yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (113)
  • oylar (40)
  • medya (1)
  5

  113.  1.5 yıl sonra dayanamayıp tekrar girdi yazmak zorunda hissettim kendimi. ya sen neden bu kadar iyisiiiin. bazı yağ bakımları ve masajlarla da destekleyerek enfes bir yere taşıdım saçlarımı. görenler ne yaptın da saçlarını geri getirdin diyor. şimdi bir de extreme şampuanını aldım o da harika gidiyor. İndirimde gördükçe 2şer 2şer yedekliyorum. hayatımın bakım ürünüdür kendisi. @revox beni bul sponsorum ol

  13 mart 21:12

  4

  112. fena değil, bence market şampuanlarından iyidir. ben biotin collagen olanını kullanıyorum.

  7 kasım 2022 10:29

  3

  111. İlk kullanmaya başladığım zamanlarda cidden saçımı hızla uzatıp dökülmesini durdurdu ama sonra bu özelliğini kaybetti. Saçlarım ince telli, gür değil. Kullanmaya devam etmemin tek sebebi diğer şampuanların aksine saçımda yapış yapış bir his bırakmaması, sönük göstermemesi. Dökülmesine ve uzamasına olan etkisi devam etseydi tam not alabilirdi.

  7 kasım 2022 03:41


  5

  110. 1 ay önce kullanmaya başladığım şampuan. Biotin ve collagen olanı tercih ettim. Saçlarım ince telli, çabuk yağlanan, seyrek bir saç. Bu şampuanı kullanmaya başladığımdan beri saçlarım 2 gün boyunca yağlanmadan, hacmini kaybetmeden kalıyor. Sertleştirmedi, aksine daha kolay tarama yapıyorum. Stres ve mevsim kaynaklı dökülmeyi durdurdu. 8-10 tel düşüyor en fazla tararken. Tek dezavantajı boyutuna göre fiyatı ancak iyi geldiği için kullanmaya devam edeceğim. Zira saçları benim gibi olan süslüler bilir ki bu saçlara şampuan bulmak hiç kolay değil.

  23 eylül 2021 00:38

  3

  109. Ben bunun pembe kutuda olanını kullanıyorum Q10 ve keratinli olanını. Kokusu erkek parfümü gibi rahatsiz ediyor ama içeriğinde silikon olmadığı için kullanılabilir. Öyle saç dökülmesi kesme durumları elbette imkansız hiç bir şampuan bunu yapamaz. Sadece önceki sampuandan dolayı dokulmeniz varsa onu kesebilir. Temiz içerikli ürün istiyorsaniz kullanın ama beklentiniz olmasın. Şampuan saç temizler saçı aslan yelesi gibi yapmaz. Kullanmaya devam edeceğim diğer çeşitlerini

  22 eylül 2021 14:13

  5

  108. Saçım yıllardır avuç avuç dökülürken denemediğim şampuan, yağ, serum kalmamışken bir influencer hikayesinde görüp denemek için 1 yıl önce almıştım. İlk kullanımda saçımda kepeklenme ve yoğun bir kaşınma yaptı. Ara verip başka şampuana geçtim ve gözlerime inanamadım. Bir sürü bebek saççç. Kafamda yeni yeni saç kılları çıkmış saçımı topluyorum her yerden çıkıyorlar ama nasıl hoşuma gidiyorlar. Tekrar o şampuana döndüm bu kez kaşıntı ve kepek sorunları da yaşamadım. Kokusu güzel saçların dökülmesini azaltan yaldır yaldır yeni saçlar çıkaran efsane şampuan. Gözümün bebeğisi. Gratis ve eve indirimlerinde 34 civarı bir fiyat ile gördüğüm yerde alıyorum. 💘

  19 ağustos 2021 12:42 27 eylül 2021 17:36

  5

  107. Yaklaşık iki haftadır kullanıyorum, ince telli seyrek saçlarımı çok güzel volumlendiriyor ve 24 saati bulmadan yağlanan saçlarım 24'ü buldu sonunda. Geçmişte kullandığımda uzatmaya etkisini de görmüştüm. İçeriğinde dimeticon yok.

  23 mayıs 2021 14:54 20 haziran 2021 19:54


  106. Benimde 3-4 aydır kullandığım bir şampuan. Bence her dusta kullanılacak bir şampuan değil özellikle her gün düş alıyorsanız. Fakat uzatma etkisi öldüğünü ve saçı beslediğini, hacimlediğini düşünüyorum. Alınabilir bir ürünn.

  13 şubat 2021 19:58

  1

  105. Ben urban care biotin keratin mor ambalajli şampuanı beş senedir kullanıyordum bazen araya başka ürünler alıp ona geri dönerim.

  Ama revox şampuanın bitmesini bekleyemeyecegim galiba. Saçlarım yağlı, ince telli ve sönmeye müsait. Bu şampuan saçlarımın öğlen yağlanmasına ve her daim kafa derine yapışık kalmasına sebep oldu. Gerçekten hiç memnun kalmadım.

  Saç tellerim çok kalitelidir, parlak, ipek gibi ve asla kabarmazlar. Zaten saçlarımı olduğundan güzel gosteren de bu yapısı. Ama bu şampuan o güzelliği aldı götürdü. Tüy gibi, mat, donuk, hacimsiz.

  Hala inatla belki bir umut diye dönemsel bir şeydir diye kullaniyorum ama bırakıp urban care sampuanima dönmem an meselesi.

  13 şubat 2021 09:49

  4

  104. Bu kullandığım üçüncü ya da dördüncü kutu.  En son iki sene önce kullanmıştım şimdi yeniden başladım. Önceki kullanımlarımda saç uzatmaya da dökülmeye de faydasını çok görmüştüm. Şimdi iki kez kullandım ilk şampuanlamada saçımda kepek yaptı ama şimdi yıkayıp kuruladım ve bu sefer daha az ama yine kepek vardı. 

  Edit- zeytinyağı sürüp sonra yıkayınca kepek olmuyor ama onun dışında kepek yapıyor

  12 şubat 2021 22:28 1 mart 2021 15:42