yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • oylar (36)
  • medya (5)

  37. daha önceleri kullanmıştım bir ürünü. olumlu ya da olumsuz bir etkisi var mıydı net söyleyemiyordum çünkü çok fazla ürün kullanıyordum. uzun süredir cilt bakımım gece yatarken nemlendirici ve gündüz güneş kremi şeklindeydi.

  iki gündür bu ürünü tekrar kullanmaya başladım. benim star ışığımı yansıtan yüzümden mat bir cilde geçiş yaptım. yağlı ciltlilerin kurtarıcısı bir tatlış kendisi. yaşasın niacinamide.

  13 haziran 09:36

  1

  36. Bütün şişeyi bitirdim. İlginç şekilde hiç bir etkisini göremediğim bir serum oldu benim için. Yağlanmayı kontrol altına almadı, gözeneklerim üzerinde bir etkisi olmadı. Negatif bi etkiside olmadı. Yani bir şişe su bitirmişim gibi bir durumdayım. İtfer niacinamid seruma geri döndüm, onun niacinamid oranı revolutiondan daha az, revolution %10 itfer %5 oranında. Bir daha almayı düşünmüyorum, cildime artı veya eksi herhangi bir etkisi olmadı.

  12 kasım 2023 00:49

  4

  35. Bu muhteşem bir şey ya muhteşemmmm. En beğendiğim niacinamide serum bu oldu. Baya methedilen ürünleri de denedim ama bunun gibisi yok. Sadeve köpürme problemi yaşıyorum bazen sürdüğümde. Sivilce çıkarmıyorum artık çıkan sivilcelerim de hemen sönüyor zaten. Mutlaka şans verin 

  11 temmuz 2023 01:40


  34. Ürünü uzun süre kullanmaya çalıştım. Fakat bende sivilceye sebep oldu. Her türlü şekilde denedim olmadı.cildim niacinamide ile anlaşamıyor. Ne sivilce çıkmamasına ne renk eşitliğine ne de leke geçirmeye bir etkisi olmadı. ürün ziyan olmasın diye banyo sonrası biraz koyuluk olduğu için koltukaltıma kullanıyorum.o bölgede sivilce ve iritasyona, öyle bir renk açılmasına da sebep olmadı. Doğru mudur bilmiyorum.denemeden önce araştırın isterseniz.

  22 mart 2023 21:59

  4

  33. bu ürün beni güvende hissettiriyor. Eylül ekim gibi watsons indiriminden 60 ml serumu 130 TL'ye almıştım. (gizlinot: Tam emin olamadım şimdi ama 160'ı gecmedigine eminim ) O zamandan beri bazen düzenli bazen düzensiz kullandım. Yaklaşık iki üç haftadır da sabah akşam sürüyorum. Etkilerine gelirsem

  İlk olarak yapısı su gibi olan serumları bilirsiniz bunun yapısı asla su gibi değil, esans gibi. Bu sebeple hem dağıtması kolay hem de cilde nem veriyor. Bariyer onarıcı özelliği olduğu için de kırmızı sivilce lekelerine çok iyi geliyor. Nemli cilde sürerseniz emilimi ve dağıtması daha da kolay oluyor. Ben altına chamos centella tonik geçiyorum. Gözeneklere iyi geliyor, siyah noktalara pek bir etkisini göremedim. Bitince tekrar alacağım.

  22 mart 2023 02:57

  5

  32. bence bu ürünü yorumlamak için en az yarısına kadar ve düzenli kullanmak gerekiyor çünkü kullanmaya başladığım zaman bende sivilce yapmıştı ama inatla kullanmaya devam ettiğimde sivilcelerin geçtiğini gördüm. cildimin bir alışma süresi oldu, o süreden sonraki etkileri muazzam.

  bendeki etkilerine gelecek olursak, hassas ve karma cildimi sakinleştirmesi, kızarıklığı alması, yağ dengesi sağlaması, cilt tonumu düzenlemesi ve cilt dokusunda gözle görülür bir pürüzsüzleştirme etkisi oldu. her gün sabah-akşam ve her mevsim kullanıma uygun bir serum. (gizlinot: en çok verimi kuru cilde uygulayarak aldım onu da eklemiş olayım) Üstelik hiç bir yan etkisini görmedim. ek olarak cildimi irite eden, cildime ağır gelen kremlerin etkisini azaltmak amacı ile çokça kullandım. Mermer gibi yaptı cildimi. Yarısındayım ama şimdiden yedekledim. The ordinary alacaktım vazgeçtim, o kadar diyeyim.

  17 mart 2023 01:08

  5

  31. Diğer ritüellerle birlikte kullanılırsa başarılı ancak tek başına yetersiz. Müthiş farklar yok. Kıvamlı ve nemlendirmesi iyi. Çok indirimden almıştım siz de öyle alırsanız iyi olur. Gece kullanıyorum. Gündüz yumuşak uyanuyorum.

  11 ocak 2023 23:43


  30. Tek sevdiğim niacinamide serum diyebilirim.

  60 ml, 30 ml alıp alıp kullanıyorum. Cildim karma alın,burun ve yanak bölgem yağlıydı bu durumu dengeledi. Gözeneklerim küçüldü çok memnunum. Mesela sivilcem mi var? Sür gece sabaha iner o kadar seviyorum.

  Yalnız son 30 ml serumum sonlarında aşırı yoğunluk beni rahatsız etti cildimde de karışıntı oldu bozulmuş gibi geldi.

  Ayrıca uzun süre yada yüksek miktarda niacinamide kullanımı cildin altında birikme yapıyor sivilce olarak geri dönüş sağlıyor diye duydum doğru mu bilmiyorum. %10 büyük oran kullandığımız kremlerin birçoğunda niacinamide var dikkatli olmak gerek.

  Ben bir süre ara vercem okuduğunuz için teşekkürler

  6 kasım 2022 00:13

  4

  29. Watsons kasa arkası indirimlerde denk gelince denemek için 100 liraya aldığım serum. Merak içerisindeyim. Bu tür içeriklerin ne anlama geldiğini, ne işe yaradığını da asla bilmem ve anlamam. Dolayısıyla akşam cilt temizliği yapıp tonikledikten sonra cildime 3 damla yedirdim. Yapısı su gibi oldukça sıvı ama cilde yedirirken gayet kolay. Ayrıca benim açımdan kokusuz olması çok iç rahatlatıcı. Herkesin de dediği gibi vegan ve cf olması büyük avantaj. Hayatımdaki ilk serumum umarım faydasını görürüm güncellerim.

  Güncelleme editi: Cilt aydınlatma desen var, lekeleri hafifletme desen var, gözeneklerinde toparlama aşamasında gibi şimdi. Kullanalı 10 gün kadar olacak. Reglime az bir zaman var ve buna rağmen cildim gayet duru ve aydınlık görünüyorsa bu serumun etkisi olduğuna inanıyorum. Ben kapatıcı pek kullanmam, yalnızca iz, leke, kızarıklıklara kullanırdım. Bu hafta neredeyse hiç kullanmadım diyebilirim. Çünkü kullandığım bölgeler pırıl pırıldı.

  Ben gece yatmadan önce kullanmayı tercih ediyorum. Temizlediğim ve toniklediğim cildin üstüne ellerimle tampon yaparak kullanıyorum. Birkaç dakika sonra da nemlendirici uyguluyorum. Hepsi bu kadar. Tavsiyemdir, bitince tekrar alabilirim.

  26 ekim 2022 21:23 4 kasım 2022 22:43

  5

  28. Bir önceki indirim döneminde sırf merak ettiğim için alıp stokta beklettim. Elimdeki serum bitince sonunda kendisine sıra geldi ve bir süredir kullanıyorum. Bendekinin miktarı 60 ml, çok uygun bir fiyata almıştım.

  Cildim yağlı, siyah nokta, leke ve sivilce problemim yok. Serumun yapısı hoşuma gitti, cildim yağlı olmasına rağmen hiç ağır gelmedi, hemen emilip geride rahatsız edici bir his bırakmıyor. Ayrıca bir irritasyon da yaratmadı. Kullanmaya başladığım günden beri daha aydınlık, parlak bir cildim oldu. Cilt tonumu eşitledi ve gözenek görünümüne de çok iyi geldi. Ayrıca cildimin daha sıkı olduğunu fark ettim ve cildimdeki bu etkiler diğer insanlar tarafından da fark edildi. Yağlanmaya bir etkisi olmadı ama bunu beklemiyordum zaten çünkü hiçbir ürün benim cildimin yağlanmasını engelleyemez lol.

  Niacinamide benim cildime çok çok iyi geldi ve cildim bu serum ile çok iyi anlaştı. Bu ürünün kesinlikle cildinizde güzel etki yaratacağından emin olabilirsiniz. Bundan sonra rutinimde mutlaka bu içeriğe yer vereceğim. Bu serumu severek kullanıyorum ve bittiğinde tekrar alabilirim. Ben sabah rutinimde nemlendiricimden önce kullanıyorum ve aynada yüzüme bakarken mutlu oluyorum.

  17 ekim 2022 01:01