yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (79)
  • oylar (17)
  • medya (1)

  79. birkaç gündür kullandığım saç uzatma, dökülme karşıtı etkili şampuandır. at kuyruğu bitkisi özü içerir ve saçı güçlendireceğini iddia eder. bioxcin ve organix gibi markaların da bu tarz ürünlerini kullandım ve şimdi yorum yapabilirim.

  öncelikle 4-5 gündür kullanıyorum. kokusu erkek parfümü gibi, hoş bir kokusu var ancak saçta kalmıyor. duruladığınız an gidiyor. 

  ambalajının kapağı su şişesi gibi döndürülebilen tarzda ve bana soracak olursanız aşırı kullanışsız. ben saçımı bazen lavaboda yıkıyorum ve acelem oluyor, o sırada kapak döndürmekle uğraşamam. o yüzden bunu bir eksi olarak görüyorum.

  gelelim etkilerine. saçtan kolayca durulanıyor ve benim saçımı inanılmaz derecede ipeksi, yumuşacık yaptı. saçıma şekil verirken saçım genelde çok dolaşır ve mutlaka yumuşatıcı bir ürün kullanırım. ıslakken bile dolaşmadı bu şampuan sayesinde. çok şaşırdım bu yüzden.

  saçımda şimdilik dökülmeyi engelleme gibi bir şey göremedim çünkü yeni başladım. bunu ileriki zamanlarda güncellerim. ayrıca saçımdaki boyayı da akıtmadı.

  yalnız saçımın daha önce hiç bu kadar çabuk yağlandığını görmemiştim. inanılmaz çabuk yağlandı ve yoğun bir yağlılıktan bahsediyorum. az önce aynaya baktığımda şaşırdım hatta. saçlarımı çok çabuk ağırlaştırdı diyebilirim. bioxcin veya organix'te böyle bir sorun yaşamamıştım. ayrıca kepeklenmeye neden oldu. ikinci yıkamadan itibaren saç derim pullandı. ama yoğun bir pullanma söz konusu değil.

  uzatma konusunda hayallerim büyük. eğer gerçekten saçımı uzatırsa ve dökülmesine engel olursa dönüşümlü sık sık kullanacağım demektir. bu etkileri gözlemlersem girdiyi güncellerim. şimdilik yağlanma dışında şampuandan memnunum.

  6 aralık 22:54 6 aralık 22:57

  78. Hicbir vaadini yerine getirmeyen, tamamen çöp bir şampuan denemeye bile degmez

  26 ekim 01:43

  2

  77. Saçımı katur kutur eden başta dökülmemi engellediği için göz yumduğum şampuan. Sonralarıysa dökülmeye etkisi kayboldu. Israrla kullanmaya devam ettim(gizlinot: O kadar para verdik boşa gitmesin) kısa bir süre sonra(gizlinot: Skt si geçmemişken ve kapağı açılalı 3-4 ay olmuşken) iğrenç kokmaya başlamasıyla lanet edip çöpe attım. Kısacası param çöpe gitti bir daha asla almam. Kremi de hiçbir işe yaramıyor. 

  22 ekim 00:41


  4

  76. Dört aydır kullanıyorum. İlk şişe bittiğinde yana yakıla yenisini aramıştım. Saçımı açıcıyla yaktığım için sağlıklı bir saçım yok bolca dökülüyordu falan, neyse ilk şişe de her şey mükemmel saçım çok çok az dökülüyor hızlı uzadı bu şampuan mucize diyerek ikinciyi de aldım. Şimdi kullanıyorum ama o etkiyi alamıyorum tekrar saçım deli gibi dökülüyor yine, tabi yaz boyunca bolca şehir değiştirdim her iklimin suyunu tattı saçlarım bununda muhakkak etkisi vardır 

  21 ekim 21:24

  5

  75. saç uzattığına inandığım şampuan. bir kaç yıl önce belimde olan saçlarımı kuaför hatası yüzünden küt kestirmek zorunda kaldım. tesadüfen de bu şampuan evde vardı, kullanmaya başladım. 1 sene içinde saçlarım omuz hizamı geçti. daha sonra bu şampuanı saçlarını kısa kestiren ve pişman olan kuzenime ve saçlarını oryalden yakan arkadaşımda tavsiye ettim. kullanmaya başladılar ve acaip iyi geldiğini söylediler. sonra ben saçlarımı platine boyattım ve saçlarıma zarar vermediğini düşündüm temiz içerikli şampuana geçtim. bu sürede saçımın uzaması resmen durdu ama revoxa dönmek istemedim içeriğinden dolayı. daha sonra saçını kısa kestiren kuzenimin saçlarının benimkinin iki katında uzadığını görünce tekrar kulanmaya başladım. yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve herkes saçların uzamış diyor. saçlarıma iyi geliyor mu bilmiyorum ama kötü gelmedği kesin. yağlanmayı da geciktiriyor. ama dediğim gibi içerik takıntısı olanlar için uygun olduğunu düşünmüyorum. fazlaca kimyasal gibi görünüyor.

  18 ekim 14:26 18 ekim 14:27

  74. Dax supergro ile beraber kullanıldığında efsane saç uzatan şampuan kullandığım süre boyunca sürekli dibimi boyamak zorunda kaldım o kadar hızlı uzatıyordu

   Lakin bir süre sonra saç döküyor ben bu yüzden kullanmayı bıraktım 

  8 eylül 19:22 22 eylül 04:15

  5

  73. Gratis indiriminde denk gelip almışken iki tane alayım ya dediğim harika şampuan. 5 aydır kullanıyorum gerçekten çok memnunum. Cansız saçlarımı dolgunlaştırdı, uzattı ve bu şampuandan mıdır bilmem bir sürü minik saçlar çıktı. Ayrıca çok bereketli kendisi, her gün duşa girmeme rağmen üç buçuk ayda bitirdim birini. Şampuanı almışken saç kremini de almanızı öneririm, ilk ay kullanırken saçlarımı acayip karıştırıyordu çok zor tarıyordum.

  Bu arada mucizevi bir şekilde uzamasını beklemeyin. Benim saçlarım çok fazla işlem görüp yıprandığından dolayı olması gerektiği gibi uzamıyordu. Şuan olması gerektiğinden bir tık daha hızlı uzuyor. Bittikçe alırım ben bundan.

  29 ağustos 21:59


  4

  72. 6-7 aydan fazladir restorex kullanıyorum. Değişiklik olması amacıyla bunu satin aldim. Kokusu güzel ürün bereketli. Saç diplerimde soyulma yaptı ilk bikaç kullanımda. Yani böyle kepek gibi tam da değil. Ama sonra geçti. Uzatmasına gelirsek bence uzatıyor. Ama öyle woow saçım 1 ayda 10 cm uzadı gibi bir şey değil. Benim saçlarım çok yavaş uzar. Bu şampuanla normal insan uzaması kadar uzadığını düşünüyorum. Bikaç defa restorexle dönüşümlü de kullandım bi sıkıntı olmadı. Biterse tekrar alirim. 

  25 ağustos 13:45

  1

  71. çok zayıf ve cansız saçlarım için biotin+keratin formüllüsüne bir şans vermek istedim. bir kaç haftadır saçlarımda yoğun bir dökülme vardı. ilk kullanımda saçlarımdaki dökülmede bir artış gördüm ama emin olamadım. Kullandıkça şüphelerim daha da arttı. 5.kullanımda dedim ki yok ben başka bir şey kullanıcam bu kadar saç dökülmesi normal değil. çok sevdiğim naturway sarımsak özlü şampuanla yıkadım ve sonuç doğru;deli gibi saç döküyor. daha sonra ev halkına sorduğumda da benim kafamda da yara yaptı şeklinde tepkiler aldım. ben yaklaşık 3 hafta kullandım uzun vaadede olacakları bilmiyorum şahsen ben riske giremedim,beni korkuttu.

  12 ağustos 18:12 12 ağustos 23:35

  70. bu markanın sahibi annemin arkadaşı olduğu için ilk piyasaya sürüldüğünde bir koli hediye etmişti bize. yaklaşık 1 yıldan fazla kullandık ve inanılmaz uzatmıştı. dökülme problemi zaten yaşamadığım için bir etkisini gözlemleyemedim ayrıca olan saçımı da dökmedi. o zamanlar sadece Migros'ta satılıyordu. Bitince de bi daha almadık ama şu an tekrar alıp kullanmak istiyorum.

  1 ağustos 22:03