yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (15)
  • medya (4)
  5

  10. Senelerdir her rengi içeren canlı renkli bir far paletim olsun istediğimden Ülkemize gelir gelmez aldığım bir palet oldu. Sarı, mavi, sondaki koyu renk ve 2 yeşil hariç geri kalan 13 rengi kullandım, henüz bunlara sıra gelmedi. Çok memnunum. Özellikle pembeleri ne zaman kullansam mutlaka iltifat alıyorum. Renklerin Tonlarını çok güzel ayarlamışlar. Neon değil ama yine de canlı duruyor. Tabii ben far bazsız hiçbir farımı uygulamıyorum, bazsız nasıl olur bilemiyorum. Bence renkli bir palet istiyorsanız hiç düşünmeyin. Fiyatı da 18 tane o güzellikte farlar içeren bir palete göre gayet iyi bence. medya ekliyorum. fakat en başta sözlüğe ekleme fikri olmadığından aklımda pek özenilmiş bir görüntü olmayabilir, yine de fikir olsun almak isteyenlere. 

  ilgili medya:
  1
  8 ocak 01:47

  4

  9. jefree star'ın jawbreaker paletine vurgunum çıktığından beri fakat türkiyeye getiren butik hesaplar 500 tl gibi bir fiyat verdikleri için (gizlinot: iyice saçmaladılar artık ürünün fiyatı bile 58 dolar) yurtdışına çıkan bir arkadaşım olursa düşünmeye karar verdim. nyx'in renkli far paleti ile revolution arasında kalmıştım ama yağmur vardar inceleme videosunda nyx'ten daha iyi olduğunu söylediği için bu paleti edindim. rossman indiriminde online'dan 27 tl'ye aldım. öncelikle şunu söylemeliyim, paketleme berbattı. sadece ince bir patpatlı poşete sarıp yollamışlar kenarları bile açıktı, ürün kayıyordu. kutu yoktu, kargo poşetinin içine atmışlar sadece o yüzden şansıma farlar kırık gelmedi. alacaksanız rossman online yerine mağazadan bakın derim. genel olarak 27 tl'ye f/p güzel diyebilirim. indirimsiz 55 tl asla değmez, asla. pembeler morlar, sarı ve turuncusu, alt sıradaki kiremit rengi güzel. tozutuyor tabi her drugstore farları gibi ama karışıyor en azından sıkıntı değil. ten rengi ve beyaz far koymaları da mantıklı olmuş. alt sıradaki en koyu kahve kiremit gibi olan renk karışmıyor ben zorlandım biraz. gelelim canımı sıkan farlara; iki yeşil tonu olan believer ve poison, mavi olan crusade insana sinir krizi geçirtir. her şeyle denedim. primer, primersız, kapatıcıyla, kapatıcı üstüne pudrayla, pudrasız, sade göz kapağı... şöyle bir sıkıntısı var, ürünü koyuyorsunuz çok güzel pigmentli off diyorsunuz sonra bir karıştırıyorsunuz uçuyor far. resmen yama yama oluyor karıştırınca. tekrar üstüne koyuyorsunuz tekrar karıştırıyorsunuz yine aynı, sonsuz döngü resmen. mavisiz yeşilsiz far paleti kullanacaksam niye bunu aldım ki amacı zaten renkli makyajlar çıkartmak. altına bunlardan geçip üstüne simli, sedefli renkli farlar uygulayınca anca güzel oluyor. bilmiyorum. nyx mi alsaydım diye düşünüyorum bazen. bir şekilde karıştırmadan kirpik dibime eyeliner gibi değerlendireceğim artık. gidip mağazada iyice inceleyin çünkü swatchlarda insan pigmentine tav oluyor, karıştırınca üzülüyor ama yeşil mavi benlik değil diyorsanız diğer renkler kullanılabilir.

  edit: fiyat düzenleme

  14 aralık 2019 22:04 14 aralık 2019 22:07

  4

  8. inanılmaz severek kullanıyorum. renkli far aşığı biri olarak aradığım her renk mevcut. yapıları yumuşak ve kolay dağılıyor. daha yeni aldım sayılır ama şimdiden hem defalarca kullandım hem de yapacağım makyajları düşünüp düşünüp heyecanlanıyorum.

  edit: o kadar çok kullandım ki jeffre star'ın jaw breaker paletini almaya cüret ettirdi beni. ama bir cimrilik (gizlinot: fakirlik o aslında) abidesi olduğum için revolution paletimle pan that palette 2020 yapayım diyorum. hem yıl içinde çıkan diğer renkli paletlere bakarım hem de, eğer başka bir palet beğenmezsem, yıl sonunda yeni yıl hediyesi olmuş olur.(gizlinot: win win)

  29 ağustos 2019 20:30 9 ocak 19:18


  7. Renkli farlar içeren bir paletim olmasını istiyordum uzun bir süredir, aklım nyx in ultimate shadow paletindeydi ancak o kadar parayı gözden çıkarmak istemedim bir öğrenci olarak, şu anki kozmetik fiyatları malum. Bunu indirimde yaklaşık 38 tl'ye aldım. Renkli makyaja yeni başlamış biri olarak çok beğendiğim bir palet oldu. Renkler birbiriyle rahatça karıştırılabiliyor ve rengini gün içerisinde iyi bir şekilde koruyor. Kendisiyle uzun bir süre aşk yaşayacağız gibi gözüküyor.

  25 ağustos 2019 22:03

  5

  6. Renkli far seviyorsanız bu paleti kesinlikle tavsiye ederim. Pigmentasyonu yüksek, kolay dağılıyor, çoğu renk arasında güzel bi geçiş yaratabiliyorsunuz. Yeşil ve mavileri beni çok heyecanlandırmıyor ama genel olarak çok güzel renkler.

  24 ağustos 2019 20:44

  5

  5. Rossmanda indirimde 38tlye aldığım içinde bir sürü güzel renk barındıran mat far paleti. Tek bulunması bile zor olan turuncu, sarı gibi renkleri var. Biraz fazla tozutuyor ama güzel renk veriyor,far bazı kullanmadan da uygulanabilir

  23 haziran 2019 15:58

  4. Bu renkleri sadece nyxte bulabildiğim ve nyxin refill tekli farları indirimde bile 20 lira civarı olduğu için benim de edindiğim palet. Kullandıkça performans açısından editleyeceğim.

  Edit. Renk vermesi çok iyi ama kalıcılığı mehh.

  ilgili medya:
  1
  7 haziran 2019 14:50 14 haziran 2019 12:20


  3. dün rossmanndan 38.5 liraya edindim. gökkuşağı temalı makyajların ideasına bayıldığımdan aldım aslında. bugün sarı, turuncu, alt sıradaki pembe ve morla bir makyaj yaptım. baz olarak nyc individual eyes paletteki bazı kullandım ve 9-10 saat dışarda olmama rağmen en ufak birikme yapmadı. wetn wild rose in the air yaptığından ötürü sinir oluyordum, bu yüzden fazlasıyla memnunum alışverişimden.

  15 nisan 2019 23:31

  2. renkli makyaj yapıyorsanız kesinlikle alın derim, sade makyaj yapanlar için biraz gereksiz olur. kalite olarak şahsen ben nyx in gökkuşağı paletinden daha çok beğendim. indirimsiz fiyatı belki abartı olabilir ama indirimli fiyatıyla kalitesine göre uygun gelen bir ürün.

  şimdi içerik yorumu. içinde iki tür paraben bulunuyor ama oranları az (en sondalar çünkü) ben gözde kullanmayı zararlı bulmuyorum (gizlinot: yani kendim kullanıyorum sonuçta bu paleti) ama yinede 10 saaatten uzun süre gözünüzde bulunmasın, iyi temizleyin ürünü. pudra olmasına rağmen talc içermiyor ve bu çok iyi bir şey. hem ürünün kalitesini arttırıyor hemde talc solunum yoluyla vücudumuza girerse zarar veren bir ürün, bulunmaması iyi.

  renklerinin hepsi aynı kalitede değil ama fiyatına göre bazılarının düşük kalitede olması hiç sorun değil çünkü geneli çok iyi renklerinin veriyor. bazen uğraşmak gerekiyor renkler için, kötü tarafı anca bu olabilir.

  10 mart 2019 21:32

  5

  1. Bugün itibari ile edindiğim palet. Fiyat performans oranı aşmış. Normalde 50 tl gibi bir fiyatı olan palet şimdi rossman mağazalarında 35 tl gibi bir indirimli fiyatı ile satışta. en son beğendiğim drugstore paleti soph x di fakat şuan yerini bu palet almış durumda. muhteşem pigmentasyon, uygun fiyat, şahane renkler. ilk çıktığında beni çok heyecanlandırmıştı. testerı denedikten sonra daha bir aşık oldum.

  ilgili medya:
  2
  2 şubat 2019 15:59