4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • oylar ()
  • medya (3)

16. pink outside the box rengiyle tanıdığım far.

diğer ucunda da murdum rengi bir kajal kalem var.

sürümü çok rahat evet hemen sabitleniyor ancak pigmentasyonunu da ona göre ayarlamışlar.

özellikle acelem varsa hayat kurtarıcı olduğunu düşünüyorum.

21 eylül 17:17 21 eylül 19:01

15. İndirimlerin başladığı gün girdiğim ilk gratisten aldım. Bendeki rengi 007 Pink Outside The Box Bir tarafı tightline için kullanışlı bir renk (mat koyu) olsun diye aldım bu rengi veeeee işte aradığım budur kızlar. Emily göz kaleminden sonra ilaç gibi geldi. Gün sonunda gözlerime sanki hiç sürmemişim gibi duruyordu emily bende maalesef :( ama yumuşaktı şimdi hakkını yiyemem. Fakat aradığım kalıcılık olduğu için kesinlikle isteklerimi karşıladı. Hatta çift fazlı göz temizleme suyuyla temizlediğim halde gözümde hala duruyordu velet :d baya yüzümü havluyla temizlerken iki tane çizgi çıktı havluya kdskxskkcksc bayaaaa kalıcı ve güzel bence. Pembe ve ışıltılı olan tarafı, wet n wild’ın walking on eggshels paletindeki pembe rengin aynısı sadece stick hali. Kalıcılık konusunda diğer süslülere kesinlikle katılıyorum. Arayışta olanlara öneririm <3

7 mart 16:59 11 mart 14:12

14. büyük umutlarla rengine vurularak aldığım kalem far.ama ne yazıkki açık altın rengi olan taraf koca koca simlerden ibaret,koyu kahve taraf ise sürüldüğü yere zift gibi yapışıyor.hayal kırıklığına uğradım.

1 mart 19:35


13. Bir ara rose gold tonlara taktığım için, 002 kissed by a rose gold isimli olanını almıştım. Ürün çift taraflı bir tarafı rose gold diğer tarafı kajal dediğimiz türde daha sivri bir acı kahve tonunda. Asansörlü kalemler gibi kullanım kolaylığı var oldukça pratik bir ürün ve renk uyumları da hoşuma gitti. En en güzel özelliği de (gizlinot: Aslında kimimize göre kötü de olabilir )sabitlendikten sonra kolay kolay çıkmaması. Yağ bazlı temizleyicilerle sadece çıkarabiliyorum. Ne zaman aldığımı hatırlamıyorum ama ben 8tl civarında bir fiyata almıştım. Bu fiyata performansı gayet güzel.

1 mart 14:31

5

12. nasıl popüler olamadı şaşırıyorum. yoksa bu güzelliği bizden sakınan mı var?! (gizlinot: :d boş atıyorum.) eyy ahali! bu muhteşem ürüne makyaja ilgisi olan her kadının sahip olması lazım. o kadar diyorum.

2 sene evvel almıştım. bahsetmek bugüne kısmetmiş. uygun fiyatlı, gerçekten 24 saat kalıcı, muhteşem kalem farlar. bende -002 kissed by a rose gold -003 queens of a bronzed age ve -004 dark side of blue renkleri var. özellikle 002 ve 003'u öneririm. çok hızlı sabitlendikleri için bir gözünüzü yapıp, diğerine ondan sonra geçmenizi öneririm. sabitlendiklerinde yerinden kıpırdamıyorlar çünkü, zamk gibi. bu hem iyi, hem de kötü bir özellik çünkü hata yaptığınızda hemen düzeltmek gerek geç farkederseniz ziyan olur. akma, bulaşma, gün sonunda makyajda silikleşme olmuyor. fiyatı da uygun, misler misi.

27 şubat 07:12

11. Aşırı pratik ve çok kaliteli olduğunu düşündüğüm ürün.

Günlük makyajımız vazgeçilmezi. Ben bakır ve kahve tonunu kullanıyorum. İndirimden 10 tl gibi bir fiyata almıştım.

Bakır rosegold gibi olan tarafı efsane bir yapıda. Bu kadar kalıcı olan ürün azdır. Elimden suyla çıkaramadım. Çok güzel metalik bir renk ve yumuşacık. Sabitlenmeden dağıttığınızda metalikliğini kaybedip daha mat günlük sıcak bir far gibi duruyor ki ben bayılıyorum.

Kahverengi tarafında ise altın simler var. Normalde bu kısmı daha kirpik diplerine liner gibi sürüp dağıtıcağım için başta tereddütlüydüm ancak sürüp dağıtınca o simler hiç belli olmuyor. Diğer tarafı kadar yumuşak ve kalıcı diyemem. Silinip gitmeye daha müsait ama yine de çoğu kaleme göre baya kalıcı. Bence tek sorunu biraz sert ve kuru kalması. Ama kirpik dipleri için ideal

Yani genel olarak tek ürünle uğraşılmış ve kaliteli bir göz makyajı ayrıca kalıcık istiyorsanız kesinlikle bakmalısınız.

8 şubat 23:06

10. 002 kissed by a rose gold olanını kullanıyorum. Aslında aldıktan sonra 003 olanın rengi daha çok hoşuma gitti ama onu da almadım. Çünkü renkleri güzel olsa da bronz kısmı içinden kırıldı ve bu yüzden de çevirip açarken sıkıntı yaratıyor. ama hakkını verelim gerçekten kalıcı.

28 eylül 2017 20:21


9. çok sevdiğim bir ürün. yapısı o kadar yumuşak ve uygulaması o kadar kolay ki. bende altın ve kahverengi olan var. sabah kalkınca gözümü açmadan makyaj yaptığım için çok uğraşmak da istemediğimden bunu kullanıyorum. hem makyaja yeni başlayanlar için de çok güzel bir ürün. renkler desen şahane.

bitince mutlaka alınacak bir ürün.

29 ağustos 2017 18:13

8. Hemen sür, hemen dağıt, hemen çık kalemleri. Çok çabuk sabitleniyorlar ve baya kalıcılar ama toz far ilk tercihim olduğundan sadece acelem olduğunda kullanıyorum 02 ve 03 olanları. ikisi de kahve tonlarında ve uyumlu renkler. 03ün açık rengi toz far üstüne göz pınarı aydınlatmakta da bence çok başarılı.

26 ekim 2016 16:25

7. Kahverengi olan kalemi kullanıyorum, yaklaşık üç haftadır. Sürmesi çok kolay, ilk hafta baya baya bayılarak kullanıyordum ama karşılıklı sevgimiz kısa sürdü.

Gün içerisinde gözden hemen çıkmaya başlaması hoş değil tabii. Bir de gözümde lens varken kullandığımda, lense de bulaştığını görmek hevesimi kaçırdı.

23 eylül 2016 12:46