yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (75)
  • oylar (13)
  • medya (5)

  1. Benefit gimme brow kaş maskarasına uygun fiyatlı bir alternatif olarak çıkmış ürün. Fleur de Force videosunda haberdar olduğum anda koşa koşa boots'a gidip bir koyu renkli kendime, bir de açık kahve olanı anneme aldım. Rimmel türkiye'de olsa da, bazı ürünleri geç geliyor, ya da hiç gelmeyebiliyor, umarım bu ürünü gelir. Fiyatı oldukça uygun bir ürün çünkü. Henüz kullanma fırsatım olmadı ama kullandığım zaman yorumlarımı bu girdinin altına ekleyeceğim.

  Bu arada koyu kahve, açık kahve ve şeffaf olmak üzere 3 alternatifle piyasaya sürüldü bildiğim kadarıyla.

  29 ağustos 2014 23:07 29 ağustos 2014 23:19

  2. bugün watsons indirimi sebebiyle aldığım, uygun fiyatıyla şimdiden gönlümü fetheden kaş maskarası.

  şimdilik sadece rengini denedim, memnun kalacak gibiyim, olumlu/olumsuz ilave yorumum olursa güncellerim. söylemeden geçemeyeceğim, bu tarz ürünleri sayelerinde ülkemizde görebildiğimiz watsons ve gratis'e sevgiler.

  edit: ürünü bugün kullandım. fırça biraz daha ufak olabilirmiş. (gbkz: benefit gimme brow ) dan memnun kalan biri olarak bunu söyleyebilirim. benefit'te medium/deep kullanıyordum, bunda dark Brown aldım. renkleri benzer fakat benefit biraz daha grimsi. fiyatı göz önüne alınca kesinlikle rimmel'i tercih ederim. yalnız maybelline de gelirse nasıl mutlu olurum, o da ayrı.

  30 ekim 2014 20:35 31 ekim 2014 17:56

  3. Watsons indiriminden satın aldığım kaş maskarası. İlk izlenim olarak nefiss. Fırçası mac pro longwear ile benefit arasında. Gosh un ki gibi kullanışsız değil. üç rengi var. ben Medium brown olanı aldım.

  güncelleme : (link: http://www.tavsiyesever.com/2015/01/rimmel-london-brow-this-way.html burada) ürünü yazdım. fırçası dışında ürünü sevdim. ama o ko caman fırça ile hep hata yapıyorum. kalın kaşlar için daha ideal.

  30 ekim 2014 22:41 7 mayıs 2015 23:43


  4. Yaklaşık ağustostan beri kullanıyorum. İngiltere'den kapmıştım en açık rengini. Fırçası eh çok kullanışlı değil. Kaşlarınıza uygularken kenarlara da ürün gidebiliyor. Gün sonunda akma gözlemleyebiliyorsunuz. Kaşları tutuculuğu çok da iyi değil. Ay ben resmen beğenmemişim bunu. Ama Maybelline brow drama çok güzel, çok çok güzel. Türkiye 'ye gelir umarım.

  Edit: açık rengine sahip olduğum için negatif düşüncelerim olabilir belkide, bilemedim şimdi. Ama Maybelline Brow Drama hakikaten döver, vallahi. Belki de iki ürünü aynı anda denemeye başladığım içindir.

  31 ekim 2014 00:09 31 ekim 2014 01:30

  5. Uzun suredir maybelline brow drama kullaniyordum ama fircasinin daha pratik oldugunu dusunerek bunu denemek istedim ama hic begenmedim.

  Fircaya cok fazla urun geliyor, yani fircadaki fazlaligi temizlenek gerekiyor, yoksa cok kotu bir goruntu olusuyor. Cok fazla kalici da degil.

  9 kasım 2014 02:55

  6. bu kaş maskarasının 001 blonde numaralı olanından kullanıyorum. aslında kaşlarım koyu bir renk ve saçlarım da sarı. bariz bir fark var arada ve bu görüntüyü kırmak adına önceden açık renkli kaş kalemleriyle/farlarıyla kaşlarımı boyar, üstüne de şeffaf renkli bir rimel geçerdim. böyle ilk başta şeffaf olan rimelin rengi kirlenen fırçasıyla zaman içerisinde kirlenir kahverengiye dönerdi. şimdi kendiliğinden boyalı olan bu ürün sayesinde kirlenen bir şey yok. zaten şişesi de saydam değil. kaşımın tonunu çok güzel kırıyor, jel yapıda olduğundan ağırlık hissetmiyorum kaşlarımda. bir de kalemle boyarken kaşımı şöyle bir sıkıntı çekerdim; benim istediğim kılların renginin değiştirmek iken boşlukları dolgunlaşmış, daha belirgin kaşlara sahip olurdum boyama işleminden sonra. bu rimelle o sevdiğim seyrek kaş görüntüsünü elde ediyorum, verdiği renkten ve kalıcılığından da çok memnunum. fırçaya biraz fazla ürün geliyor, bu ise bir dezavantaj. dikkatlice uygulamak lazım. sür çık tipi bir maskara değil pek.

  10 kasım 2014 19:01

  7. Ben sevdim bu ürünü. İlk defa renkli kaş maskarası kullanıyorum o yüzden bir kıyaslama yapamıyorum. Fakat akma yapmıyor ve kaşları dökmüyor bunlar güzel yönleri. yeniden kaş yaratmışım gibi değilde kaşlarımı sabitlemek ve boşlukları doldurmak adına kullanıyorum, gayet güzel duruyor ancak tek eksisi renk skalası bence. Kaş maskaraların da sarışın, kumral, esmer rengi gibi temel renkler olması baya can sıkıcı çünkü net olarak tutmayabiliyor. Ben kumral biriyim fakat kaşlarım saçlarıma göre bir kaç ton koyu o yüzden kumral açık esmer rengi baya koyu geliyor. Sonuç olarak yapısı gerçekten iyi ama renk konusunda biraz sıkıntılı bence.

  18 aralık 2014 17:11


  8. Defalarca watsonsa gidip gelme sonrası ulaşabildiğim kaş maskarası, çok az şubeye çok az sayıda getiriyorlar ve hemen bitiyor. Medium brown ve dark brown renklerini bulunca hemen aldım, dark bana uydu mediumu başka arkadaş kaptı, ikimizde çok memnun kaldık, püf noktası fırçanın fazlasını alarak hafif hafif birkaç hamlede sürmek. Rengi kaşa uyaraa fardan daha kalıcı, kalemden daha doğal bir görüntü sağlıyor.

  6 mart 2015 08:44

  9. Ben bu ürüne sanırım bayıldımm. Kaş kalemi kullanmama hiç gerek kalmadan kaşlarımın boşluklarını güzelce dolduruyor bir de bi güzel sabitliyor. Kaşlarımı boyarken çok zorlanan ve sıkılan biri olarak tek seferde onları güzelce doldurması bile yeter de artar bile ve oldukça da kalıcı indirim zamanı yedeklemeyi kafama koydum bile.

  14 mart 2015 14:43 ed.26 mart 2015 22:43

  10. ince kaşlıların uzak durması gereken bir ürün. fırçası çok kalın ancak boyama işlemini iyi görüyor.

  24 nisan 2015 23:17