

  Üründen gerçekten çok az almak gerekiyor, toplu iğne başı kadar, öyle söyleyeyim. O minicik miktar bütün göz altını inanılmaz kapatıyor.

  Peki bu kadar çetrefilli görünen bu ürünü beğendim mi? Çok beğendim süslüler. O kadar beğendim ki, kuru göz altı görünümünden şikayetçi bütün süslüler gözü kapalı alsın diyorum. ışıl ışıl görünüyor. kuru göz altlılar bilir, asla o milia görüntüsünü vermiyor. Evet yapış yapış, evet çizgilere doluyor. Ama çok güzel kapatıyor, aşırı nemli görünüyor. Fit me nispeten nemli diyebileceğim bir ürünken bu fit me'den daha nemli ve daha kapatıcı.

  Renk olarak c2 aldım ben, make up revolution'un fast base stick fondöteninde f1 kullanmama rağmen kapatıcıda c1 açık kaldı. Kıyaslamak isteyenler için beaulis'te 132 numarayı, fit me'de 15 numarayı, catrice'lerin tamamında 010 numarayı, missha perfect cover bb'de 21 numarayı kullanıyorum. indirimsiz 39-40 lira civarında. Ben indirimde 27.5 liraya aldım. Sonuç olarak; alın aldırın.

  5 aralık 08:45 5 aralık 11:52

  8. Yapısı öyle yapış yapış ki bir halta yaramaz hissi uyandırıyor.

  İlk kullanımlarda da öyle oluyor. sürmesine, dağıtmasına alışmak lazım. Sonrası şahane bir ürün. Kapatıcılığı güzel, ağırlık yapmıyor, bende ilk başta çok kuru gibi duruyor bir süre sonra iyice oturuyor, tenimle bütünleşiyor.

  Ucunun tüp formunda olması fırçalı ürünlere kıyasla daha hijyenik geliyor.

  2 aralık 17:59

  7. buna tek kelimeyle bayıldım. yağmur Vardar’ın son videosunda görüp merak etmiştim. o dönem indirim olduğu İçin benim rengim olan c2 rengi maalesef hiç kalmamıştı. indirimsiz olarak stoklara girince bugün alabildim. denediğim gün kullanmıştım. o gün de muazzam bir his vermişti bana. nemli. bu kapatıcı İçin diyebileceğim en doğru şey bu. normalde bu kadar yoğun kapatıcılardan bu kadar nemlilik beklemem. benim göz altlarım aşrı mor değil. hafif çizgilenme var. bu ürünle kırışıklıklarıma dolmayan aydınlık bir göz altı elde ediyorum. ayrıca bugün bu ürünü ben bir iki kırmızı sivilcemsi kabarıklığa da sürdüm. çok iyi kapatıyor bence. yüzünde aşırı derin sivilce izi varsa yeterli olmayabilir ama hafif kusurları mükemmel kapatır. 

  ben üstünü sabitlemeden kullandım. bir sonraki kullanımımda hafif transparan bir pudra ile sabitleyerek kullanım ekleme yaparım buraya. 

  2 kasım 19:45


  6. bunu alın arkadaşlar, kesin bilgi.

  birincisi feci ciddi bir uyku sorunum vardır, gerçekten çok az uyurum. enteresan biçimde kokain bağımlısı gibi görünmüyorum ama kendiliğinden aydınlık göz çevresi bana uzak bir hayal. değişik bir renk diyelim, kahve değil de kızıla çalan. ne saçma... ikincisi son 32 yıldır sürekli ama sürekli gülüyorum, sinirlenince bile bi gülme geliyor bana, bi de üstüne inanılmaz mimikliyim ve bundan muzdaribim, bu bağlamda hem yaştan hem de sürekli hareket eden gözlerimden tahmin edileceği üzere bir miktar çizgilerim var. ha bir de üçüncü madde var, göz çevrem bildiğiniz kurudur. o kadar kurudur ki, kış mevsiminde o kuruluk egzamaya dönüşür. gerçi şu an düşündüm de yine iyi yani üç beş çizgi, bu kadar etmene fay hatlarımın olması lazımdı. bu concealer baya iyi, aslında çok kıvamlı hatta yapışkan böyle bir tuhaf ama enteresan biçimde o kırışıkların hiçbirine dolmuyor. ki epeydir ilk defa bu kadar kıvamlı bir şey sürdüm yüzüme, normalde katı gibi gelen şeylerin hepsinden uzak dururum. bildiğin aydınlatıyor da. bir yere kıpırdadığı da yok, saatlerce sürüldüğü gibi duruyor yerinde. pudalı bir bitişi yok, zaten pudra ve pudralı bitişler benim pek hoşlandığım kişiler değiller. son 4 tecrübem, shiseido perfecting stick concealer, age rewind, fit me ve true matchdi, yeminle dördünden de daha iyi. gerçi ben age rewind ve fit me'den nefret etmiştim zaten, age rewind özellikle birkaç kullanımdan sonra çöpü boylamıştı.

  yalnız bu revolution pro'nun renk sınıflandırması bi tuhaf, daha ileri numaralar daha önceki numaralardan açık olabiliyor. atlaya zıplaya mı yapmışlar anlamadım, fondötende de öyleydi. o yüzden bu koyu geldi, bir açığını alayım diye düşünmeyin, deneyin mutlaka.

  23 ekim 22:55 23 ekim 22:57

  5. nikkietutorials bi videosunda bahsetmişti bu üründen ne kadar sevdiği ne kadar kapatıcı olduğuyla ilgili. daha önce rossmanda gördüğümü hatırladığım için indirim bekleyip aldım ve gerçekten bayıldım. makeup revolution’un kapatıcısını kullanıyordum onu çok rahat bir şekilde geçti benim için arkadaşlarımı taciz ediyorum sürekli deneyin deneyin diye

  21 ekim 01:30

  4. Ben de sevgili görkito da gördüm şans vermek istedim,rossmann indiriminden epey indirimli c4 rengini satın aldım. Göz altlarımda aşırı bir morluk sorunu yok ancak , yaşa bağlı olarak çökük ve yorgun gözüküyor. Ben çok memnun kaldım, çizgilere dolmaması en esaslı önceliğim. göz kremi gibi sürülmesi de çok keyifli, hafif bir ıslaklık veriyor bu canlı görünüm sağlıyor. Herşey ne yazık ki bu kadar pahalıyken indirimden şans vermeye değer derim.

  20 ekim 17:18

  3. geçenlerde rossmann indirimden biraz cilt tonuma yakın olsun diye c5 rengini almıştım ancak bir ton koyu geldi. 

  yapısı çok güzel. küçük bir miktarı iki göze de yetiyor. kıvamlı ancak sürerken göz kremi sürüyormuşsunuz gibi bir hissi var. 

  kapatıcılığı bence orta. bilmiyorum ben tam rengimi alamadığım için mi öyle oldu ama yüksek kapatıcılığa sahip değil. gözaltı çok problemli olanlara yetmeyebilir. 

  duruşu şahane gerçekten, gözaltınızda ürün var gibi durmuyor. kuruma veya çizgilere dolma yapmıyor.

   ben pudrayla sabitlemeden kullandığımda gün sonuna doğru silinmeye başlamıştı ama alışkanlıktan ara ara gözaltıma dökülen şeyler varsa diye elim çok gidiyor. onun da etkisi vardır mutlaka. 

  ben elimdeki diğer kapatıcılarla karıştırarak kullanmaya devam etmeyi düşünüyorum. hem onların nemli görünmesini sağlayıp hem de bu ürünün kapatıcılığını artırırım diye düşünüyorum. 

  17 ekim 19:53


  2. görkem karman sayesinde keşfettiğim, çizgilere dolmayan, çok güzel kapatan, dayanıklı, beni memnun eden kapatıcı.

  10 ekim 00:01

  1. Revolution pro markası rossmann'da zaten satılıyordu ama daha büyük bir stand kurmuşlar ve daha fazla ürünü gelmiş.Bence çok güzel bir kapatıcı ambalajı nyx select cover up gibi tüpte ince bir ucu var ve 8.5 ml.ürünün nemli bir bitişi var hatta ıslak duruyor ama yerinden de oynamıyor.benim göz altlarım kurudur ama oynayan,oturmayan kapatıcıları hiç sevmiyorum ilk kez hem sürerken yapışır gibi oturan hem de bu kadar nemli bir kapatıcı gördüm.yakından bakıldığında bile göz altlarınızda bir ürün varmış gibi durmuyor.

  Kapatıcılığı hiç fena değil.normal satış fiyatı 38.90 ben indirimden 27.50 ye aldım.şimdilik çok sevdim

  25 ağustos 00:10 25 ağustos 00:11