yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • oylar (17)
  • medya (3)
  5

  19. tam bir gloss delisi olarak 3 rengini de aldığım, bayılarak kullandığım canım üründür kendisi. bende mevcut olan my eternity, orange mode ve master pink renkleri. ilk olarak my eternity renginden bahsedeyim bence her ten rengiyle uyum sağlayabilecek nötr alt tonlu bir renk. renksiz denilebilecek dudagımda, tatlı bir gül kurusuna benzer nude olarak duruyor. bu rengi genelde rujlarla kullanıyorum bence daha hoş bir sonuç veriyor. orange mode rengi her ne kadar cırtlak bir turuncu olarak görünse de, dudakta o kadar patlak durmuyor. şeffaf tatlı bir şeftali rengi verdiğini söyleyebilirim, tam bir yaz rengi. master pink rengi bana barbie pembesini anımsatan bir renk, tek kat sürüldüğünde diğer renklerde oldugu gibi yine o kadar yoğun bir pembelik vermiyor. fakat birkaç kat sürdüğünüzde rengin yoğunluğu artıyor. bu rengi genellikle pembe tonlu dudak kalemiyle kullaniyorum, cok hos bir uyum sagladigini söyleyebilirim. ürünün genel olarak özelliklerinden bahsedecek olursam;içerisinde argan yağı ve e vitamini bulundurdugu icin dudakları nemlendirmeye de yardımcı oldugunu düsünüyorum. içerisinde sim yok, bu kesinlikle gloss'un en güzel yanlarından biri bence. tek olumsuz yanı yine kalıcılığı fazla değil, gün içerisinde yenileme ihtiyacı duyuyorsunuz ama bu kadar olumlu yönlerinin yanında göz ardı edilebilir. sonuç olarak benim icin yeterli ve bekledigimi alabildigim bir gloss severek kullanmaya devam ediyorum. 

  25 haziran 01:12

  4

  18. my eternity rengine sahip olduğum içerisinde argan yağı bulunan, dudakları kurutmayan aksine nemlediren uygun fiyatlı mis gibi bir gloss. normalde fazla gloss kullanmayan biri olarak uzun süredir elim hep bu ürüne gider oldu. normal tek olarak sürüldüğünde fazla renk vermiyor sadece hoş bir parlaklık sağlıyor ama ruj sürdükten sonra üstüne kullanmayı çok seviyorum. ürünün tek kötü yanı fazla kalıcı olmaması fakat f/p olarak gayet başarılı bence indirimde alınabilir. 

  21 haziran 18:46

  5

  17. Heveslenip aldığım ilk gloss. Bugün geldi ve şunu söyleyebilirim ki yapış yapış lipgloss önyargımı yıktı attı. Anlamadığım bir şekilde dudaklarımı da yumuşatınca baktım ki içinde argan yağı varmış. Eve indiriminde 20 liraya aldım. Şu an elimdeki rengi my eternity. Kesinlikle başka renklerini de alacağım.

  22 mayıs 19:00


  16. 260 my eternity rujuna sahibim. çok ama çok başarılı bir lip gloss. daha önce bana hediye edilmiş olan estee lauderin mud poppy ( böyleydi sanırım tam hatırlayamıyorum) adlı glossuna muadil kesinlikle. kokusu da güneş kremini anımsattı bana. biraz yapış yapış ama severek kullandığım bir ürün.

  22 mart 15:25

  4

  15. Uygun fiyata alınabilecek en iyi gloss olduğunu düşünüyorum. Yağlı bir yapısı var ama dudakta çok fazla ağırlık yapmıyor. Nemlendirme etkisi çok başarılı olmasa da dudağı kurutmuyor ve bir kaç saat sonra bile pürüssüz gösteriyor. Ne yazık ki her gloss gibi yapış yapış hissediliyor dudağın üstünde. Ama yılmak yok, o gloss bir gün buraya gelecek...

  ilgili medya:
  1
  11 şubat 11:37

  14. snog rengiyle aşk yaşıyorum. harika bir şeftali, yapış yapış değil, fiyatı da uygun. şans verilmesi gereken bir gloss.

  20 aralık 2019 00:45

  13. Yağlı ve yapışkan bir his bırakmasa da çok kalıcı olmayan bir lip gloss. Bir iki saate dudakta hiç bir şey kalmıyor. Nemlendirici özelliği var ancak sıradan bir lip balm almak daha mantıklı olur.

  26 haziran 2019 06:56


  5

  12. snog rengini 23 tl gibi bir fiyata aldım, yapış yapış yapmıyor. yapısını çok beğendim, severek kullanıyorum.

  25 haziran 2019 21:41

  11. Dudaklarımın aşırı kuru olduğu bir dönem karşılaştık kendisiyle, en kötü ne olabilir argan yağlı bir lip gloss düşüncesiyle üç rengini aldım. Gerçekten duruşu ve tonları hoşuma gitti. Lip balmın üzerine kullandığımda iyiydi ve gerçekten o dönemi daha kolay ve mutlu atlatmamı sağladı. Sürekli alabilceğim ürünlerden mat ruj sık kullanıyorsanız arada değişiklik yapmanız için güzel bir seçenek. Çok hoş bir kokusu var, kalıcılığıda diğer lipglosslara göre daha uzun sanki. Dudağıda daha pürüzsüz gösteriyor çatlak,kuru vs. olsada.

  12 haziran 2019 21:03 13 temmuz 2019 09:08

  5

  10. 260 my eternity rengini gordugum an vurulup aldigim gloss. ben yazin kullanmayi cok seviyorum, kalicigili az ama rengi ve hissiyati icin goz ardi ederim. zamaninda indirimden 10 tl gibi bir fiyata almistim ki bu ozelligi de eklenince bu gloss resmen al beni diye bagiriyor 

  19 şubat 2019 01:00