yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  water, propanediol, niacinamide, zinc pca, glycerin, butylene glycol, xanthan gum, sodium benzoate, potassium sorbate, disodium edta

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • oylar (19)
  • medya (3)
  5

  23. Kesinlikle tavsiye ediyorum, son zamanlarda yanak kızarıklıklarım yine artmıştı bir kaç farklı denediğim üründen dolayı sanırım. Şimdi 3 gündür bunu kullanıyorum ve yanak kızarıklığımı cidden azaltıp cildimi aydınlattı, her gün asansör aynasında 0 makyaj kontrol ettim yüzümü afsgahaha. gözenekler konusunda henüz erken ona çok dikkat etmedim ama umudum yüksek. Cildim beyaz ve hassas, karma. 

  The ordinary markasının orjinalini türkiyede bulamam diye bu markayı tercih ettim çünkü aldığım başka marka bir şeye yaramadı. Revolution bu konuda en muadil olan bence araştırdığım kadarıyla. Şu an indirimde kesinlikle şans verin. Watsons mağazasında 20 tllik alışverişe 49.90 şu an. 

  6 kasım 01:54

  3

  22. bu ürünün büyük boyunu satın aldım ve bu 2.niacinamide ürünüm. süslüler, eğer siyah nokta probleminiz için bu ürünü alacaksanız almayın lütfen. benim burnumdaki tek tük olan siyah noktalara bir çare olamadı maalesef. aydınlık sağlıyor bu doğru. yağlanmayı kontrol altına alıyor mu mmm 7/10 diyebilirim. karma cildimde öğlen kullanıp çıktığımda akşam 6 7 gibi yine yağlanma oluyor maalesef. indirimde denenebileceğini düşünüyorum ama mucize beklemeyin.

  16 ekim 18:14

  21. kullanalı 1 hafta olacak sanırım bu ürünü. ben sürekli olarak kistik aknelerle mücadele içindeyim ki bunları geçirmek çok zordur. kullandığımdan beri yeni çıkan küçük sivilcemi ama deri altından sivilcenin etrafı ceviz büyüklüğü kadar morarmış duruyordu öyle bir sivilceydi. şu an sivilce minicik kaldı. ve lekesi de görünmüyor gibi valla çok şaşırdım çünkü iyi bir şey çıkacak diye beklemiyordum. gözenekler ve siyah noktalar için bir şey söyleyemiyorum erken çünkü. kıvamı koyu gibi duruyor ama yüze dağıtmaya başlayınca su gibi oluyor. leke ve sivilce için etkili ürün kullanmıyorum bu üründen başka o yüzden yüzümdeki diğer lekeler için de etkisini görünce ayrıyeten girdiye yazacağım

  16 ekim 01:32 16 ekim 01:33


  5

  20. AŞKIMSIN!! Bu kadar harika bir şey olamaz ya. Akşamları gül suyuyla toniklenen cildime (karma cilt tipim var) uyguluyorum. Bunu kullandığım dönemlerde sivilce çıkarmadım. Normalde de sivilcem pek çıkmaz sadece regl dönemlerinde belirli yerlerde çıkardı artık onlar da çıkmıyor. Cildimde sivilce izleri vs yok. Ama olan kişilere bunu ve arbutini düzenli olarak kullanmasını tavsiye ederim. Tekrar tekrar alacağım. Bayılarak kullanıyorum. Kullandığım dönemdeki cildimde meydana gelen değişimler; 

  cildimi gerçekten yumuşacık yaptı. öyle ki, cildimde sivilce bulunmayan yerler adeta bebek poposu yumuşaklığında oldu.

  benim için en önemlisi reglken bile sivilce çıkartmamaktı ve cilt bariyerimi iyileştirmekti ki vaadini de gerçekleştirdi.

  ilgili medya:
  1
  26 eylül 15:48 28 eylül 01:00

  5

  19. Daha önce svr'nin %5 lik niasinamid +hyaluran serumunu kullanıyordum bitmeye yakın bu serumu alıp denemek istedim. Öncelikle çok memnun kaldım. Svr serumun yapısı çok kolay emilen daha hafif bir yapıda; bu ise daha yoğun ve daha yapış yapış hissi verse de 1 dakikada filan ciltle bütünleşiyor. Svr ye göre daha etkili olduğunu gözlemledim; siyah nokta ve sebum üretimimi güzel baskıladı. Niasinamid serum denemek isteyenler için güzel bir seçenek. Biterse tekrar alacağım. Hatırlatma; Niasinamidli serumların C vitaminli ürünlerle birlikte aynı kürde kullanılmaması gerekiyor.

  22 eylül 10:15

  3

  18. daha çok anlık etkileri olduğunu düşündüğüm, bütün yaz her gece kullandığım ve 2 şişe bitirdiğim serum. sürüldüğü an yumuşaklık ve nem veriyor. bu nedenle kullanmaya başladığım ilk günlerde bayılmıştım kendisine. ama sonradan tüm etkisinin bundan ibaret olduğunu anladım.

  yağ dengeleme adına sadece sabah kullanıldıysa işe yaradığını gözlemledim. çünkü her ne kadar antioksidan amacı için almış olsam da verdiği nem güneş kreminin altında yeterli olmadığı için dışarı çıkacağım günler sabah kullanmadım, sadece evde kaldığım günlerde kullandım mavi ışıktan falan korur diye. onun dışında geceden uyguladıysam hiçbir şekilde önlemedi bu sıcaklarda yağlanmayı, ama evdeyken gün boyunca cildimin daha yumuşak ve dengeli olduğunu gözlemledim.

  gözenek konusunda da ne kısa vadede ne uzun vadede gözle görülür bir fark yarattığını düşünmüyorum. kızarıklıklarda da keza öyle.

  ama niacinamide'in kendi anti-aging ve antioksidan özelliği ve içeriğinin minimal oluşu hatrına kullanılabilecek bir ürün bence. açıkçası doa kozmetiğin berbat niacinamide serumundan sonra kullandığım 2. niacinamide ürünü bu ve onu gördükten sonra rahatlıkla söyleyebilirim ki hem yapısıyla hem anlık da olsa etkisiyle kesinlikle kötü bir ürün değil.(gizlinot: öbürünün gerçekten niacinamide içerdiğini bile sorgulamıştım çünkü.) ancak, kızarıklık ve gözenek konusundaki başarısızlığı ve fiyatının hiç de uygun olmaması nedeniyle kendisine puanım 3/5.

  11 eylül 14:55

  17. 2 haftadır kullanmakta olduğum sivilce ve leke giderici özellikli serum. şu an tam etkisini anlamadım, sabahları kalktığımda yine yağlı bir ciltle uyanıyorum fakat bir miktar sebumu düzenlemiş olabilir. yalnız cildi berrak gösterdiği düşüncesindeyim gerçekten. bunlar dışında bu serumu kullandığım günlerin ertesi günü cildime makyaj oturmuyor sanırım. çok ilginç.

  12 haziran 20:51


  2

  16. öncelikle bunu ilk 10 gün sürdüğümde hiçbir sıkıntı yoktu oh oh dedim.10 gün sonra kızarıklık yapmaya başladı ,lekelerde ise asla aman aman süper etkili değil ,gözeneklere ve siyah noktalara da etkisi ancak %25. Zaten bir sivilce lekesi vardı onda denedim özellikle ama asla hafiflemedi.üstelik yeniydi sivilce lekesi.Burada formülasyonlar devreye giriyor yani ordinary'nin ki gibi değil ve muadili olamaz bence. Btlyn glycol mevcut içerik listesinde,akne yapabilir.içerik az yalın ama yetersiz bence.ek olarak cildimi kuruttu. Belki yağlı ve karma ciltlere daha uygun. Ama üstünde tüm cilt tipleri için yazıyordu.

  ilgili medya:
  1
  2 haziran 14:51

  15. ben bunu indirimde 60 tlye almıştım çok mutlu olarak.Çünkü baya bir indirime denk gelmişti.Sebum dengelemesi ve nemlendirmesi konusunda başka bir beklentim yoktu açıkçası.Çünkü sabah pasparlak yüzle uyanıyordum ve çıkan sivilcelerimin sebebi yağlılıktı.

  ama nedense bu ürünü beğenemedim beklentimi tam karşılamadı gibi.Yüzde 70 civarını kullanmışım.

  Yüzüme sürünce hemen emilmedi ve yapış bir his bıraktı gibi.Sonra da böyle kalıp gibi hissettim yüzümde.

  Bundan önce misecenın yüzde onluğunu kullanmıştım bence o bundan daha başarılı ve indirimde fiyatı daha uygun.Sıradaki hedefim Tiam marka olanı almak zengin olursam.

  Revolutiona karşı bu sebebten nötrüm indirmde denk gelirseniz alabilirsiniz bence denemek için

  28 mayıs 13:55

  4

  14. Cruelty free ve vegan olan bu markanın Friends serisi makyaj ürünlerine ve birkaç kozmetik ürününe şans vermiştim, çok memnun kalmıştım. Cilt bakım ürününe de şans vermek istedim. İlk izlenimlerim şöyle:

  Cildimde gözle görülür bir etkisi var. Cildimi yumuşattı ve kırmızı lekelerin rengi açılmaya başladı. Cildimde ne çok kahverengi sivilce lekesi varmış, bu ürünü kullanmaya başlayınca cilt kızarıklığım azaldığı için fark ettim. O lekelelere çaresi olur mu bilmiyorum, şişe bittiğinde editlerim. (25.05.2021'de yazıldı)

  25 mayıs 17:33 25 mayıs 17:35