yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (92)
  • oylar (25)
  • medya (1)

  92. ilk kullandığımda saç dökülmemi neredeyse tamamen durdurduğu için hayatımın şampuanı demiştim. çevremde saç dökülmesi problemi olan herkese önerdim. hepsi çok memnun kaldı. birkaç yıl aradan sonra yeniden artan saç dökülmem için kullandım ama aynı sonucu alamadım. bunu da pandemi döneminde güneş görmediğim için d vitamini eksikliğine bağlıyorum. strese bağlı saç dökülmesi için hala gözüm kapalı tavsiye ederim.

  25 haziran 00:29

  5

  91. hem onarım hem uzama için kullanmakta olduğum şampuan. ben kozmetik mağazasında çalışırken her indirimde stokları biterdi, stoklar yenilenir yenilenmez de kapış kapış giderdi daha sonra patronum da önerince deneyeyim dedim. öncelikle saçları çok güzel arındırıyor, yumuşak ve hafif yapıyor ki ben saçlarımı yaktıktan sonra kuru pişmaniyeye döndüğü için bu beni çok memnun etti. birçok ürünle beraber kullandığım için %100 kefil olamam ama saç diplerime masaj yaparak kullandım ve 4 ayın sonunda ciddi bir fark gördüm uzama hızı konusunda, ayrıca çok da sağlıklı gözüküyor saçlarım şu an. seviyorum seni revox.

  26 mayıs 19:37

  4

  90. 2 haftadır kullandığım iyi şampuan. saç bakım kremini yetersiz buldum ama şampuanı çok sevdim. 

  ilk 2-3 yıkamada saçlarımı biraz sertleştirdi, saç kremini de kullanmama rağmen sertti saçlarım. Zamanla o sertlik gitti. Ayrıca ben her yıkamadan sonra l'oreal elseve mucizevi yağ saç güzelleştirici kremi kullanıyorum, onu kullanmasam istediğim yumuşaklığı revox veremez. 

  inanılmaz dolgunlaştırdı saçlarımı. resmen saç tellerim kalınlaştı. saç dökülmesi zaten pek yoktu son dönemde, sanki tamamen durdu gibi geliyor bana. saçlarımı hızlı uzattığını düşünüyorum. 2 hafta önce boyamıştım hemen dibi geldi. 

  kokusunu da çok sevdim. şişe tasarımı kötü. verdiği temizlik hissi şahane. 

  ben kullanmaya devam edeceğim. çok kuru saçlarınız varsa tavsiye etmem. yağlı bir saça sahipseniz kesinlikle tavsiye ederim.

  mutlaka güzel bir bakım kremiyle beraber kullanın. elektriklenme olabiliyor çünkü saçlarda. Verdiği dolgunluk o kadar güzel ki kullanmaya devam etmem için çok yeterli bir sebep bu!

  21 mayıs 19:47 24 mayıs 16:04


  89. saç uzatması ve beslemesi vaadiyle aldığım ama nedense saç dökülmemi daha da artırdığı için yarısına bile gelmeden bıraktığım şampuandır kendisi

  19 mayıs 21:47 24 mayıs 18:49

  88. asla uzamayan saçlarımı 3-4 ay gibi bi sürede eski haline getiren şampuan. hatalı bir kesim sonucu çok pişman oldum ve bunu aldım. verdiğim süre saç kestirmemi göz önüne alarak yapılmıştır. kepek sorunumu da halletti. saç tellerim çok inceydi ve bi süre sonra saçımın daha gür ve kalın gözüktüğü konusunda yorumlar aldım. tek dezavantajı saça alışma süresinde saç biraz fazla dökülüyor. harika bir şampuandır. 9/10

  17 mayıs 02:10

  3

  87. bu şampuanı saçlarımı uzatmak istediğim için kullanmaya başladım. Bu arada saçlarım omuzlarımda ve ince telli. 6 haftadır kullanıyorum ama saçlarım çok kurudu. Kullanmaya başlamadan önce böyle bir problemim yoktu. Bu kuruluğa saç kremi de fayda etmiyor, hem duşta maske kullanıyorum hem de yağ karışımları kullanıyorum. Bu dönemde evde olduğum için sürekli maske, bakım vs uğraşıyorum ama normal düzenimde imkansız. Dökülme için henüz bir etkisi olmadı ama sanırım bunun için erken. Biraz daha kullanıp uzamaya etkisi olacak mı görmek istiyorum. Şimdilik bir daha almayı düşünmüyorum.

  13 nisan 21:05

  5

  86. Bir kutu kullandım ve bitirdim artık hakkında bir yorum yapabilirim sanırım. Gerçekten bu şampuan saç uzatıyor ve guclendiriyor bundan sonra sürekli dönüp kullanacağım şampuan olacak gibi. Saçlarım yağlı normalde ikinci günü kuru şampuanla zor atlatirdim ama bunu kullandığım süre boyunca iki gün rahatım üçüncü gün yıkıyorum saçımı. Sonuç olarak güzel. Şans verilmeli.

  3 nisan 12:48


  85. Saçları hızlı uzatan, ama boyalı, ince telli, dipleri yağlı uçları kuru saçlarımda yağlanmayı hızlandıran şampuan. Yağlanmayı geciktirmek için urban care çay ağacı şampuanından sonra ikinci yıkamada kullanıyorum.

  10 mart 08:15

  5

  84. Eski sevgilim kokan şampuan. (gizlinot: Burası biraz üzdü) neyse efendim saçlarım ince telli, uçları zayıf, dipleri yağlanan ve uçları kuru lanet yapıya sahip bir saçtır. Sabaha yıkasam öğlene diplerindeki yağı hissederim. Bu şampuanı kullandığımdan beri saçlarım oldukça geç yağlanıyor ve hacimli duruyor. Fiyatı biraz tuzlu gelse de indirim dönemlerinde bol bol stoklarım. 

  9 mart 21:55

  83. Saç dökülmemi azaltması için aldım uzun vadede etkisini gösterdi. Ancak hemen etki beklemeyin. Kokusu erkek parfümünü andırıyor, benim hoşuma gidiyor. İyi temizlediğini düşünüyorum ama ekstra yumuşaklık etkisini görmedim. Beklentilerimi karşıladığı için kullanmaya devam ediyorum.

  23 ocak 17:27 23 ocak 22:18