yeni
popüler
    sorular içinde ara
    yeni soru sor
    son sorular
    son cevaplar
    kategoriler
    • süslü
    • moda alışveriş
    • kuaför & güzellik merkezi
    • sağlık
    • spor
    • gönül işleri
    • aile arkadaş ilişkileri
    • cinsellik
    • eğitim & kariyer
    • seyahat
    • pet
    • sanat
    • bürokrasi
    • diğer

    içerik listesi

    henüz içerik eklenmemiş.

    3.8
    girdi yaz
    medya ekle
    değerlendir
    • linki kopyala
    • şikayet et
    • girdiler (80)
    • oylar (17)
    • medya (1)

    80. Hicbir vaadini yerine getirmeyen, tamamen çöp bir şampuan denemeye bile degmez

    26 ekim 01:43

    2

    79. Saçımı katur kutur eden başta dökülmemi engellediği için göz yumduğum şampuan. Sonralarıysa dökülmeye etkisi kayboldu. Israrla kullanmaya devam ettim(gizlinot: O kadar para verdik boşa gitmesin) kısa bir süre sonra(gizlinot: Skt si geçmemişken ve kapağı açılalı 3-4 ay olmuşken) iğrenç kokmaya başlamasıyla lanet edip çöpe attım. Kısacası param çöpe gitti bir daha asla almam. Kremi de hiçbir işe yaramıyor. 

    22 ekim 00:41

    4

    78. Dört aydır kullanıyorum. İlk şişe bittiğinde yana yakıla yenisini aramıştım. Saçımı açıcıyla yaktığım için sağlıklı bir saçım yok bolca dökülüyordu falan, neyse ilk şişe de her şey mükemmel saçım çok çok az dökülüyor hızlı uzadı bu şampuan mucize diyerek ikinciyi de aldım. Şimdi kullanıyorum ama o etkiyi alamıyorum tekrar saçım deli gibi dökülüyor yine, tabi yaz boyunca bolca şehir değiştirdim her iklimin suyunu tattı saçlarım bununda muhakkak etkisi vardır 

    21 ekim 21:24

    5

    77. saç uzattığına inandığım şampuan. bir kaç yıl önce belimde olan saçlarımı kuaför hatası yüzünden küt kestirmek zorunda kaldım. tesadüfen de bu şampuan evde vardı, kullanmaya başladım. 1 sene içinde saçlarım omuz hizamı geçti. daha sonra bu şampuanı saçlarını kısa kestiren ve pişman olan kuzenime ve saçlarını oryalden yakan arkadaşımda tavsiye ettim. kullanmaya başladılar ve acaip iyi geldiğini söylediler. sonra ben saçlarımı platine boyattım ve saçlarıma zarar vermediğini düşündüm temiz içerikli şampuana geçtim. bu sürede saçımın uzaması resmen durdu ama revoxa dönmek istemedim içeriğinden dolayı. daha sonra saçını kısa kestiren kuzenimin saçlarının benimkinin iki katında uzadığını görünce tekrar kulanmaya başladım. yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve herkes saçların uzamış diyor. saçlarıma iyi geliyor mu bilmiyorum ama kötü gelmedği kesin. yağlanmayı da geciktiriyor. ama dediğim gibi içerik takıntısı olanlar için uygun olduğunu düşünmüyorum. fazlaca kimyasal gibi görünüyor.

    18 ekim 14:26 18 ekim 14:27

    76. Dax supergro ile beraber kullanıldığında efsane saç uzatan şampuan kullandığım süre boyunca sürekli dibimi boyamak zorunda kaldım o kadar hızlı uzatıyordu

     Lakin bir süre sonra saç döküyor ben bu yüzden kullanmayı bıraktım 

    8 eylül 19:22 22 eylül 04:15

    5

    75. Gratis indiriminde denk gelip almışken iki tane alayım ya dediğim harika şampuan. 5 aydır kullanıyorum gerçekten çok memnunum. Cansız saçlarımı dolgunlaştırdı, uzattı ve bu şampuandan mıdır bilmem bir sürü minik saçlar çıktı. Ayrıca çok bereketli kendisi, her gün duşa girmeme rağmen üç buçuk ayda bitirdim birini. Şampuanı almışken saç kremini de almanızı öneririm, ilk ay kullanırken saçlarımı acayip karıştırıyordu çok zor tarıyordum.

    Bu arada mucizevi bir şekilde uzamasını beklemeyin. Benim saçlarım çok fazla işlem görüp yıprandığından dolayı olması gerektiği gibi uzamıyordu. Şuan olması gerektiğinden bir tık daha hızlı uzuyor. Bittikçe alırım ben bundan.

    29 ağustos 21:59

    4

    74. 6-7 aydan fazladir restorex kullanıyorum. Değişiklik olması amacıyla bunu satin aldim. Kokusu güzel ürün bereketli. Saç diplerimde soyulma yaptı ilk bikaç kullanımda. Yani böyle kepek gibi tam da değil. Ama sonra geçti. Uzatmasına gelirsek bence uzatıyor. Ama öyle woow saçım 1 ayda 10 cm uzadı gibi bir şey değil. Benim saçlarım çok yavaş uzar. Bu şampuanla normal insan uzaması kadar uzadığını düşünüyorum. Bikaç defa restorexle dönüşümlü de kullandım bi sıkıntı olmadı. Biterse tekrar alirim. 

    25 ağustos 13:45

    1

    73. çok zayıf ve cansız saçlarım için biotin+keratin formüllüsüne bir şans vermek istedim. bir kaç haftadır saçlarımda yoğun bir dökülme vardı. ilk kullanımda saçlarımdaki dökülmede bir artış gördüm ama emin olamadım. Kullandıkça şüphelerim daha da arttı. 5.kullanımda dedim ki yok ben başka bir şey kullanıcam bu kadar saç dökülmesi normal değil. çok sevdiğim naturway sarımsak özlü şampuanla yıkadım ve sonuç doğru;deli gibi saç döküyor. daha sonra ev halkına sorduğumda da benim kafamda da yara yaptı şeklinde tepkiler aldım. ben yaklaşık 3 hafta kullandım uzun vaadede olacakları bilmiyorum şahsen ben riske giremedim,beni korkuttu.

    12 ağustos 18:12 12 ağustos 23:35

    72. bu markanın sahibi annemin arkadaşı olduğu için ilk piyasaya sürüldüğünde bir koli hediye etmişti bize. yaklaşık 1 yıldan fazla kullandık ve inanılmaz uzatmıştı. dökülme problemi zaten yaşamadığım için bir etkisini gözlemleyemedim ayrıca olan saçımı da dökmedi. o zamanlar sadece Migros'ta satılıyordu. Bitince de bi daha almadık ama şu an tekrar alıp kullanmak istiyorum.

    1 ağustos 22:03

    71. ben bu şampuanı hiç sevmedim. bunu almadan önce yaklaşık 6 ay kadar restorex kullanmıştım ve çok memnun kalmıştım (ben bir şişe şampuanın içine hep bir kutu asprini ezip koydum ve inanılmaz kısa sürede çok uzattı) ama sonrasında kasadaki kız restorexi 6 aydan fazla kullanmamamı söyledi ben de hem değişiklik olsun diye restorex bitince revoxa geçtim. fakat hem saçlarımı kaskatı yaptı hem de kafamda kabuklar meydana geldi. bu olasılıkları almadan önce yorumlara baktığımda okumuştum aslında ama ciddiye almamıştım ne yalan söyliyim. bununla yıkadıktan sonra saçı açmak ölüm ve kabuklar yüzünden elim sürekli kafamda paso onları yoluyorum. o kadar illet ettirdi ki saç uzatmaktan vazgeçtim kestiricem valla

    21 temmuz 23:51