rimmel london madeira allık

5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (1)
  • medya (2)

1. şeftali, kahve tonlarında çok hoş bir renge sahip allık. pigmentasyonu the balm allıklara nazaran daha zayıf. kalıcılık açısından ise fena değil.Bana göre, rimmel in en güzel allığı olmakla beraber özellikle buğday tenlilere yakışacağını düşünüyorum.

23 ocak 2015 18:42

2. tonu çok şeker kullanılmayı bırak yenilesi allık. keşke kaplarını da biraz daha güzel ve özenli yapsalar!

23 ocak 2015 20:15

3. çok hoş bir rengi olan allık. İndirim zamanı minik kare ambalajlı olanını 5 liraya almıştım. Ben çoral allık hastasıyım o yüzde benim favorilerim arasında.

23 ocak 2015 20:16


4. bende uzun zamandır var olan, bu sebeple artık bitmesi için daha sık kullandığım allığım.(gizlinot: çünkü sıkıldım) neredeyse mat bir allık. pigmentasyonu orta. soğuk tonlu bir gül kurusu pembe renk. kesinlikle turunculuk yok. yukardaki yorumlarda turunculuktan bahsedilmiş. bendeki biraz eski olduğu için acaba yeni serilerde renk tonunu mu değiştirdiler diye düşünmeden edemedim. çünkü soğuk/sıcak renkleri çok iyi ayırtedebilen biri olduğumu düşünürüm. enteresan bir durum... (gizlinot: swh)

(gbkz: dipnot): fotoğrafını çektiğimde yanağımdaki duruşunu görsellere eklerim.

23 ocak 2015 21:41

5

5. Sanırım bana en çok yakışan allık. Elimde pembe tonlarında allıklar da var ama o kadar hoş bir kahve-pembe ki bayılıyorum. İlk allığım bu arada. Sırıtmayacak bir allık arayışındayken almıştım watsonstan. O gün bunu öneren hanfendiyi öpesim var. Kalıcılığı tartışılabilir, ben çok az sürmekten hoşlandığım için akşama neredeyse yok olmuş oluyor. Bu arada beyaz tenliyim ve her tene çok yakışacağını düşünüyorum.

24 ocak 2015 16:52

6. pigmentasyonu yüksek, uygun fiyatlı allıktır. ben ne zaman sürsem tüm gün yüzümde kalır (fondöten üstüneyse). bir hot mama bir de bu allık benim favori allıklarım. her ten rengi için uygun, her makyaja giden bir allık.

7 eylül 2015 17:49

7. Dün 17 tl'ye almış olduğum canım allığım. Artık üretilmediğini okumuştum bu yüzden standda görünce şaşırdım. Çok güzel bir kahve-gül kurusu. Bugün kullandım ve akşam neredeyse tamamen silinmişti. Az sürmemden kaynaklanıyor da olabilir.

Edit: görsel ekledim:

http://www.suslusozluk.net/g/rimmel-london-madeira-allık/12076

13 kasım 2015 01:38 3 ocak 2016 02:57


8. gece rüyama girmiş allık, uzun süredir bende var severek de kullanıyordum ama bu aralar unutmuştum. resmen rüyama girdi sonra da üzüldüm rüyamda "of watsons boykotu vardı şimdi istesem de alamam." diye. salın beni sözlük yalvarırım bilinçaltımı bile mahvettiniz. (gizlinot: Swh)

Rüyama girince bugün aklıma geldi de kullandım. çok güzel bir allık doğal kızarmış efekti veriyor bende pembe-kızıl bir renk duruyor. ama taşlaşmaya başladı.

26 aralık 2017 03:35