yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • oylar (10)
  • medya (3)
  5

  26. Akma yapmıyor yine de smudgeproof olduğunu söyleyemem. Süslünün de dediği gibi duştan aynada el sallaması olayını ben de yaşadım. 230 deep ocean renginin ela gözümü patlattığını düşünüyorum. Severek kullanıyorum. Yumuşacık bir sürümü var.

  ilgili medya:
  1
  19 kasım 2019 12:10 19 kasım 2019 12:20

  5

  25. benim de merve özkaynak sayesinde keşfettiğim, hayatımın göz kalemi. kalemleri çoğu zaman gözlerimin üstüne dahi sürmem, gözlerimin altına hafif kalın sürerim. bu yüzden akmayan ve öğrenci bütçesine uygun bir kalem bulmak benim için çok önemliydi. izmir'in yaz sıcağında dahi hiçbir zaman kötü bir şekilde akıp yüzümü kara çıkartmadı.

  9 aralık 2018 14:53 9 şubat 2019 22:09

  5

  24. Büyük aşk yaşadığım akmaz, kokmaz göz kalemim. Sevgili sözlük sayesinde 3 ay önce tanıştığım ve bir daha da “Allah ayirmasın” dediğim makyajımın neredeyse olmazsa olmazı bir ürün. Yıllardır denediğim bir milyon adet siyah göz kaleminden sonra “akmayan formu yok sanırsam bu kör olmayasıca kalemlerin” derken aniden “acaba su geçirmez formunu denesem yine de akar mı?” diye sormamla araştırmaya girmem ve sözlükte övgüler üstüne övgüler alan bu kalemle tanışmam bir oldu.

  Göz kalemlerinin akmasından usanan, kalem sürdükten 15 dk sonra bağımlı gibi dolaşmaktan bıkan arkadaşlara tavsiyemdir. Alınız aldırınız. İlk aldığım ürünün daha yarısının yarısı bitmemişken, hepsiburada.com’dan kampanyalı olarak 11,90 tl’ye bir yenisini daha sipariş etmiş bulunmaktayım. Ömrümde ilk defa kozmetik bir ürün için stok yaptım. Yılbaşına doğru indirim kampanyaları bulursam bir kaç tane daha alıp stoğumu güçlendirmeyi planlıyorum. İşte üzerimdeki etkisi böyle oldu bu kalemin :)...

  18 kasım 2018 17:31 18 kasım 2018 19:57


  5

  23. Watsons boykotundan önce aldığım en sevdiğim siyah göz kalemim olur kendileri. Ben üst göz kapağıma kullanıyorum. Gözlerimi hemen kaparsam çok az bir grilik alt göz kapağıma bulaşıyor. Ancak bikaç sn bekleyince hiç sorun yaşamıyorum. Tüm gün kalıyor. Kesinlikle öneririm kızlar^^

  18 haziran 2018 14:01

  5

  22. 6-7 yıl önce bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine alıp bir daha asla vazgeçemediğim göz kalemim. yalnız bende noir rengi vardı, blackest black rengi olduğunu süslülerden öğrenip bugüne kadar onu almadığıma çok pişman oldum. 2 ay önce blackest black'i alıp aşık oldum. çünkü bu aralar genellikle göz makyajımda far da kullanıyorum ve noir rengi biraz solgun kalıyordu. ayrıca kalemtıraşının ve süngerinin olmasına bayılıyorum.

  bu kalemle ilgili süslülere şöyle bir tavsiyem olacak: zaten yumuşak olan bu kalem özellikle yaz aylarında iyice eriyor. o yüzden sürmeden bir 5-10 dakika önce buzluğa atarsanız çıkarttığınızda çok dağılmadan sürülebilir hale geliyor, şahsen ben bu şekilde kullanmaktan çok daha memnunum, denemenizi öneririm.

  18 haziran 2018 04:25

  21. asansörlü göz kalemi hastası olarak kullandığım kalem. Gün sonuna doğru elbette soluklaşıp silinmeye başlıyor. ama kolay sürümü, simsiyah rengi ve doğal duruşuna bayılıyorum. arkadaki süngeri dumanlı bakışlar için kolaylık. severek tüketiyorum efenim.

  6 mart 2018 10:48

  20. Bu kalemi ilk olarak Merve Özkaynak'ın bir videosunda görmüştüm. Bir siyah göz kalemi nasıl bu kadar güzel durabilir ki diye düşündüm, ben de aldım. Bendeki renk 261 Noir. Yaklaşık 9 aydır kullanıyorum. Her gün bolca alt kirpiklerime uyguladığımdan şu anda 3. kalemi kullanıyorum. 261 sanırım 262'ye göre biraz daha açık bir siyah. 262'yi renkli gözlü olduğum için benim günlük makyajıma ağır gelebilir düşüncesiyle almadım.

  9 mart 2017 07:51


  5

  19. Bayılıyorum bu göz kalemine. Nice keçe uçlu, jel, likit eyelinerları bile katlar benim gözümde. Ne bir akma, bulaşma, dağılması var ne de nasıl sürücem ben bunu gibi bir zorluğu var. Asansörlü ve kapaklı (gizlinot: yazar burda dandik şeffaf kapağa sahip olmadığı için övgüler yağdırıyor :d ) bir yapıda olması bana her zaman anlam veremediğim bir biçimde hijyenik geliyor. Bir de kalemin diğer arka ucunda süngeri, süngerin içinde de kalemtraşı var. (gizlinot: süngerin yapısına bakarken sünger elimde kalmıştı ve aldığın an bozdun güzelim kalemi diye kendimi dövmüştüm :d ) (gizlinot: kalemtraşı başka asansörlü kalemlerime de uyguluyorum. Hiiiç sorun yaratmadı minnoşum. )

  Bu güzeller güzeli kalemi bulduktan sonra maybelline eye studiocuğumun bile pabucunu dama attırdım vallahi :( (gizlinot: e napiyim rimmel daha kullanışlı ve pratik <3 )

  13 şubat 2017 02:28

  18. Bugün Watsons'a girip aldım ve alır almaz gözlerime sürdüm. Satış elemanı 262 numarasını verdi. En koyu siyahı buymuş. Gerçekten mükemmel bir siyahlığı var. Cildim yağlı olmasına rağmen akma-dağılma yapmadı. oldukça uygun fiyatlı. Bittikçe tekrar alıp kullanacağım ürünlerden.

  23 eylül 2016 23:23 23 eylül 2016 23:40

  5

  17. Buradaki yorumlardan dolayı satın aldığım siyah göz kalemi. Göz içine kullanıyorum 2 gündür ve kalıcılığı fena değil. sürümü kolay, yumuşak uçlu olması ve arkasında bulan kalemtraşı ile kullanımı pratik. Göz içine sürülerek, sürdüğümüz gibi durmasını beklemek zaten ütopik olur. Zira göz ıslak bir bölge. En beğendiğim tarafı ise göz altlarına akmaması oldu. 10 TL gibi bir fiyatı var.

  2 haziran 2016 09:54