sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (2)
  • medya (1)
  4

  6. trendyol'daki rimmel london butiğinden pink rose ve coral renklerini tanesi 19 tl'den aldım, ikisini de denedim ve bayıldım. tam bir fiyat/performans ürünü. mac'e, the balm'a döktüğüm onca paraya acıdım. mac'inkiler kalıcı değil, the balm instain allıkları ise dikkatli sürülmediğinde palyoçaya döndürüyor. bu allıkların ise hem sürümü rahat, hem de oldukça kalıcı. şeftali tonu arayanlar coral rengini beğenecektir.

  18 temmuz 2018 22:46

  5. Son Gratis indiriminden aldım, 150 live pink var bende artık. 18 lira olmalıydı. Rimmelden aslında fondöten alacağım ama kısmet olmuyor, geçen stay matte transparan pudra aldım. En son da allık. Tenime pembe allık yakışmıyor, benimle aynı tende olmasına rağmen yakışan insanlara bazen gıptayla bakıyorum ama çok değil. Ancak bu allık bana yakıştı bence. Yüzümde iğreti durmadı hiç. Ha, pigmentli bir ürün ayrıca. Fırçayla bulamamak lazım hemen.

  Fırça demişken, sanırım şu an piyasada iki farklı hâli var. Yeni çıkan ürünlerde fırça yokmuş, benim aldığımda var ama. Fırçasını denemedim fakat klasik allık paketinden çıkan fırçalar gibi.

  Yanağıma sürdükten sonra o gün göz makyajı yapmamış olmamın da getirisiyle alışverişten aldığım fırçalardan biriyle gözüme de sürdüm. Fazla fazla da sürdüm hatta, far olarak çok güzel bence. Tozutmaya müsait bir allık bu arada. Allık olarak kullanırsak kalıcığı öyle böyle, gün içinde tazelerim gibi ben. Ama far olarak kullanırsak gayet kalıcı.

  Bir de kendisi 4.5 gram ve kullanım süresi açıldıktan sonra 30 ay

  26 mayıs 2018 22:09 26 mayıs 2018 22:11

  4. eski fırçalı ambalajında live pink rengine sahibim. live pink sedefli, nötr tonlu bir pembe hem de pespembe. ben olsam bu rengi almazdım ama hediye geldi. esmer tenime hiç yakışmayacağını hatta komik duracağını düşündüm. hafifçe uyguladım, pek fena da olmadı. doğal değil ama hoş duruyor. yaz günlerinde ara sıra kullanıyorum şimdi. açık tenlilerde daha güzel duracağını düşünüyorum.

  rengine rağmen kullanmamın nedeni gayet pigmentli ve kalıcı olması. yaz günlerinde bile günün sonunda solmadan, uçmadan yanağımda kalıyor. iki açıdan da bence fiyatına göre performansı çok iyi. yalnız ambalajı da fırçası da çok kötü. hadi fırça neyse de ambalajı çok dayanıksız ve zor açılıp kapanıyor. aynası da yok.

  23 haziran 2015 08:55

  3. Ne demek madeira'nın kaldırıldığı seri. Allahım bu benim allığım ve hayatım boyunca kullanmak istediğim allık. Kaldı ki rengi tonu gerçekten çok güzel, sattığını düşündüğüm bir renkti. Stokçu bir yapım olmadığından gidip yenisini almayacağım. Zaten tozutma falan da yapmadığı için bitmiyor ürün. Ama şu an bayağı üzgün durumdayım.

  26 mart 2015 12:38

  2. stand yerleşimi sebebiyle korunmasız ve üst üste yığılmış bir şekilde bulunurken renklerine bakmak istediğimde tak diye düşüp kırılmış ve watsons çalışanı sebebiyle "almak zorunda bırakılmış" olduğum allık. bendeki rengi live pink sanırım. indirimsiz 16.90.- lira gibi bir fiyata aldım. pembe insanı değilim. ama kullandım. renk vermesi güzel. kalıcılığı da iyi. ama hala zorunda bırakılmış olmam yüzünden bana itici geliyor. indirim zamanı renkleri hoşunuza giderse tercih edilebilir. dediğim gibi;dikkat etmek gerek zira oylesine ya kenara atıyorlar ya da korumasız raflarda üstüste diziyorlar. görmemeniz dahi olası.

  25 mart 2015 18:17

  1. ambalajları ve renk seçenekleri yenilenmekte olan allık serisi. önceki ambalajlarda içerisinde bir adet minik, sert ve kullanışsız fırça yer almakta idi, yeni ambalajı dış görünüş olarak aynı olsa da fırçayı çıkartmışlar ve zannedersem gramajını arttırmışlar.

  ancak renk kartelalarını neden daralttılar onu anlamış değilim. daha önce (yazar: dark red)in (no: 0) entrysinde varlığından haberdar olduğum, uzun süre aradığım 220 madeira isimli rengi kaldırmışlar mesela.

  gerçi eski renklerinin halen türkiyE'de bulunabileceğini düşünüyorum. özellikle madeira'yı arıyan da bulamayan varsa ufak bir tüyo vereyim: anlam veremediği bir şekilde sırf madeira için ürün alarmını öyle bir yere yapıştırmışlar ki tam "madeira" yazısının üzerine denk geliyor. oysa diğer renklerde alarmı daha aşağıda yapıştırmışlar. dolayısı ile yazıyı göremiyorsanız ama renk koyu gül kurusu - kahve renge yakınsa büyük ihtimalle madeira'dır. (gizlinot: bu anlamsız kelimeyi o kadar çok yazdım ki bırak söylemeyi yazarken beynimde dilim sürçüyor, madeira da bir şarap türüne adını vermiş bir ada imiş bu arada)

  renginin güzelliğinin yanı sıra, benim bu allığa dair en memnun kaldığım şey kalıcılığı aslında. üstelik (gbkz: the balm instain)'in aksine kalıcı ama uygulaması / rengi ayarlaması zor bir ürün değil. hem kalıcı, hem kolay uygulanıyor, hem de küçük ve taşıması kolay kompakt bir kutusu var.

  2 nisan 2014 10:24