yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • medya (8)

  20. Öncelikle sadece rossmanlarda var sanırım. 

  Kardeşimde görüp fondötenini aldım (revolution pro foundation drops). 18 ml ufacık bir şey. Ama kullanmaya başlayınca farkettim ki baya uzun süre kullanacağım. 

  Bir kere çok akışkan ve yüzümde kolayca dağılıyor, bu yüzden toplam 5-6 damla tüm yüzüme dağılıyor ve yetiyor. Buğday tenliyim ve f3 rengini aldım, çok kullanırsam yüzüm bembeyaz oluyor ama dediğim gibi 5-6 damla kullanınca rengi çok güzel oturuyor, zaten o kadarı da yetiyor. 

  Yüzümde çok fazla leke yok o yüzden benim için kapatıcılığı oldukça iyi. 

  Yüzde kolay dağılıyor ve kalıp gibi durmuyor, neredeyse doğal bi görünümü var. 

  Bu arada kesinlikle sivilce yapmıyor, bir çok fondöten bende sivilce yaptığı için kullanamıyordum, bunu aldığımdan beri her gün kullanıyorum ve cildimde en ufak bir pürüz oluşturmadı. 

  Fiyatı da uygun bence, tamam küçücük şişe ama az kullanıyorsun zaten :)

  Ben çok sevdim, stoklamayı bile düşünüyorum. 

  1 şubat 22:02

  19. Rossman ' da görüp sırf meraktan küçük bir far paletini satın almıştım aylar önce , renk olarak canlı ve güzel renklere sahip , kalıcılık olarak sınıfta kalıyor resmen uçup gidiyor , başarısız

  ilgili medya:
  1
  10 eylül 2019 14:28

  18. Bir iki ürünü beğenilir,öne çıkar onun dışında çok tutacağını sanmıyorum.Benzeri çok marka var.Her gelen gidiyor,masallah dediğimiz 3 gün yaşamıyor zaten.Bence sonu catrice,elf,gosh,sleek gibi olacak bizde böyle güçlü ekonomi varken

  2 nisan 2019 15:55


  17. ürünleri kartondan uyduruk bir stand üzerinde sattıkları için bana japon pazarından makyaj malzemesi alıyorum gibi gelmişti. istanbul forum'daki rossman mağazasında testerlar ve diğer ürünler karışmış, baya talan edilmişti.

  2 nisan 2019 15:49

  16. paletleri şöyle güzel fondötenleri böyle güzel diye youtuber'lar tarafından anlatılmaya başlandığından beri rossman'lara bakıyorum ama standından çekirge sürüsü geçmiş gibi. en azından ankara'da durum böyle ve asla yeni ürün getirilmediğini görüyorum haftalardır. rossman madem markayı getirdi niye arkasında durmuyor? online satış olmadığına ve standlarında da bulunamadığına göre türkiye pazarından çıkma olasılığı yüksek görünüyor. umarım öyle olmaz.

  2 nisan 2019 15:32

  15. Ülkemize rossmann aracılığıyla giriş yapmış marka. Bu markanın fondötenini ve far paletini satın aldım. Far paletinde sıkıntı yok ama fondöten tam bir hayal kırıklığı. Renk tam uymamıştı ona rağmen denemek için aldım. Bende ufak ufak sivilcelenmeye sebep oldu. Ayrıca bence fondöten çok kuru olduğu için ciltte kendini belli ediyor . Yüzümde duruşunu sevemedim.

  2 mart 2019 11:08

  14. foundation drops'unu rossman'dan alıp kullanmaya başladığım marka. çok ince bir yapısı var, oldukça hafif hissettiriyor. yanaklarım kuru olduğu için mutlaka nemlendiriciyle uyguluyorum ve bu şekilde cakey durmuyor, nemlendirici uygulamadığımda biraz belli olabiliyor fakat yağlı ciltlerde muhtemelen daha iyi görünecektir. kapatıcılığını 'hafif' olarak tanımlayabilirim, tam kapatıcılık istiyorsam sorunlu bölgelerde sivilcelerin üstüne hafif kapatıcı sürüyorum. ki zaten benim fondötende aradığım şey cilt tonumu eşitlemesiydi, bu yüzden çok mutluyum bu fondöteni bulduğum için. gramajı epey az, tek problemi bu. aplikatörü de sevdim, damlalık şeklinde olması kullanımı kolaylaştırıyor. henüz 2 kez kullandım ama bende sivilce yapmadı. uzun vadede yaparsa editlerim. doların uçtuğu bu devirde uygun sayılabilecek fiyatlı günlük fondöten arayan varsa gidip denesin, beğenirse de kapsın diyor ve gidiyorum.

  1 mart 2019 18:14 1 mart 2019 18:16


  13. (bkz: Revolution Pro Foundation Drops)'larından oldukça memnunum.

  Karma ciltte neredeyse hiç parlama yapmıyor.ince yapısına rağmen kapatıcılığı da fena değil. (Güzelce nemlendirip elle yüzüme sürüp üstünden ıslak süngerle geçiyorum.Sonuç çok doğal oluyor.) Renk skalası da hayli geniş. F1 rengi nötr açık tenliler için ideal. İndirimsiz 40 TL'ye Rossmandan satın alınabilir.

  22 şubat 2019 21:37

  12. Foundation dropsları o kadar incecik yapılı ve kapatıcı ki gerçekten işte bu sefer hayatımın fondotenini buldum diyorum. Drug store ürünü olup bu kadar beğendiğim bir fondoten daha once olmadi. Getirenin elini ayagini opim. 

  22 şubat 2019 17:10

  11. Fondoteni pek övdüm ama far paletleri için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. 2 paletini aldım.. ikisi birden çöp. Eldeki pigmentleri efsane ama göze asla geçmiyor bu renkler özellikle ışıltılı renkler.. parmaklarımla uygulamama rağmen farlar kesinlikle çöp.. üzdün beni revolution pro..

  9 şubat 2019 22:43